fbpx

Michalkiewicz nadal nękany

INFO: Red. Stanisław Michalkiewicz nękany jest przez prawników “Pani Kasi”.

 

Publicysta zamieścił na swojej stronie listy, jakie otrzymał od mecenasa Jarosława Głuchowskiego, który reprezentuje “Panią Kasię”, czyli kobietę, która uzyskała wysokie odszkodowanie za bycie ofiara księdza pedofila. W listach mecenas wzywa p. Michalkiewicza do przeproszenia “Kasi”. Domaga się również podania podstawy prawnej, na której opiera się p. Michalkiewicz, przetwarzając dane osobowe “Kasi”. Mec. Głuchowski zażądał również 150 tys. zł zadośćuczynienia dla swojej klientki.

 

Zobacz także: Cejrowski oburzony wyrokiem dla Michalkiewicza

 

Źródło: michalkiewicz.pl

237 thoughts on “Michalkiewicz nadal nękany

 1. Jasełka wielkanocne

  Alina Cała to pracownik ŻIH-u,
  Co chce Polaków w strasznym zabić… śmichu!
  Pani historyk-etnograf pisała
  O „wielkanocnych jasełkach”. Wyśmiała
  Więc panią Całą Polaków elita
  I ledwie w śmiechu – strasznym! – oddech chwyta…

  Lecz to nie koniec tortur strasznym śmiechem!
  Jej wywiad z Piotrem Zychowiczem echem
  Już się odbija w Polsce, też wśród gminu:
  „Naród Polacy nie zdał egzaminu.
  Bo nie ocalił Żydów trzech milionów
  I jest współwinnym po prostu tych zgonów.”

  „Duńczycy nawet lepiej się spisali.
  A tylko jedno drzewko otrzymali
  W Yad Vashem!… W Polsce Kościół Katolicki,
  W tym święty Kolbe, knuł zamach na mycki…“
  Kto śmiech zniósł, może jego zabić słówko:
  Jest pani Cała niecałą Żydówką!…

  https:
  //www.rp.pl/artykul/310528-Polacy-jako-narod–nie-zdali-egzaminu-.html

 2. Chciałbym zauważyć, że nazwisko Stanisław Michalkiewicz pada częściej. Może Mec. Głuchowski podałby podstawę prawną na której się opiera przetwarzając dane osobowe Pana Michalkiewicza. Potem o to samo spytałbym pozostałych osobników używających danych osobowych Pana Michalkiewicza. “Czasami najlepszą obroną jest atak.” – John Marsden. Pora atakować inaczej zjedzą Pana z butami.

  1. Michalkiewicz na YouTube publicznie prezentował swój “poziom” i wystawiał się na celownik. Teraz zbiera żniwo swojej niewyparzonego gęby

   1. Za durnyś, aby zrozumieć wysoce logiczne, i precyzyjnie uzasadnione argumenty p. Stanisława. Wracaj do czytania michnikowego GóW-na!

    1. Wróżka myśli, że wie co czytam xD. Cham Stanisław pokazał klasę wrzucając ofiarę gwałtów (proces i wyrok skazujący księdza był a także usunięcie go z towarzystwa chrystusowego – żebyś nie fikał, że Kaśka nie jest ofiarą) “precyzyjnie” do jednego wora z prostytutkami. Ale masz moralnego i kulturalnego guru…

     1. Przynajmniej inteligentnego i odważnego. Zastosowano odpowiedzialność zbiorową. Herr Michalkiewicz nie nazwał tej pani Jekatieriny prostytutką. Jej imię i nazwisko (nie pełne personalia) były znane od pierwszego procesu, po którym mecenas przytulił 300 tysiaków, oraz dzięki merdiom głównego nurtu. W ostatnim procesie wydano wyrok zaoczny, nie informując zainteresowanego także o sentencji wyroku i ściągnięto mu z automatu z konta (nomen omen) kasiurę, a takie kretynki jak Ty pewnie są przeciwniczkami obrotu gotówkowego, bo prostytutkom powinniśmy (bez względu na płeć klienta…) płacić kartą. Panno Krysiu, kocham Panią – cicho, wiem… Z babami jest taki problem, że myślą bardzo osobiście, rzadko kumają abstrakcję, czepiają się szczegółów, ciężko kojarzą pozornie odległe fakty i (najczęściej) nie interesują się historią i polityką, tylko własną pupą. I niestety najwyraźniej, coraz częściej, także z powodów merkantylnych, zajmują się upupianiem innych. Nie ogarniasz całego kontekstu. Pozdrawiam, Szczęść Boże 🙂

