fbpx

Michalkiewicz nadal nękany

INFO: Red. Stanisław Michalkiewicz nękany jest przez prawników “Pani Kasi”.

 

Publicysta zamieścił na swojej stronie listy, jakie otrzymał od mecenasa Jarosława Głuchowskiego, który reprezentuje “Panią Kasię”, czyli kobietę, która uzyskała wysokie odszkodowanie za bycie ofiara księdza pedofila. W listach mecenas wzywa p. Michalkiewicza do przeproszenia “Kasi”. Domaga się również podania podstawy prawnej, na której opiera się p. Michalkiewicz, przetwarzając dane osobowe “Kasi”. Mec. Głuchowski zażądał również 150 tys. zł zadośćuczynienia dla swojej klientki.

 

Zobacz także: Cejrowski oburzony wyrokiem dla Michalkiewicza

 

Źródło: michalkiewicz.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

97
Dodaj komentarz

avatar
9 Tematy komentarzy
88 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
17 Autorzy komentarzy
HfjifvbaszaYolo Swagginsjacuniekleda16 Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Jasełka wielkanocne

Alina Cała to pracownik ŻIH-u,
Co chce Polaków w strasznym zabić… śmichu!
Pani historyk-etnograf pisała
O „wielkanocnych jasełkach”. Wyśmiała
Więc panią Całą Polaków elita
I ledwie w śmiechu – strasznym! – oddech chwyta…

Lecz to nie koniec tortur strasznym śmiechem!
Jej wywiad z Piotrem Zychowiczem echem
Już się odbija w Polsce, też wśród gminu:
„Naród Polacy nie zdał egzaminu.
Bo nie ocalił Żydów trzech milionów
I jest współwinnym po prostu tych zgonów.”

„Duńczycy nawet lepiej się spisali.
A tylko jedno drzewko otrzymali
W Yad Vashem!… W Polsce Kościół Katolicki,
W tym święty Kolbe, knuł zamach na mycki…“
Kto śmiech zniósł, może jego zabić słówko:
Jest pani Cała niecałą Żydówką!…

https:
//www.rp.pl/artykul/310528-Polacy-jako-narod–nie-zdali-egzaminu-.html

leon
Gość
leon

Chciałbym zauważyć, że nazwisko Stanisław Michalkiewicz pada częściej. Może Mec. Głuchowski podałby podstawę prawną na której się opiera przetwarzając dane osobowe Pana Michalkiewicza. Potem o to samo spytałbym pozostałych osobników używających danych osobowych Pana Michalkiewicza. “Czasami najlepszą obroną jest atak.” – John Marsden. Pora atakować inaczej zjedzą Pana z butami.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Michalkiewicz na YouTube publicznie prezentował swój “poziom” i wystawiał się na celownik. Teraz zbiera żniwo swojej niewyparzonego gęby

basza
Użytkownik
basza

Za durnyś, aby zrozumieć wysoce logiczne, i precyzyjnie uzasadnione argumenty p. Stanisława. Wracaj do czytania michnikowego GóW-na!

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Wróżka myśli, że wie co czytam xD. Cham Stanisław pokazał klasę wrzucając ofiarę gwałtów (proces i wyrok skazujący księdza był a także usunięcie go z towarzystwa chrystusowego – żebyś nie fikał, że Kaśka nie jest ofiarą) “precyzyjnie” do jednego wora z prostytutkami. Ale masz moralnego i kulturalnego guru…

jacuniek
Gość
jacuniek

Przynajmniej inteligentnego i odważnego. Zastosowano odpowiedzialność zbiorową. Herr Michalkiewicz nie nazwał tej pani Jekatieriny prostytutką. Jej imię i nazwisko (nie pełne personalia) były znane od pierwszego procesu, po którym mecenas przytulił 300 tysiaków, oraz dzięki merdiom głównego nurtu. W ostatnim procesie wydano wyrok zaoczny, nie informując zainteresowanego także o sentencji wyroku i ściągnięto mu z automatu z konta (nomen omen) kasiurę, a takie kretynki jak Ty pewnie są przeciwniczkami obrotu gotówkowego, bo prostytutkom powinniśmy (bez względu na płeć klienta…) płacić kartą. Panno Krysiu, kocham Panią – cicho, wiem… Z babami jest taki problem, że myślą bardzo osobiście, rzadko kumają abstrakcję,… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Inteligentnego? Jego twórczość to tylko jeden ton: krytyka wiecznie niezadowolonego ze wszystkiego, nienawistnego dziada. Jak chamstwo i prostactwo nazywasz odwagą to to masz nierówno pod sufitem. Nigdy nie napisałam, że nazwał ją prostytutką, tylko że jej odszkodowanie za doznane od obleśnego pedofila krzywdy porównał do zarobku kurwy (tak się wyraził, nie “prostytutka”), czyli tym samym ja obraził. I niezależnie, ile będziecie kwiczeć i płakać, to za swoją niewyparzoną japę płaci. To, że ktoś inny też wyjawił część jej danych osobowych, po których łatwo ją zidentyfikować w dobie internetu i mediów społecznościowych (ma rzadkie imię i nazwisko a nie “Kasia Kowalska”),… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

“Kaśka” jest ofiarą ale nie gwałtów, jak prostuje niejaka Rebeliantka w neon24 i niepoprawni.pl tylko współżycia z nieletnią i molestowania seksualnego. Gdyby popełniał insynuowane przez ciebie gwałty, dostałby wyższy wyrok niż 4 lata.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Podajesz jakże “bezstronnicze” portale prawicowej strony, które chcą zatuszować odchyły swoich kolesi. Za zgwałcenie osoby małoletniej kara waha się od 3 do 15 lat, więc te 4 lata w granicach się mieszczą. A w praktyce w naszym sądownictwie niestety za przestępstwa na tle seksualnym zahacza się raczej o te dolne granice. Wiem, że jest projekt ustawy podnoszący znacznie górne granice i mam nadzieję, że wejdzie on w życie.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

A i doczytałam, że neon24 zamieszcza publikacje i michalkiewica i k-m także kolesiostwo musi być. Portal niewątpliwie “bezstronniczy”. Może pod tym pseudonimem kryje się jeden z nich. Nie wiem, tylko gdybam.

jacuniek
Gość
jacuniek

Końcówki!

basza
Użytkownik
basza

Panu Stanisławowi zarzuca się, iż podał „bezprawnie” dane osobowe chronionej przez sąd pokrzywdzonej. Bzdura! On podał dane osoby, która go pozwała, a te chronione prawnie nie były, bo pozywający prawa takiego nie posiada! Kłamstwa, kłamstwa, i manipulacja!

