fbpx

Michalkiewicz przygotował projekt zabezpieczający przed żydowskimi roszczeniami

INFO: Red. Stanisław Michalkiewicz przygotował projekt ustawy w sprawie żydowskich roszczeń – podaje nczas.com.

 

W związku z sytuacją zmierzającą do realizacji żydowskich roszczeń i w konsekwencji – do żydowskiej okupacji Polski – co p. Grzegorz Braun nazywa „wrogim przejęciem”, trzeba podjąć zaporową inicjatywę, która skomplikuje żydowskie zabiegi i amerykańskie szantaże, a jednocześnie poprawi sytuację Polski, a nawet – sytuację rządu – przekonuje p. Michalkiewicz.

Oto treść projekt tej ustawy:

Ustawa o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej i własności obywateli polskich przed grabieżą

Art. 1.1. Zobowiązuje się Radę Ministrów do oświadczenia, że Rzeczpospolita Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom, kierowanym pod adresem Polski przez środowiska żydowskie, a odnoszącym się do tak zwanej własności bezdziedzicznej.

1.2. Oświadczanie, o którym mowa w ust. 1 powinno zostać ogłoszone niezwłocznie po wejściu w życie niniejszej ustawy.

Art. 2. Kto wbrew postanowieniu niniejszej ustawy podejmie próbę zadośćuczynienia w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej roszczeniom, o których mowa w Art. 1, albo podejmie próbę obejścia wynikającego z niej zakazu, podlega karze, jak za kradzież zuchwałą.

Art. 3. Ustawa wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

 

Źródło: nczas.com

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pislamista
pislamista
2 lat temu

Pomnik Judasza Obito kukłę Judasza w Pruchniku! I powieszono ją jeszcze!… Michniku!!! Nie trzeba wzywać go, redakcja działa: „Dlaczego Jezus w rzeźbach nie ma ciała, Jak Judasz: z nosem jak haczyk, na głowie Czarny kapelusz?” Zanim ktoś odpowie, Że miał koronę cierniową, tekst znika. Konstanty Gebert zaś zamiast Michnika Pisze: „Od takich obrzędów ludobójstwo właśnie Bierze początek!” Któż mu nie przyklaśnie? Ja mu przyznaję rację. Tak, na serio! A więc Kontanty-Dawidzie z mizerią Moralną Żydów pogódź się!… Niektórym Trudno pogodzić się, co znaczy Purim: Wycie i bicie, wieszanie Hamana – To ludobójstwa praprzyczyna znana. A Lejba Bronsztajn, co dla niepoznaki,… Czytaj więcej »

pislamista
pislamista
2 lat temu
Reply to  pislamista

Polska to jednak Polin Gdy Michalkiewicz słowa „Hebrajczycy” Użył, to wkrótce miał w sądzie rozprawę. „Antysemityzm!!!” Lecz, cóż… w mszy matrycy „Do Hebrajczykow List” jest! Miał zabawę… Kiedy w stolicy w obrębie parafii Zakłuł wiernego jakiś bandzior nożem, Świat o tym milczy. Ale grzmieć potrafi: „W bożnicy szyba wybita, o Boże!” Polak, co kukłę Sorosa raz spalił, Siedział pół roku. A kukła Rydzyka? „Tę można palić!” (Sąd sprawę oddalił: Za ogień – grzywna.) Co z tego wynika?… W Pruchniku święci lud Judaszki z dawna. A Żydzi święcą Purim w całym świecie. I znów historia całkiem jest zabawna: Kto zły, kto… Czytaj więcej »

pislamista
pislamista
2 lat temu
Reply to  pislamista

Polska dla Polaków!

Jak Nowaków dom – Nowaków,
Tak jest Polska – dla Polaków!
Skoro kolonializm znika
(Afrykanów jest Afryka),
To Europa bez Michników
Będzie też – Europejczyków!

Nowakowie, gdy nie mogą
Rządzić w domu swym, do kogo
On należy? Dom – powtórzę –
Ich, ich własny!?… W lewym chórze
Słychać ciągły fałsz buraków:
„Polska nie jest dla Polaków.” (!)

Dla Nowaków mir w ich domu –
To Nowaków dom! Nikomu
Bez Nowaków zaproszenia
Wejść nie wolno… (Nic nie zmienia
Nawet miliard kłamstw lewaków.)
A więc: Polska dla Polaków!

antares
antares
2 lat temu

Dołożyłbym do tego jeszcze jeden punkt!! “kto w okresie ostatnich pięciu lat pełniący funkcje państwowe od wójta w górę aż po premiera i prezydenta trzymał gębę na kłódkę i udawał, że to sprawa niegroźna dla polski i Polaków będzie zamknięty w głębokiej studni ze stałym dopływem wody i z pompą umożliwiającą zamkniętemu ratowanie życia pompowaniem.

JackHolborn
JackHolborn
2 lat temu

P. Michalkiewicz jak zwykle krótko, zwięźle i na temat.
Wierchuszka PiS nie odniesie się do tego projektu, ani go nie podejmie do głosowania ze względów ambicjonalnych; tam sami prawnicy, a dotąd tym się nie zajęli? A obrona przed takim zarzutem będzie prosta: z ruskimi agentami jak Michalkiewicz uczciwi ludzie nie rozmawiają.