     2. Inteligentnego? Jego twórczość to tylko jeden ton: krytyka wiecznie niezadowolonego ze wszystkiego, nienawistnego dziada. Jak chamstwo i prostactwo nazywasz odwagą to to masz nierówno pod sufitem. Nigdy nie napisałam, że nazwał ją prostytutką, tylko że jej odszkodowanie za doznane od obleśnego pedofila krzywdy porównał do zarobku kurwy (tak się wyraził, nie “prostytutka”), czyli tym samym ja obraził. I niezależnie, ile będziecie kwiczeć i płakać, to za swoją niewyparzoną japę płaci. To, że ktoś inny też wyjawił część jej danych osobowych, po których łatwo ją zidentyfikować w dobie internetu i mediów społecznościowych (ma rzadkie imię i nazwisko a nie “Kasia Kowalska”), nie daje następnym prawa do ujawniania tych danych. I pierwsi i drudzy mogą za swoją głupotę i jawne łamanie prawa beknąć i prawidłowo. Czepiasz się szczegółów, że imię i nazwisko to nie pełne personalia, ale w ochronie danych osobowych chodzi o niemożliwość zidentyfikowania osoby, których te dotyczą a nie o “pełne” czy “niepełne”. A taki prawnik od siedmiu boleści powinien wiedzieć, że adres zameldowania to warto mieć w papierach aktualny a nie sprzed dekady. Stracił na własnym zaniedbaniu. A może, idąc waszym pokrętnym myśleniem i snuciem teorii spiskowych, wiedział o sprawie, ale szedł w zaparte, bo był świadomy tego, że się nie wybroni, bo jego “popisy” łatwo znaleźć w necie a na zgrywaniu ofiary może coś ugra? A swoją wydumaną teorię o kobietach może poprzesz jakimiś konkretnymi badaniami, w innym wypadku te twoje wypociny to tylko subiektywne widzimisię starego pryka, który świata poza własnym mieszkaniem nie widział. Kolejny prostacki chłop bawi się we wróżkę i strzela na oślep, czym może się interesować przeciętna kobieta. Gówno o nas wiesz, bo żadna nie chciałaby przebywać w twoim towarzystwie. Za dupami to ty się oblecho oglądasz i liczysz, że jakaś biedna laska da sfrustrowanemu seksualnie mizoginowi twojego pokroju. W takich czasach żyjemy, że za swoje zbrodnie pedofile i ich poplecznicy będą udupiani. Tylko teraz nie zużyj całej paczki chusteczek na płacz, że kiedyś to było lepiej, bo zboki mogły robić bez konsekwencji to, co chciały. Nie pozdrawiam.

     3. “Kaśka” jest ofiarą ale nie gwałtów, jak prostuje niejaka Rebeliantka w neon24 i niepoprawni.pl tylko współżycia z nieletnią i molestowania seksualnego. Gdyby popełniał insynuowane przez ciebie gwałty, dostałby wyższy wyrok niż 4 lata.

     4. Podajesz jakże “bezstronnicze” portale prawicowej strony, które chcą zatuszować odchyły swoich kolesi. Za zgwałcenie osoby małoletniej kara waha się od 3 do 15 lat, więc te 4 lata w granicach się mieszczą. A w praktyce w naszym sądownictwie niestety za przestępstwa na tle seksualnym zahacza się raczej o te dolne granice. Wiem, że jest projekt ustawy podnoszący znacznie górne granice i mam nadzieję, że wejdzie on w życie.