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Tylko, że każdy tępak wie, że to jedna i ta sama osoba. Michalkiewicz na kanale YT powiedział, że osoba, która go pozwała to “ta panienka molestowana przez księdza”. Już całkiem inny ton, przedtem się naśmiewał z ofiary a teraz zapadł się w fotelu, spotulniał, rżnie głupa i robi z siebie “ofiarę niesprawiedliwego systemu”. Wali obłudą na kilometry. Maluczki michalkiewicz tylko się w podły sposób zemścił.

basza
Użytkownik
basza

A zaś nawet ćwierćgłówka powinna dostrzec, iż, jako że prawa nie złamał, więc zasądzanie kolejnych odszkodowań jest hucpą, i potwierdza teorię o sterowaniu owymi „niezależnymi” (? Od zwykłej nawet przyzwoitości!) sądami — przez stare kiejkuty, dyszące żądzą zemsty nad ich upartym demaskatorem. Prawo, to prawo, i kto prawem wojuje, od prawa ginie! A personalia nieszczęsnej, powtórnie, i obrzydliwie obecnie wykorzystywanej (sic!), były podane wcześniej, w wielu mediach. I w tej sprawie warto zerknąć tu: od posta, od którego robi się interesująco (Link!): i przeczytać o tym, jak korzystne dla obrabowanego informacje internetowe, WWWiszące na pancernych serwerach, są z tych serwerów… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Prawo złamał i zamiast przeprosić, usunąć nagrania, to dalej idzie w zaparte. Ci z faktu mieli tyle oleju w głowie i przyzwoitości, że to zrobili i może dlatego nikt ich po sądach nie ciąga. Michalkiewicz się dalej prosi i dalej musi potem żebrać. Co do twoich ubeckich teorii nie będę się powtarzać, tylko skopiuję swoją wcześniejszą wypowiedź: “Twoich teorii spiskowych i urojeń o ubeckiej treści nie będę komentować, chyba nie ma sensu. Widać, że demencja postępuje, utkwiłeś w przeszłości i żyjesz jedną wielką reminiscencją.” Powtórzę się znowu: nic mi nie płacą za komentarze, jestem psychologiem i po prostu lubię besztać… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

Jak na psychologa twój język mocno rynsztokowy. Wydać tam te psycholoszkowe nauki pobierałaś. Nikt nie kwestionuje, że była ofiarą pedofila Ale zanim na przyszłość swoje brednie o gwałtach i horrorze argumentami nazwiesz, przeczytaj najpierw uzasadnienie wyroku sądu w sprawie tej Kaśki. Swoją ścieżką, bardziej powinna cię interesować sprawa psychologicznej oceny wiarygodności zeznań ofiary, niż pyskówka z magla.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Zeszłam tutaj, do rynsztoka więc mam używać pięknej, miłej dla waszych oczu, niesplamionej przekleństwami polszczyzny, kiedy reszta robi coś dokładnie odwrotnego? Chyba śnisz. Nie udowodnię przecież gdzie te psycholoŻkowe nauki pobierałam, bo nie wrzucę tutaj zdjęcia dyplomu z danymi osobowymi na które rzucilibyście się jak hieny, ale mogę napisać, że na uczelni państwowej w trybie dziennym. W pracy nie jestem, mogę używać języka jakiego chcę. Nikt nie kwestionuje, ALE kilka postów niżej właśnie to robisz i tu też “brednie o gwałtach”. Czy ty sama siebie kobieto rozumiesz? Już drugi raz widzę jak zaprzeczasz samej sobie. Nie robię czegoś, ale robię.… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

“Naśmiewał się z ofiary” A odkąd to śmiech jest przestępstwem?

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Naśmiewanie się z ofiary jest tylko zwykłym brakiem kultury, natomiast jego bezczelne słowa poskutkowały procesem o zniesławienie i jego przegraną. Oj te bezczelne sądy! Śmiały wydawać wyroki nie po myśli konfederacji!

leda16
Gość
leda16

Ponadto podał dane swojej wierzycielki i wygranej w JEGO procesie, a to też karalne nie jest. Jednak swąd rozstrzygnął po uważaniu, zaocznie, bez dania możliwości obrony oskarżonemu. Michalkiewicz mi zwisa, ale słusznie mówi Cejrowski – ten wyrok to hańba dla wymiaru sprawiedliwości! Pierwsze, czym Konfederacja powinna się zająć po dojściu do władzy jest dostosowanie prawa polskiego do standardów anglosaskich, ustanowienia precedensu, powszechnego wyboru sędziów i ich kadencyjności, ławy przysięgłych oraz ustanowienia RÓWNOŚCI STRON PROCESOWYCH. Dotychczas np. to sąd narzucał stronie swoich biegłych więc jaka to równość? Sędziowie nie mają też podstaw uważać się za bezstronnych i niezawisłych dopóki to my,… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Gdzieś już napisałam, że powszechnie wiadomo, że to jedna i ta sama osoba, Michalkiewicz sam ją wskazał. Nie komentowałam sposobu w jaki sąd to rozstrzygnął, bo gdybym się z tym sposobem zgodziła, to strzeliłabym sobie w stopę. Nie mam co pochwalać, to tego na upartego nie robię, natomiast nie zaprzeczam, że wyrok mnie satysfakcjonuje, chociaż wolałabym, żeby sędzia nie dawał nikomu naboi za jego zaoczność. Michalkiewicz ci zwisa, ale… go bronisz. Spójrz na ostatnie sondaże. Konfederacja jest na końcu, k-m w sprawach gospodarczych bodajże (popraw mnie jak pomyliłam dziedzinę) zwraca się już nawet do SLD. Reforma sądownictwa jak najbardziej. Szczególnie… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Należy mu się. Obrażać ofiarę gwałtów i podawać jej dane osobowe? Tylko podobne do tego chama prostaki będą go bronić. Niech go wydoją całkiem, jak sumienia nie ma a kasa jest dla niego największą wartością.

basza
Użytkownik
basza

A skąd wieszz, że… gwałtów? Może to ona księdza przeleciała, nie miał siły odmówić, no bo lata ce-li-bata…
A potem doszła do wniosku, że jeszcze “coś” na tym zarobi. Masz pewność, że “nie”?

