Michalkiewicz: Wzywam, by nie chodzić do kościołów dominikańskich!

OPINIA: Wzywam do tego, żeby nie chodzić do kościołów dominikańskich – zaapelował red. Stanisław Michalkiewicz na kanale Media Narodowe.

 

P. Michalkiewicz nie krył oburzenia faktem, że pewien dominikanin miał czelność wzywać do dymisji jedynego odważnego polskiego hierarchę, czyli abp. Marka Jędraszewskiego.

– Wzywam, do tego, aby nie chodzić do kościołów dominikańskich. A jak kogoś już diabeł tam zaprowadzi, to żeby broń boże na tacę im nie dał. Niech zjadają rosoły na święconej wodzie. Może to ich nauczy rozumu. Jeżeli dygnitarze nie odważają się zrobić porządku z duchowieństwem, które się rozbrykało, no to cywile muszą wziąć sprawy w swoje ręce. Sytuacja jest poważna i jeżeli nie możemy liczyć na przywódców duchowych, to do diabła z nimi. Lachę na nich połóżmy – grzmiał red. Michalkiewicz.

 

Zobacz także: Abp Jędraszewski doprowadził lewaków do wściekłości

 

Źródło: youtube.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

10
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
7 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
JackHolbornsinceritasRoboŁukaszkrakus Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz
Gość
Łukasz

A kiedyś ci Dominikanie tacy skuteczni w porównaniu do Jezuitów byli… “[…]a widziałeś kiedyś jakiegoś albigensa ?” #PDK 😛 Pan Michałkiewicz zapomina jednak,że ogniskiem tej czerwonej herezji jest nie kto inny jak antypapież Franciszek wciśnięty w miejsce przymusowo wysłanego przez tęczowo-lewackie lobby w watykanie na emeryturę jedynego prawdziwego papieża Benedykta XVI.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Korwiniści nie mają łatwo. Nie wolno im kupować w Ikei, pić CocaColi a teraz jeszcze chodzić do kościoła.

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Nie ma najmniejszego sensu chodzić do kościoła – takie jest moje zdanie.

Każdy sam wie co jest dla niego dobre.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

W obrządku katolickim nie chodzi o to, żeby w życiu czynić dobro, a zła nie czynić. Grzeszyć nawet można, tylko trzeba się potem wyspowiadać księdzu, który w Twoim imieniu zadzwoni do Pana Boga i zapyta o karę. Kluczowy jest natomiast udział w obrządkach. Np. jak dawno temu nie jadłeś świętego opłatka, to nie pójdziesz do nieba. Albo jak będziesz w piątek jadł mięso, to już w ogóle. Dla Pana Boga to bardzo ważne, żebyś w piątki nie jadł mięsa. A grzeszyć to możesz, tylko wyspowiadaj się i odmów zadane na pokutę zdrowaśki i litanie, to Ci się wyzeruje. Nawet nie… Czytaj więcej »

krakus
Użytkownik
krakus

Piszesz herezje w oczywisty sposób sprzeczne z KKK 1459 i tzw. warunkami dobrej spowiedzi

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Jak żyję nie słyszałem o przypadku, żeby ksiądz kazał komuś zadośćuczynić, zamiast odmawiania litanii i zdrowasiek. Biorąc pod uwagę liczbę grzechów i katolików w Polsce, powinienem być świadkiem co najmniej kilku takich zdarzeń dziennie.

Robo
Gość
Robo

Piszesz brednie a zasady wiary katolickiej tłumaczysz dla własnej wygody lub ze zwyczajnej złośliwości. Pamiętaj: plewy zawsze odpadną a czyste ziarno zostanie.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Wiara jest chrześcijańska, a katolicki jest obrządek, czyli rytuały zastępujące katolikowi czynienie chrześcijańskiego dobra.

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

KrK to wrzód na ciele narodu Polskiego. Wolałbym żeby Polska była protestancka. Brawo Panie Stanisławie trzeba ich gonić, bo oni popierają krypto-pedalski PiS. Chojecki niestety zrobił co mógł żeby ośmieszyć protestantyzm w Polsce.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Może lepiej by była “neutralna światopoglądowo”.