     5. A i doczytałam, że neon24 zamieszcza publikacje i michalkiewica i k-m także kolesiostwo musi być. Portal niewątpliwie “bezstronniczy”. Może pod tym pseudonimem kryje się jeden z nich. Nie wiem, tylko gdybam.

  2. Panu Stanisławowi zarzuca się, iż podał „bezprawnie” dane osobowe chronionej przez sąd pokrzywdzonej. Bzdura! On podał dane osoby, która go pozwała, a te chronione prawnie nie były, bo pozywający prawa takiego nie posiada! Kłamstwa, kłamstwa, i manipulacja!

   1. Tylko, że każdy tępak wie, że to jedna i ta sama osoba. Michalkiewicz na kanale YT powiedział, że osoba, która go pozwała to “ta panienka molestowana przez księdza”. Już całkiem inny ton, przedtem się naśmiewał z ofiary a teraz zapadł się w fotelu, spotulniał, rżnie głupa i robi z siebie “ofiarę niesprawiedliwego systemu”. Wali obłudą na kilometry. Maluczki michalkiewicz tylko się w podły sposób zemścił.

    1. A zaś nawet ćwierćgłówka powinna dostrzec, iż, jako że prawa nie złamał, więc zasądzanie kolejnych odszkodowań jest hucpą, i potwierdza teorię o sterowaniu owymi „niezależnymi” (? Od zwykłej nawet przyzwoitości!) sądami — przez stare kiejkuty, dyszące żądzą zemsty nad ich upartym demaskatorem.
     Prawo, to prawo, i kto prawem wojuje, od prawa ginie! A personalia nieszczęsnej, powtórnie, i obrzydliwie obecnie wykorzystywanej (sic!), były podane wcześniej, w wielu mediach. I w tej sprawie warto zerknąć tu: od posta, od którego robi się interesująco (Link!): i przeczytać o tym, jak korzystne dla obrabowanego informacje internetowe, WWWiszące na pancernych serwerach, są z tych serwerów znikane . Naprawdę wygląda to jak działanie sił diabelskich, ale to działają diabelscy ludzie. Którzy postanowili p. Stanisława utopić w medialnej nagonce. A w niej zaangażowano kwiat po-UBeckiego dziennikarstwa, ludzi zawczasu przygotowanych, poobsadzanych „gdzie trzeba” przez zwijający się obóz dawnej Władzi. Dobrze wiedzieli gdzie swoich poupychać, aby po szopce stołu, co to nie-bez-kantów, zachować nieprzerwany, i dominujący wpływ na wszystko-co-ważne w okupowanym (nadal) przez nich kraju.
     Tedy prócz mediów są też i płatne trolle, jak jakiś-taki HviF osaczający z nagonką, wzniecając szum informacyjny, i zasypujący prawdę spreparowanymi kłamstwami: Michalkiewicz nigdy z ofiary się nie natrząsał, lecz szło mu o zasadę, o to, że tak rażąco nieproporcjonalne odszkodowanie, prędzej czy później zaowocować musi kłamliwymi pomówieniami innych, zupełnie niewinnych kapłanów. Trudno zaaranżować „okoliczności”, mocno obciążające, nawet gdy do żadnego obłapiania nie doszło, co? No i ten aspekt sprawy był clou jego komentarzy, co sprzedajna hałastra ma za zadanie przykryć zasłoną dymną.