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Ta, na bank trzynastolatka chciałaby przelecieć starego obleśnego ramola. Nie miał siły odmówić. Kiepski żart. Pewnie ważył trzy razy tyle co ona i siłą mógł zrobić co chciał. To dorosły narzuca dziecku swoją wolę, nie odwrotnie. I to ten zbok ślubował czystość. Pedofil się przyznał i odsiedział wyrok, ale imbecyl twojego pokroju i tak będzie twierdził, że było inaczej, bo przecież tam był i wszystko widział. Puknij się w dekiel nacjonalisto. Twoja teoria jest wyssana z dupy poprostu. Małpa wymyśliłaby coś bardziej prawdopodobnego.

basza
Użytkownik
basza

Najwyraźniej masz kłopoty z czytaniem. Napisałem: “masz pewność że nie”, co jest chyba wyraźnie czym innym, niż to, z czym w takim zacietrzewieniu polemizujesz (najwyraźniej z włsnymi urojeniami). W młodości znałem ‘panienkę’, która w podstawówce zaliczała wszystko co się rusza, nawet klasowe ofermy. Podobnie to dziewczątko ,które dmuchnął Polański: bywała regularnie na “dorosłych” wszak imprezach, i nie była oporna. “Pewnie ważył trzy razy tyle (…)”: rzucasz domysły, a potem traktujesz je jak… pewnik. Ewidentne dziury w mózgu.

Jej rodzice wiedzieli kiedy nocuje na plebanii, i… co?? Wychodzi na to, że rajfurzyli curunią. Może (może!) wy-kalkulowali sobie takie milionowe fructa, hm?

Hfjifv
Gość
Hfjifv

W zacietrzewieniu to ty popleczników pedofili bronisz a ja przy kawce dobrze się teraz bawię wyobrażając sobie jak Ci żyłka pęka. Zachęcam do skorzystania ze słownika. Najwyraźniej nie wiesz co to są urojenia. Ja mam poprostu własną opinię i prawo do jej wyrażania a że tobie się to nie podoba to nie mój problem. Twoje anegdotki z młodości gówno mnie obchodzą. To, że jakaś lala daje dupy jest żadnym argumentem na to, że druga też musi dawać. A nawiasem skąd masz pewność, że owa panienka dawała dupy? Sam korzystałeś? Widziałeś zdjęcie księdza Romana behrendta? Polecam grafikę google. Rosły facet. Ale… Czytaj więcej »

basza
Użytkownik
basza

P. Stanisław, który od lat jest namierzany przez lobby ubeckie, dyszące żądzą zemsty, jest człowiekiem prawym, i mądrym, do pięt mu nie dorastasz! Sprawę opisywał szeroko dużo wcześniej, i zwrócił uwagę na to, iż stanowi ona wielce niebezpieczny precedens: możliwości celowego, i z premedytacją prowadzonego podsuwania dzieci po to właśnie, aby takie milionowe odszkodowania uzyskiwać! Ze szkodą dla… kogo? Ano dla tych dzieci właśnie. Chodziło mu o daleko idącą nieadekwatność sumy odszkodowania, co miało ilustrować wskazanie, iż prostytutka nie zarobi tyle przez lat wiele. W żadnym wypadku nie należy tego utożsamiać z tym, by Michalkiewicz zrównywał działanie biednej dziewczyniny z… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Nie trzeba być matką Teresą z Kalkuty, żeby tego faceta przerosnąć pod względem moralności, ba wystarczy być przeciętnym Kowalskim a już w porównaniu z tym człowieczkiem jest się asem. Nie udawaj, że cię krzywda dzieci obchodzi. Sprawa stanowi niewątpliwie precedens, w tym sensie, że wreszcie kler na stołkach za ukrywanie pedofila i przenoszenie na inną parafię dostanie po tyłku. Kończy się bezkarność popleczników zboczeńców. Teraz będą mieli wybór: albo sami doniosą wymiarowi sprawiedliwości na swojego, albo go ukryją a jak sprawa ujrzy światło dzienne to bekną. Zmarnowane całe życie nie jest warte tego miliona. Jeśli człowiek jest prawy i obce… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

“Zmarnowane całe życie” z powodu ok. rocznego wykorzystywania seksualnego? Czy nie popadasz aby w purytańską histerię? Mamy XXI wiek jakbyś zapomniała i przez niektóre gremia są czynione starania o legalizację pedofilii, seks za zgodą dziecka oczywiście. No i czymże takim medycznie różni się jedno zaburzenie popędu seksualnego od drugiego? Homoseksualizm zaledwie wiek temu był powszechnie karany. Zresztą zajrzyj do monografii T. Witkowskiego – naukowa psychologia ma na temat “zmarnowanego całego życia” zgoła odmienne zdanie. Połowa kobiecej ludności Tahiti, Brazylii i Portugalii miałaby zmarnowane życie z powodu dziecięcej seksturystyki, każda Cyganka, którą w wieku 13-tu lat wydaje się za mąż i… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Jak mnie masz za dewotkę, to możesz sobie nick zmienić na ladacznica. Jak molestowanie takie fajne to może poświęć swoją dupę dla sfrustrowanych seksualnie napastników seksualnych. Nie? Całkiem zrozumiałe, zmuszać nikt nie będzie, bo to byłoby chore. Poczytaj trochę w necie. Dziewczyna leczy się psychiatrycznie, miała kilka prób samobójczych. Jak to nie jest dla ciebie zmarnowaniem życia to ja nie wiem co jest. I gówno wiesz o emocjonalności osoby GWAŁCONEJ przez rok. Te organizacje, chcące legalizacji pedofilii o których się odnosisz to jak mniemam ta amerykańska siatka pedofilów, grupa ukrywająca się przed światem z prostego powodu – poszliby siedzieć za… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