     1. Prawo złamał i zamiast przeprosić, usunąć nagrania, to dalej idzie w zaparte. Ci z faktu mieli tyle oleju w głowie i przyzwoitości, że to zrobili i może dlatego nikt ich po sądach nie ciąga. Michalkiewicz się dalej prosi i dalej musi potem żebrać.
      Co do twoich ubeckich teorii nie będę się powtarzać, tylko skopiuję swoją wcześniejszą wypowiedź: “Twoich teorii spiskowych i urojeń o ubeckiej treści nie będę komentować, chyba nie ma sensu. Widać, że demencja postępuje, utkwiłeś w przeszłości i żyjesz jedną wielką reminiscencją.”
      Powtórzę się znowu: nic mi nie płacą za komentarze, jestem psychologiem i po prostu lubię besztać takich niegodziwców jak ty. Czasów prl-u i ubectwa to ja nawet nie pamiętam, jeszcze maleństwem byłam więc kolejny raz tylko strzelasz w płot wsadzając mnie do tego wora. Teoretycznie mogłabym komentować sprawę na jakimś feministycznym forum, ale tam mnie tylko poklepią po ramieniu za moją opinię. Żadna z tego frajda. Wolę włożyć kij w mrowisko i czytać kiepskie wypociny, zero odnoszenia się do moich argumentów, tylko coraz to nowe i coraz żałośniejsze zarzuty, pojadając popcorn.
      Nagonkę to robi michalkiewicz na Kaśkę.
      Nie masz argumentów, to się nazwy użytkownika czepiasz. Ja tylko walnęłam dłonią w klawiaturę i co wyszło, to wyszło, paszo dla świń.
      https://www.youtube.com/watch?v=J_4QSBIspjA&t=622s od 9 minuty z lekceważeniem i podśmiechujkami mówi o molestowaniu, bo słowa gwałt i pedofilia nie przechodzą tchórzowi przez gardło. Horror jaki przeżyła ofiara porównuje do wsadzania łap pod spódnicę za milion pln. Dno moralne, wstyd i hańba.
      Szkoda, że o klientach prawdziwych prostytutek nie mówi. To są dopiero męskie kurwy.

     2. Jak na psychologa twój język mocno rynsztokowy. Wydać tam te psycholoszkowe nauki pobierałaś. Nikt nie kwestionuje, że była ofiarą pedofila Ale zanim na przyszłość swoje brednie o gwałtach i horrorze argumentami nazwiesz, przeczytaj najpierw uzasadnienie wyroku sądu w sprawie tej Kaśki. Swoją ścieżką, bardziej powinna cię interesować sprawa psychologicznej oceny wiarygodności zeznań ofiary, niż pyskówka z magla.

     3. Zeszłam tutaj, do rynsztoka więc mam używać pięknej, miłej dla waszych oczu, niesplamionej przekleństwami polszczyzny, kiedy reszta robi coś dokładnie odwrotnego? Chyba śnisz. Nie udowodnię przecież gdzie te psycholoŻkowe nauki pobierałam, bo nie wrzucę tutaj zdjęcia dyplomu z danymi osobowymi na które rzucilibyście się jak hieny, ale mogę napisać, że na uczelni państwowej w trybie dziennym. W pracy nie jestem, mogę używać języka jakiego chcę. Nikt nie kwestionuje, ALE kilka postów niżej właśnie to robisz i tu też “brednie o gwałtach”. Czy ty sama siebie kobieto rozumiesz? Już drugi raz widzę jak zaprzeczasz samej sobie. Nie robię czegoś, ale robię. O ocenę wiarygodności się nie martwię, jest nieodłącznym postępowaniem postępowania karnego i jest przeprowadzana przez grupę osób bardzo dobrze zorientowanych w tym temacie a nie przez pierwszą lepszą karynę z forum.

     1. Naśmiewanie się z ofiary jest tylko zwykłym brakiem kultury, natomiast jego bezczelne słowa poskutkowały procesem o zniesławienie i jego przegraną. Oj te bezczelne sądy! Śmiały wydawać wyroki nie po myśli konfederacji!

   2. Ponadto podał dane swojej wierzycielki i wygranej w JEGO procesie, a to też karalne nie jest. Jednak swąd rozstrzygnął po uważaniu, zaocznie, bez dania możliwości obrony oskarżonemu. Michalkiewicz mi zwisa, ale słusznie mówi Cejrowski – ten wyrok to hańba dla wymiaru sprawiedliwości! Pierwsze, czym Konfederacja powinna się zająć po dojściu do władzy jest dostosowanie prawa polskiego do standardów anglosaskich, ustanowienia precedensu, powszechnego wyboru sędziów i ich kadencyjności, ławy przysięgłych oraz ustanowienia RÓWNOŚCI STRON PROCESOWYCH. Dotychczas np. to sąd narzucał stronie swoich biegłych więc jaka to równość? Sędziowie nie mają też podstaw uważać się za bezstronnych i niezawisłych dopóki to my, podatnicy ich utrzymujemy a oni chronią się przed odpowiedzialnością za wydawane wyroki za immunitetami. Nie każdemu pewnie wiadomo, że sędziowie i prokuratorzy nie płacą składek rentowych i emerytalnych a wysokość ich emerytur oscyluje w granicach 8 -10 tys. zł. miesięcznie.

    1. Gdzieś już napisałam, że powszechnie wiadomo, że to jedna i ta sama osoba, Michalkiewicz sam ją wskazał.
     Nie komentowałam sposobu w jaki sąd to rozstrzygnął, bo gdybym się z tym sposobem zgodziła, to strzeliłabym sobie w stopę. Nie mam co pochwalać, to tego na upartego nie robię, natomiast nie zaprzeczam, że wyrok mnie satysfakcjonuje, chociaż wolałabym, żeby sędzia nie dawał nikomu naboi za jego zaoczność. Michalkiewicz ci zwisa, ale… go bronisz. Spójrz na ostatnie sondaże. Konfederacja jest na końcu, k-m w sprawach gospodarczych bodajże (popraw mnie jak pomyliłam dziedzinę) zwraca się już nawet do SLD. Reforma sądownictwa jak najbardziej. Szczególnie wybieranie sędziów, za którymi nie stoi żadna polityka, religia, ideologia itd.O reszcie dyskutować nie będę, mniej więcej się z Tobą zgadzam, ale reforma sądownictwa nie leży w centrum moich zainteresowań i nie będę ciągnąć dyskusji. Doceniam, że nie było teorii spiskowych o ubekach.

 3. Należy mu się. Obrażać ofiarę gwałtów i podawać jej dane osobowe? Tylko podobne do tego chama prostaki będą go bronić. Niech go wydoją całkiem, jak sumienia nie ma a kasa jest dla niego największą wartością.

  1. A skąd wieszz, że… gwałtów? Może to ona księdza przeleciała, nie miał siły odmówić, no bo lata ce-li-bata…
   A potem doszła do wniosku, że jeszcze “coś” na tym zarobi. Masz pewność, że “nie”?

   1. Ta, na bank trzynastolatka chciałaby przelecieć starego obleśnego ramola. Nie miał siły odmówić. Kiepski żart. Pewnie ważył trzy razy tyle co ona i siłą mógł zrobić co chciał. To dorosły narzuca dziecku swoją wolę, nie odwrotnie. I to ten zbok ślubował czystość. Pedofil się przyznał i odsiedział wyrok, ale imbecyl twojego pokroju i tak będzie twierdził, że było inaczej, bo przecież tam był i wszystko widział. Puknij się w dekiel nacjonalisto. Twoja teoria jest wyssana z dupy poprostu. Małpa wymyśliłaby coś bardziej prawdopodobnego.

    1. Najwyraźniej masz kłopoty z czytaniem. Napisałem: “masz pewność że nie”, co jest chyba wyraźnie czym innym, niż to, z czym w takim zacietrzewieniu polemizujesz (najwyraźniej z włsnymi urojeniami). W młodości znałem ‘panienkę’, która w podstawówce zaliczała wszystko co się rusza, nawet klasowe ofermy. Podobnie to dziewczątko ,które dmuchnął Polański: bywała regularnie na “dorosłych” wszak imprezach, i nie była oporna. “Pewnie ważył trzy razy tyle (…)”: rzucasz domysły, a potem traktujesz je jak… pewnik. Ewidentne dziury w mózgu.

     Jej rodzice wiedzieli kiedy nocuje na plebanii, i… co?? Wychodzi na to, że rajfurzyli curunią. Może (może!) wy-kalkulowali sobie takie milionowe fructa, hm?