Ta dojrzała metrykalnie kobieta leczy się psychiatrycznie i miała kilka prób samobójczych – powiadasz? No to jeszcze spróbuj udowodnić związek przyczynowo – skutkowy z czynami pedofilnymi tego księdza a nie np.z DDA, rodziną patologiczną, zaburzeniami osobowości, niezrównoważeniem emocjonalnym, indywidualnym podłożem genetycznym bądź neurologicznym, itp. w sytuacji, gdy każdy psycholog kliniczny poda ci setki przykładów osób z identycznymi symptomami, które nigdy nie były ofiarami pedofila. No i etiologia powyższych zaburzeń nie jest jednoczynnikowa o czym piszą w każdziuteńkim podręczniku psychiatrii czcigodna psycholoszko nie znająca nawet T. Witkowskiego i święcie przekonana, iż wywiad metodą naukową jest. Również czujstwo kobiet poszkodowanych przez gwałcicieli,… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

To, że leczy się psychiatrycznie i miała próby samobójcze to informacja powszechnie dostępna w internecie. Jak myślisz, że pedofilskie przestępstwa księdza nie miały wpływu na jej zaburzenia to się mylisz, każdy psycholog kliniczny ci to powie. Nigdy nie napisałam, że gwałty to jedyna przyczyna jej zaburzeń, ty mi to teraz w usta wkładasz. Alkoholizm w rodzinie (info dostępne w necie), owszem na pewno miał na to wpływ. O zaburzeniach osobowości i “niezrównoważeniu emocjonalnym” to sobie możesz tylko wróżyć z fusów, w żaden sposób tego nie udowodnisz, bo nie masz jej pełnej dokumentacji medycznej chronionej RODO. Obecny stan wiedzy o genetyce… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

Nawet uczciwie pracując przez wiele lat nie zarobi się w Polsce tego, co ta Kaśka dostała i tu masz rację – dostała o wiele za wiele a podobno chciała aż 3 mln. Przykładowo – dzieci z “Poznańskich Słowików” wykorzystywane seksualnie przez dyrygenta orkiestry nie dostały ani grosza. Natomiast niepotrzebnie tak się zaperzasz, bo w Polsce precedensu nie ma i nie będzie. Też wielka szkoda. Przy okazji wytłumacz mi jak prostej babie, dlaczego od lat w NCz. ani jednego nazwiska “starego kiejstuta” Michalkiewicz nie podał do publicznej wiadomości. Nie z tchórzostwa aby? A tu się wyżywał na młodej niepełnosprawnej kobiecie, pewien… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Jaką rację? Nigdzie nie wyrażałam swojego zdania na temat tego, czy dostała za dużo czy za mało. 3 mln podobno? Wiarygodne źródło proszę, chociaż nie wiem jaki to info ma sens dla omawianej sprawy. Przykładowo pedofila z poznańskich słowików nikt nie wspierał, nie bronił i nie chował po kątach jak robi to kler w swoich szeregach. Poszedł na stos i słusznie. Wyrażam ubolewanie, że nie dostały ani grosza. I znowu wróżenie z fusów. Skąd wiesz, że nie będzie? Pierwsze koty poszły za płoty, to innym ofiarom ułatwi walkę o swoje. Numery lotka też mi podasz? I znowu te ubeckie teorie.… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

No i to właśnie do “Baszy” było…

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Ale było pod moim postem. Ok, to sobie rozmawiajcie.

jacuniek
Gość
jacuniek

Szkoda czasu na tę stokrotkę. Sama przyznała, że nie ma pojęcia o historii najnowszej i jej trwałych niestety konsekwencjach, i jeszcze uważa to za swój seksapil. Te feministki sa głupie jak kapeć Michalkiewicza. Ale bawię się świetnie. W kapciach w reniferki.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Miło, że się poddajesz 🙂 Nie obchodzą mnie te wasze ubeckie teorie, bo są ostro przerysowane. O seksapilu to ty tu pierwszy wspominasz, ja nie wiem co ma piernik do wiatraka. I znowu biadolenie o tych feministkach… Nie wiedziałam, że kapeć może być mądry czy inteligentny 😮 a już szczególnie kapeć michalkiewicza.

leda16
Gość
leda16

W necie istnieje zdjęcie Romana B. najwyżej 30-stka, szczupły i przystojny. A pedofilia jest po prostu zaburzeniem orientacji seksualnej tyle, że penalizowanym. Podczas odbywania kary pozbawienia wolności RB. był leczony. Nie piszę tego po to, żeby go bronić, tylko cytuję fakty podawane przez inne portale.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

W necie jest niejedno jego zdjęcie .Jeśli ciebie zgwałci jakiś typek to zaproś mnie na salę sądową. Powiem, że zbok jest szczupły, przystojny, wychwalę go ponad niebiosa, chociaż wyrządziłby ci niezaprzeczalną krzywdę i dodam, że nie masz co ryczeć, bo super ciacho. Oczywiście to jest sarkazm, żebyś czasami tego na serio nie brała. “Pedofilia jest po prostu” traktujesz o przestępstwie ściganym z urzędu jakby to była jakaś nic nie znacząca pierdoła. “Tyle, że penalizowanym” i co może jeszcze dodasz, że niesłusznie? I z preferencji seksualnych się nie leczy, nie sprawisz magicznie, że heteroseksualiście spodoba się osoba tej samej płci, homoseksualiście… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