     1. W zacietrzewieniu to ty popleczników pedofili bronisz a ja przy kawce dobrze się teraz bawię wyobrażając sobie jak Ci żyłka pęka. Zachęcam do skorzystania ze słownika. Najwyraźniej nie wiesz co to są urojenia. Ja mam poprostu własną opinię i prawo do jej wyrażania a że tobie się to nie podoba to nie mój problem. Twoje anegdotki z młodości gówno mnie obchodzą. To, że jakaś lala daje dupy jest żadnym argumentem na to, że druga też musi dawać. A nawiasem skąd masz pewność, że owa panienka dawała dupy? Sam korzystałeś? Widziałeś zdjęcie księdza Romana behrendta? Polecam grafikę google. Rosły facet. Ale masz rację, może jednak mniejszy i słabszy od trzynastolatki xD. Polański to pedofil (przyznał się do stosunku z dziewczynką) i dlatego przed wyrokiem zwiał a biologiczna matka (nie mylić z mamą) tamtej nieletniej to zwykła sutenerka. To, że Polański jest sławny niewinnego z niego nie zrobi. A wina zawsze leży po stronie dorosłych, nie dziecka, które nie jest jeszcze emocjonalnie dojrzałe i gotowe do współżycia. Do słownika ortograficznego też zajrzyj, ta twoja “curunia” wali po oczach. I przestań z żałosnymi teoriami, że jej rodzice wymarzyli sobie, że kiedyś będą mieć z tego odszkodowanie. Każdy głupi wie, że kasta w sułtannach jest prawie nietykalna. Jakby chcieli odszkodowanie to dali by ją komuś, komu mieliby duże szanse udowodnić winę. Zwyczajnie mieli ją w dupie i tyle.

     2. P. Stanisław, który od lat jest namierzany przez lobby ubeckie, dyszące żądzą zemsty, jest człowiekiem prawym, i mądrym, do pięt mu nie dorastasz! Sprawę opisywał szeroko dużo wcześniej, i zwrócił uwagę na to, iż stanowi ona wielce niebezpieczny precedens: możliwości celowego, i z premedytacją prowadzonego podsuwania dzieci po to właśnie, aby takie milionowe odszkodowania uzyskiwać! Ze szkodą dla… kogo? Ano dla tych dzieci właśnie. Chodziło mu o daleko idącą nieadekwatność sumy odszkodowania, co miało ilustrować wskazanie, iż prostytutka nie zarobi tyle przez lat wiele. W żadnym wypadku nie należy tego utożsamiać z tym, by Michalkiewicz zrównywał działanie biednej dziewczyniny z kobietą sprzedajną: zupełnie, absolutnie inna była narracja redaktora! Kto twierdzi inaczej, to na nim spoczywa ciężar dowodu, to chyba jasne?
      Prawo do wyrażanie” nie tylko Tobie przysługuje, szczeniaro, ale mi, a także p. Michalkiewiczowi, i skorzystania z niego mu się odmawia, tedy czemu miałbym szanować twoje brednie, co? On od kilkudziesięciu lat jest dla starych kiejkutów solą w oku, od lat szukają na niego haków, a za co? Że ujawnia obecność post-ubeckich dynastii, które wciąż i wciąż dyrygują życiem politycznym w naszym kraju. Politycznym, społecznym, dziennikarstwem, bankowością, i… sądownictwem! I tu dochodzimy do clou: sędziami po-zostawali dysponenci państwa post-ubeckiego, i realizują kiejkutowe dyrektywy. Np. taką, aby Michalkiewicza utopić za wszelką cenę. A ile płacą tobie, szczeniaro, co?
      To, że jakaś lala daje dupy” — jest przykładem na to, że tylko dobre wychowanie powodować może, iż kurewskie instynkty zostaną utemperowane, a to nie zawsze zachodzi, oj, nie! Nawet wśród zwierząt obserwuje się je, ciekawe, co? A nie od dziś wiadomo, że „diamenty najlepszym przyjacielem kobiety”. Milion też niezłym!
      Co do „ Sam korzystałeś?” to i owszem. Myłem potem f***ta pumeksem. Korzystali, jak pisałem, kto chciał, a i nawet tacy, co sami by nie wiedzieli, jak się do sprawy zabrać!
      Czytam: „Polański (…) przyznał się do stosunku z dziewczynką” — no wcale, wcale nie odnosisz się do moich słów: ona kurwiła się tam na prawo i lewo, za wiedzą rodziców właśnie. Tuszowanie tego, że niektóre „tak mają” jest działaniem na szkodę kobiet porządnych, co tak nie-mają! Do których się zaliczasz, co? Gotowe do współżycia? Ha, tak ukochani przez Was islamiści dmuchają je od tych lat 12, czy coś koło tego, ale, no tak! Oni są nietykalni, prawda?
      kasta w sułtannach jest prawie nietykalna” — „sułtannach”, hę? Zajrzyj… do słownika! A taka kasta… sędziowska? Co to swe kariery opiera na ub-eckich powiązaniach, i serwilizmowi wobec przedstawicieli „ ancien régime’u”, ponoć minionemu?
      Jakby chcieli odszkodowanie to dali by ją komuś, komu mieliby duże szanse udowodnić winę. ” — nnno, zupełnie ignorujesz aspekt… miliona! Cóż, że by komuś-coś „udowodnili”, gdyby mogli wyciągnąć jakieś grosze, co? Stąd, jak słusznie, celnie, i naukowo spostrzega p. Michalkiewicz: precedens to wieeelce niebezpieczny. W tym i dla dzieciaczków, niestety, i dla nich! Mało to zdegenerowanych rodzin, ojców, co gotowi rajfurzyć córkami, synami? No a ksiądz też człowiek, nie z żelaza przecież, a celibat doskwiera. Ale wybaczenia dla niego nie ma, a jest dla sodomitów, co chcą masowo deprawować nasze dzieci, w ramach „tęczowych piątków”. Ot, taka zabawa, w „dobrego, i złego pederastę” — Tfu!! Jesteście chorzy, i tyle.