Odróżniasz pochwały od obiektywnie stwierdzanych faktów? Chyba nie za bardzo. I powtarzam raz jeszcze – Kaśka gwałcona nie była. Na dowód przytaczam link: https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/zk-walczy-z-kosciolem-to-bezsporne. Rebeliantka jest znaną dziennikarką publikującą również w prasie papierowej. Rzetelną i dociekliwą, choć niekiedy nie wolną od stronniczości. Abstrahuję od powszechnie znanych kwestii prawnych i skupiam się na medycznych, ściślej – na seksuologicznych. I w tym sensie to nic innego jak zaburzony popęd seksualny identycznie, jak zaburzony jest popęd seksualny skierowany na osobników tej samej płci. Nauki medyczne wykluczają wartościowanie moralne człowieka z powodu jego chorób i zaburzeń. Czytając powyższy link dowiesz się również, że RB.… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Ty zboka pochwaliłaś za urodę, więc ja też daję sobie prawo do oceny wyobrażonego gwałciciela. Jak jeden artykuł skrajnie prawicowej witryny podajesz za dowód to ja nie mam z czym tu nawet dyskutować. Niekiedy nie wolną od stronniczości? Żarty jakieś. Narodowcy wszystko widzą podług własnej wizji świata. Możesz sobie tą rebeliantkę zachwalać i robić jej reklamę, ale prędzej na głowie mi kaktus wyrośnie, niż wezmę zdanie kogoś takiego pod uwagę. Nawet deon, który wcześniej przytoczyłam potwierdza moją tezę. Niejeden artykuł znajdę mówiący dokładnie co innego. “Nauki medyczne wykluczają wartościowanie moralne człowieka z powodu jego chorób i zaburzeń.” Wykluczyć wartościowanie moralne,… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

Twoja strata jeśli nie odróżniasz normatywnego stanowiska nauki od ocen ulicznych. W jakim podręczniku psychiatrii masz wartościowanie moralne? A może chcesz buhahaha oceniać poczytalność podręczników? Jakbyś nie zauważyła www. Korwina też jest portalem prawicowym i na siłę nikt cię tu nie trzyma Doradzam więc poprawę swojego czujstwa na forach dyskusyjnych GW. No i nie jesteśmy też na uniwersytecie, więc o literaturę dot. długoterminowych skutków molestowania seksualnego w dzieciństwie zwróć się do swojego profesora. Mnie za twoje szkolenie nikt nie płaci. Owszem homoseksualizm jest zaburzeniem preferencji seksualnych ujętym w ICD-10 (F65.9) podobnie jak pedofilia (F65.4) i żadne twoje wrzaski tego nie… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

O poczytalności możesz poczytać sobie w: Psychiatria sądowa. Podręcznik dla lekarzy i prawników. J.Przybysza. Nie mam elektronicznej wersji więc nie zacytuję, do biblioteki specjalnie dla ciebie nie pobiegnę. Jeśli masz głupie pomysły oceniania poczytalności podręczników, to proszę, nie krępuj się, ale zajmuj się tym tak długo, aż nie dojdziesz do końcowych wniosków. Zauważyłam, że to portal prawicowy, gdzieś wyżej napisałam, że nie pójdę na forum, na którym mi przytakną, tylko wsadzę kij w to mrowisko, tak dla rozrywki. Wolny kraj, nie wygonisz mnie stąd, no chyba, że znudzę się twoimi kłamstwami, niezdolnością do czytania ze zrozumieniem, wpychaniem mi w usta… Czytaj więcej »

Yolo Swaggins
Gość
Yolo Swaggins

Doprawdy, zgrywasz tutaj wielką szyderczynię, która z pokerface’em “wsadza kija w mrowisko” i z satysfakcją “wyobraża sobie jak pęka żyłka”, ale jednak dyskusję prowadzisz w stylu dość emocjonalnym, nieustannie sugerując swoją wyższość intelektualną moralną, jakby od konsekwentnego powtarzania, sugestie te miały stać się prawdą.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Przyznaję, że wtórna wiktymizacja ofiary mnie wkurza, ale te wszystkie dygresje i próby wrzucania mnie w worek są śmieszne. Feministka, ubek i nie wiadomo co jeszcze. Docinki u mnie to norma, jakoś mi idzie z automatu bez zbytecznych emocji. O wyższość moralną to tu nie trudno, przy obrońcach pedofili i ich popleczników. Intelektualną no nie wiem, leda16 też ma argumenty, trzeba przy niej wysilić mózgownicę więc doceniam 🙂 Nie wątpię, że ma większą wiedzę o prawie niż ja. Myślenia życzeniowego nie mylę z rzeczywistością jakbyś sobie tego wyraźnie życzył.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

A co tego “wartościowania moralnego” to użyłam go tylko w kontekście karania przestępców chorych psychicznie, żadnym innym. Jak przyjdzie Kowalski do terapeuty i powie np. że na współpracownikach regularnie się wyżywa, wrzeszcząc, to terapeuta nie zrobi “ciuś ciuś” i nie walnie moralizatorskiej gadki, tylko podejmie leczenie. Jeśli np. przyjdzie Nowak i powie, że kogoś zamordował to terapeuta jest zobowiązany zgłosić to przestępstwo do organów ścigania tym samym wartościując moralnie jego zachowanie. W trakcie postępowania karnego ktoś określi czy był poczytalny w chwili popełniania morderstwa czy nie

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Te doniesienia o “leczeniu” homoseksualizmu to też z tej stronki. Chiny. Myślę, że każdy by się zapierał, że uwielbia wszystko, co mu w tych ośrodkach chcą wcisnąć. Ze strachu przed powrotem. Chiny ogólnie dziwny kraj. Eksperymenty krzyżowania świni z małpą i inne dziwne rzeczy

basza
Użytkownik
basza

Czemu natura wyposażyła nas w popęd seksualny? Najwyraźniej logika jest ci tak obca, że aż wroga! Otóż dla przedłużenia gatunku. Jedyną metodą przedłużenia trwania populacji zboczeńców, jest zdeptanie normalności, i uwiedzenie jej, a często następuje to gwałtem, znam przypadki takie, znam! Dalej: Jeśli u homosiów dymanko żadnym sposobem nie może doprowadzić do prokreacji, to nie różni się w tym niczym, od rżnięcia elektronicznej substytucji kobiety, albo kozy. Jeśli ktoś ma skierowany popęd seksualny błędnie, czyli cierpi na jego „zaburzenie ukierunkowania”, to ewidentnie jest na tym punkcie chory, co w mowie potocznej jest supełkowato określane jako zboczenie. Prawda też jest taka,… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Jak dla ciebie seks służy tylko prokreacji to wytłumacz mi logicznie co na świecie robi powszechnie dostępna antykoncepcja, dlaczego ludzie lubią seks oralny, dlaczego istnieje aborcja, dlaczego niektóre pary nie chcą mieć dzieci, dlaczego niektórzy swoje dzieci porzucają itd. Jeśli dwie dorosłe, dojrzałe emocjonalnie osoby godzą się na współżycie to ja nie widzę tu żadnej krzywdy, bez względu na orientację i na to co tam sobie bełkoczesz. Jakąś poprawę widzę, martwisz się losem wykorzystywanych seksualnie dzieci, szkoda, że tylko chłopców. Potępiasz pedofilów i prawidłowo, ale znowu szkoda, że tylko wybrane kasty, no po przecież Polak a tym bardziej ksiądz pedofilem… Czytaj więcej »

leon
Gość
leon

Na Michalkiewicza zrobimy zrzutkę.Na takie dno jak ty nikt się nie zrzuci.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Tępy nacjololo się odezwał. Zrobisz zrzutkę? Z czego? Matce rentę dresie wyrwiesz? Rób, rób, wszystko do Kaśki potem poleci xD

basza
Użytkownik
basza

Te, Hiv, tępy ojkofobie, jedź sobie do KRL-D, skoro Polska tak ci nienawistną. Nie zasługujesz oddychać bałtycką bryzą! Niewiele jest rzeczy bardziej żałosnych, niż bezmyślny, nachalny kosmopolityzm, gdy taki wy-korzenieniec przypodobać się chce za wszelką cenę obcym, wyrzekając kultury przodków.

My, zakochani w swej ojczyźnie, wiemy dobrze, iż nie należy być światowcem inaczej, niż poprzez polskość właśnie, a nie poprzez kundlizm!

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Nie pojadę, Korea bardziej do takich nacjololo jak ty pasuje. Polska jest fajnym krajem, tylko jakiś ultraprawicowy margines stara się ją zwykłym obywatelom obrzydzić. Oddycham niestety smogiem w centrum Polski. Od morza wolę góry więc będę oddychać halnym na urlopie. Wyrzekam się kultury nienawidzącej wszelką inność, bo taki jest świat, że nie ma dwóch identycznych osób i to jest piękne. Był taki ktoś, kto myślał, że jego “rasa aryjska” jest lepsza od innych narodów i jak tragicznie się to skończyło dla świata i tegoż mordercy więc żadnych jego poglądów nie będę powielać. I dodam, że jestem kobietą więc zmień końcówki.

jacuniek
Gość
jacuniek

To wiele wyjaśnia, kobiecino (czy też samokobieto), te końcówki. Mieszasz wszystko ze wszystkim, fakty i emocje z interpretacjami. Może jakąś odtrutką na ten groch z kapustą, który masz w głowie, będzie rozmowa z Michalkiewiczem, byle nie osobista. Rozluźnij się, weź kajecik i obejrzyj sobie choćby to:
https://www.youtube.com/watch?v=oSHAKq3ftQw

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Nie będę tracić prawie godziny życia na płacz i żebranie obrońcy pedofila. To, że jestem kobietą wyjaśnia tyle, że mam instynkt macierzyński i bronię skrzywdzone dzieci. Co mieszam? Podaj przykład mądralo. Ogólnikami bez konkretnych argumentów to sobie możesz rzucać w ścianę. Fakty są takie, że dziecko cierpiało, michalkiewicz obrażał dorosłą już ofiarę i podawał jej dane osobowe. Dostał za to po dupie a teraz płacze i żebrze o kasę. Wstydu nie ma. https://deon.pl/kosciol/rzecznik-chrystusowcow-ks-roman-b-wydalony-ze-stanu-duchownego-i-zgromadzenia,493341 Tu masz prawicowy artykuł o winie księdza, gdybyś w nią wątpił. “No to żadne k***y nie są tak wynagradzane na całym świecie.” – tak skomentował odszkodowanie dla… Czytaj więcej »

basza
Użytkownik
basza

Nie, Korea jest dla ojkofobów miejscem idealnym. Czyli dla cię. A ten „fajny kraj” został wypieszczony wbrew takim jak wy, kosmopolityczne sprzedawczyki! Zbudowany pięknym i otwartym przez patriotów, i nie jesteśmy marginesem, na szczęście, tak jak te skundlone PRL-em j-elita, nadymające się na śmietankę. ub-watele zawłaszczyli ten kraj, pod lufami sowieckich kałaszy! „kultury nienawidzącej wszelką inność” — że… co? Mózg ci ojkofobia wyżarła! Rzeczpospolita stuleciami była niespotykanym w całym świecie przykładem tolerancji, i wolności dla wszystkich. Nawet dla Żydów, którzy, zabarykadowani w swych gettach, do których przywilejem królewskim nie wpuszczali żadnego goja, i swą młodzież w chederach nauczali, że Polacy… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Jestem tylko nacjololofobką. Możesz się do Korei wynosić. Albo lepiej: do mateczki Rosji razem ze swoim guru k-m skoro tacy zachwyceni caratem i putinem jesteście. Polska jest tolerancyjna i otwarta, tak, ale ksenofobiczne sebixy twojego pokroju chcą to zmienić. I jesteście marginesem. Zobacz sobie sondaże. Konfederacja jest daleko w tyle xD Hitler, stalin, mussolini to byli pokręceni narodowcy, jak i wy. Hitler nie dbał o swój naród, tylko o samego siebie, swoje niespełnione artystyczne ambicje więc jak mógł być socjalistą? Socjalizmem się brzydzisz a michalkiewiczowe żebry wspierasz, hipokryto. Znowu strzelasz kulą w płot. Z feministkami się nie zgadzam, ze względu… Czytaj więcej »