     3. Nie trzeba być matką Teresą z Kalkuty, żeby tego faceta przerosnąć pod względem moralności, ba wystarczy być przeciętnym Kowalskim a już w porównaniu z tym człowieczkiem jest się asem. Nie udawaj, że cię krzywda dzieci obchodzi. Sprawa stanowi niewątpliwie precedens, w tym sensie, że wreszcie kler na stołkach za ukrywanie pedofila i przenoszenie na inną parafię dostanie po tyłku. Kończy się bezkarność popleczników zboczeńców. Teraz będą mieli wybór: albo sami doniosą wymiarowi sprawiedliwości na swojego, albo go ukryją a jak sprawa ujrzy światło dzienne to bekną. Zmarnowane całe życie nie jest warte tego miliona. Jeśli człowiek jest prawy i obce są mu te ohydne parafilie to nie musi się bać “podsuwania dzieci”. Nie udało ci się zrzucić winy na ofiarę, teraz starasz się zwalić winę na wyobrażonych stręczycieli, ale bez względu na twoje marne starania, winę ponosi pedofil. Ty się identyfikujesz z tym zbokiem, że tak go zaciekle bronisz? Też masz chore upodobania w dzieciach stary capie?
      Kto ci niby zabronił wypowiadania swojego zdania? Nie jestem moderatorem forum, żeby móc te twoje pedofilskie zapędy ukrócić na tym forum więc nie wymyślaj. Nic mi za komentarze nie płacą, jestem psychologiem i krzywda dziecka zawsze będzie w centrum moich zainteresowań.
      Twoich teorii spiskowych i urojeń o ubeckiej treści nie będę komentować, chyba nie ma sensu. Widać, że demencja postępuje, utkwiłeś w przeszłości i żyjesz jedną wielką reminiscencją.
      Mycie penisa pumeksem nic nie pomoże na twoje wenery. Ja się dobrze prowadzę, bo cenię się i strasznie wybredna jestem, takich jak ty bym kijem nie tknęła.
      Muzułmanów nie znoszę, za ich pedofilię właśnie. Zastąpić was, nacjonalistów, tymi zbokami to jak wpaść z deszczu pod rynnę. W końcu wy jesteście tylko nic nieznaczącym wymierającym marginesem a oni się mnożą jak króliki.
      Ksiądz to świadomie czystość ślubował, jak ręka miała go do grzechu zaprowadzić to lepiej, żeby ją odciął a jak jego penis i jądra to lepiej, żeby się wykastrował.
      Między homoseksualistą a pedofilem jest zasadnicza różnica: pierwszy szuka związku i sexu za zgodą drugiej, dojrzałej emocjonalnie osoby a ten obleśny zbok, który się księdzem mienił wziął dziecko siłą, podstępem czy groźbą i zmarnował całe życie swojej ofiary. To jest dopiero ohyda, której tak z namiętnością bronisz, niemoralnie skrzywiony zadatku na pedofila. I nie wciskaj kitu, że masz dzieci. Jakbyś miał, to przejąłbyś się losem tej dziewczynki!
      W tej twojej chorej główce roją się jakieś podwójne standardy moralności. Jak ktoś deklaruje, że jest katolikiem, to wybaczyłbyś najobrzydliwsze zbrodnie a ateiście zaglądałbyś do wyra i wyliczał z kim się przespał i palił za to na stosie. Moralność jedna i ta sama wszystkich obowiązuje. A te zboczeńce nawet skruchy nie okazały.