jacuniek
Gość
jacuniek

Za ten smog, jak rozumiem, powinna ci zapłacić nasza ksenofobiczna wspólnota terytorialna. Kilkoro tuzów naszej, jakże światowej kultury już wpadło na tego pomysła i wyszarpało dla siebie kaskę – zapewne poruszają się hulajnogami. Co do pani Jekatieriny, do wesela się zagoi, nie z takich traum tutejsze nacjonały musiały wychodzić, Pani psycholog. Ja osobiście studiowałem stomatologię i marketing, aczkolwiek nieregularnie. Na Michalkiewicza, który być może nieostrożnie troche przefajnował, jest ewidentna nagonka, której powody są całkowicie niedostępne pojmowaniu takich psycholożkiń, bo mają je w centrum swojej jaźni, wszyscy wiemy o co chodzi… Bez względu na to jak się ta awanturka skończy, Herr… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Za ten smog płaci niejeden – własnym zdrowiem, którego za żadne pieniądze nie kupisz. Widać o zaburzeniach gówno wiesz, bo ptsd i depresja mają charakter nawracający i nie są to zaburzenia dające się wyleczyć a jedynie zaleczyć. Empatia na poziomie zerowym u ciebie. Takie rany nie goją się nigdy. Nie życzę, żeby zgwałcił cie jakiś obleśny homoseksualista, którym brzydziłbyś się, ale zdolności wyobrażenia sobie, co może czuć pokrzywdzony jak najbardziej, bo pieprzysz farmazony. I masz rację, nie obchodzi mnie wasza teoria spiskowa, mam ją w czterech literach. Uwaga! Ubek za zakrętem! Gdzie się nie obejrzysz to ubek! Ubek dyszy już… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

A ja uważam Tokarczuk za grafomankę. W tej chwili ta wątpliwej wartości proza stosami zalega księgarnie a za 2 lata spadnie do rangi przecenionego do 9.99. zł chłamu i dalej będzie leżeć. Co do tzw. empatii, na szczęście nie ma jeszcze obowiązku jej posiadania.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Możesz ją sobie uważać za kogo chcesz. Faktów natomiast nie zmienisz – księgarnie zamawiają dostawy jej książek. Michalkiewicz niczym takim nie może się pochwalić. Znowu wróżysz z fusów. Padło teraz na ceny. Podaj mi wreszcie tego lotka. Nie ma obowiązku posiadania empatii, ale każdy przyzwoity człowiek może się nią pochwalić. Nie chcesz zaliczać się do do tego grona – trudno, twoja strata.

jacuniek
Gość
jacuniek

Czyżby Klaudia? “Dup Horror Franczyza!”
.
CHIŃSKIE MANDOLINKI (na melodię Guantanamera)

Klaudia Jachira
W sejmowym barze nie kira
Bo jest moralna
Zupełnie inna jej jej karma

Dziambor Winnicki
Obrobią Nowickiej cycki
Gdy się nawróci
To do Bosaka się zwróci

Więc narodowiec niezłomny
Okaże dla niej się hojny
A kiedy skończy się hańba
To wyśle Wandę do Brauna

Grzegorz Schetyna
Czasem Senyszyn pokrywa
Bo nasze długi
Sprzedał Zadrudze za szlugi

Sejmu labirynt
Jest pełen różnych lafirynd
Ale prawica
Odstawi wszystkich od cyca

A Korwin -Mikke ma klikę
I swoje cele ukryte
W sejmowym biurze przy knurze
Jednorękiego bandytę

Posła kariera
Nie jest dla byle frajera
Nadchodzi pochód
Na jego czele już Bohun

Dedykuję wszystkim Muminkom
Naród

Rn5
Gość
Rn5

A co tam. Zrobi się kolejną, trzecią już zrzutkę żebraczą i kuce sypną szmalem.

Wiki
Gość
Wiki

Tak działa cenzura

Siodłaj_kuca
Gość
Siodłaj_kuca

Bardo dobrze, kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Własny syn za niego przepraszał.

leon
Gość
leon

Yyyyy. Twój własny?

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Nie, Michalkiewicza. Problemy z czytaniem?

Kazek
Gość
Kazek

Tego bydlaka to powinno się gonić z każdego publicznego miejsca. Własny syn się go wyparł.

Lolo
Gość
Lolo

Sram na takich jak ty

leon
Gość
leon

Ciebie wyparli się starzy…

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Poziom gimbusa

leon
Gość
leon

…reprezentujesz

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Ty nawet gimbusa nie reprezentujesz tylko amebę umysłową

Koń trojanski
Gość
Koń trojanski

To nie żebrak u emerytów nękany to on ta kobietę nęka za „ czarna zaraze” która ja pierd… ⛪️⛪️Mohery są wazkooblowe i będą nadal jemu swoje emerytury nadsyłać!!!
Panie Zebraku tobie z 447 odpala helik oraz babuszka i będziesz miał na 1,5 sztosa u semitow w Emiratach arabskich a ty ich tak lubisz tam sztos kosztuje milion złotych..

leon
Gość
leon

odpowiedział siusiak trojański…

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Argumentów brak to wyzwiska. elektorat k-m trzyma poziom xD

leon
Gość
leon

A jakich ty używasz argumentów? Jakich argumentów użył przedmówca? Pierdzieli trzy po trzy aby pierdzielić. Do takich typów przemawiają tylko wyzwiska. Świat faktów nie ma dla nich znaczenia. Jakakolwiek dyskusja z takim dnem jest niemożliwa. Tak samo i ty. Wypowiedź w stylu “poziom gimbusa” to poziom przedszkolaka. Sariusz i sinceritas przy tobie i twoim fumflu to tytani intelektu. Jakiś poziom przynajmniej trzymają. Marny bo marny nie mniej jednak.

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Nie, to do was nie dociera, że jesteście niszowym elektoratem śmiesznego zlepku partyjnego, który ledwo do sejmu wszedł z k-m na czele. Masz świat faktów. Bóg honor ojczyzna w waszym wykonaniu to totalna patologia. Bóg chroni słabszych i skrzywdzonych a ty byś miłosierdzia dla zgwałconego polskiego dziecka nie miał. Honor? Splamiony w cholerę!

basza
Użytkownik
basza

No i znowu: – jeśli fakty są sprzeczne z linią „narracji zleconej”, to tym gorzej dla … faktów. Skąd wnioskujesz, że kol. Leon „by miłosierdzia dla zgwałconego polskiego dziecka nie miał” — wszak to jest argument zadymiarski: nam chodzi o to, że (w niemałym zapewne stopniu za poduszczeniem Holocaust.org) wypowiedzi red. Michalkiewicza obŻydliwie zmanipulowano, aby go pogrążyć, a następnie rozpętano medialną nagonkę, w której uczestniczą też i trolle, takie jak HIV, mającą zaciemnić rzeczową, i wyważoną argumentację p. Stanisława. A po drugie: nie myl nadziei, z rzeczywistością! No bo gdzie znajdujesz dowody na to, że „Bóg chroni słabszych i skrzywdzonych”… Czytaj więcej »

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Tylko się powtarzasz z narracją zleconą. Wymyślisz wreszcie coś nowego czy pseudoargumenty się kończą? Nie masz szans na obronę pedofila i jego popleczników to myślisz, że mnie zdyskredytujesz i wyjdzie na twoje? Ha ha. I co tak skaczesz po wszystkich wątkach? Liczysz, że nie zauważę i nie uderzę w twoją żałosną papę? Mierzę leona twoją miarą: “basza A skąd wieszz, że… gwałtów? Może to ona księdza przeleciała, nie miał siły odmówić, no bo lata ce-li-bata… A potem doszła do wniosku, że jeszcze “coś” na tym zarobi. Masz pewność, że “nie”?” – wszyscy żałośnie walicie w tą samą śpiewkę tutaj. O… Czytaj więcej »

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

ojej, nękany…Na przyszłość może nie będzie tak chlapał ozorem i wsadzał nochala w nie swoje sprawy.

Paweł
Gość
Paweł

Żydki mu nie odpuszczę tak jak Ratjczakowi, dużo zdrowia Panie Stanisławie

Zydek z krzyza
Gość
Zydek z krzyza

Pawełku ty już kleczysz przed Zydkiem na krzyzu Za paskudna morde ciebie i Stasia oleje ciepłym mociem wiec rada nie podchodź za blisko

Paweł
Gość
Paweł

Pisz proszę po polsku bo nic nie rozumiem. Wesołych Bożego Narodzenia.

basza
Użytkownik
basza

Tak, owa kulawa pisownia zdradza, iż od podstawówki żył gdzieś z dala od Polski: w Ałma-Acie, czy na innej placówce?

Ewidentne jakiś resortowy dzieć

leon
Gość
leon

Schyl się po mydło…

Hfjifv
Gość
Hfjifv

Ty już to zrobiłeś to po co?

Koń trojanski
Gość
Koń trojanski

Taka sama jest ze Szczecina PeofeSSor Popiela:” napluła za Mamuśkę podziękowaławzaj i wycofała się z jadu pizdzielczego” Teraz znowu otwarla żmijowa jadaczke / jak jej zapłacili/: dawała ale nie pamięta komu i ile a może JEJ dawali jak była młodsza o 21 lat ?? W Emiratach by robiła za staruche… w sam raz dla Staśka i mogli by na łamach Gazety Szczecińskiej się rozkładać!!!! Telewizja zaszczuli Prezydenta Adamskiego i teraz wspólnym chórem wzięli się za Grodzkiego!!! Gdzie to pizdzielcze barachło było przed tym jak On został Marszałkiem Senatu??? Wszak był senatorem od kilku kadencji Co Pieski z Nowogrodskiej Szczecina i… Czytaj więcej »

Koń Trrojański to imbecyl
Gość
Koń Trrojański to imbecyl

Ty naprawdę taki tępy jesteś, że jednego zdania nie potrafisz sensownie skręcić?

sariusz
Użytkownik
sariusz

Na szczęście ciągle żyjemy w państwie prawa. Jak jeden obywatel jest pokrzywdzony przez drugiego (albo nawet mu się to tylko wydaje) wynajmuje prawnika, który wysyła listy domagające się zaprzestania danych czynów. Jak strony się nie dogadają – sprawę rozstrzyga sąd. Tak to działa w świecie cywilizowanym od kilkuset lat.
PS. Swoją drogą to miłe, że Michalkiewicz wreszcie zaczął odbierać pocztę.

leon
Gość
leon

Może poczta zaczęła przychodzić na właściwy adres? A tak w ogóle to adwokat powołuje się na RODO bo wynalazł sobie dziurę w prawie. Problem w tym, że same imię i nazwisko to nie dane osobowe. Wtedy by każdy każdego mógł oskarżać za wypowiedzenie imienia i nazwiska. To oczywisty absurd. Michalkiewicz nie publikował jej peselu i adresu zamieszkania. Adwokat zarobi. Pani Kasia zabuli. A jak jeszcze wniosą o kasatę wyroku to się okaże, że Pani Kasie ma złych doradców.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

aha, czyli wsszystko ok. Tylko dlaczego Miszcz taki posrany?:)

leon
Gość
leon

uzasadnij swoją wypowiedź…

Koń trojanski
Gość
Koń trojanski

Koniu czy ciężko kapujesz??? W sejmie imię i nazwiska utajniają!!!Rodo nie pozwala..

Koń trojanski
Gość
Koń trojanski

Pomyłka i- fona miałoby: LONIU/ Leon/

leon
Gość
leon

Jak to mistrz ciętej riposty mówił? Spie…laj. Ale najpierw przeproś.