     4. “Zmarnowane całe życie” z powodu ok. rocznego wykorzystywania seksualnego? Czy nie popadasz aby w purytańską histerię? Mamy XXI wiek jakbyś zapomniała i przez niektóre gremia są czynione starania o legalizację pedofilii, seks za zgodą dziecka oczywiście. No i czymże takim medycznie różni się jedno zaburzenie popędu seksualnego od drugiego? Homoseksualizm zaledwie wiek temu był powszechnie karany. Zresztą zajrzyj do monografii T. Witkowskiego – naukowa psychologia ma na temat “zmarnowanego całego życia” zgoła odmienne zdanie. Połowa kobiecej ludności Tahiti, Brazylii i Portugalii miałaby zmarnowane życie z powodu dziecięcej seksturystyki, każda Cyganka, którą w wieku 13-tu lat wydaje się za mąż i każda Polka w XVII w. gdzie zamążpójścia 14-to letnich dziewic nie należały do rzadkości. Nawet p. T. Komenda mówi o zmarnowanych zaledwie 18-tu latach życia. 18 lat piekła! Jest na to cena purytańska dewotko?

     5. Jak mnie masz za dewotkę, to możesz sobie nick zmienić na ladacznica. Jak molestowanie takie fajne to może poświęć swoją dupę dla sfrustrowanych seksualnie napastników seksualnych. Nie? Całkiem zrozumiałe, zmuszać nikt nie będzie, bo to byłoby chore.
      Poczytaj trochę w necie. Dziewczyna leczy się psychiatrycznie, miała kilka prób samobójczych. Jak to nie jest dla ciebie zmarnowaniem życia to ja nie wiem co jest. I gówno wiesz o emocjonalności osoby GWAŁCONEJ przez rok.
      Te organizacje, chcące legalizacji pedofilii o których się odnosisz to jak mniemam ta amerykańska siatka pedofilów, grupa ukrywająca się przed światem z prostego powodu – poszliby siedzieć za swoje odchyły i nikt na takie szaleństwo się nie zgodzi.
      Homoseksualizm wg ICD i DSM nie jest traktowany jako zaburzenie. Czym się różnią? Przeczytaj moje posty, ufam, że potrafisz: “zasadnicza różnica: pierwszy szuka związku i sexu za zgodą drugiej, dojrzałej emocjonalnie osoby a ten obleśny zbok, który się księdzem mienił wziął dziecko siłą, podstępem czy groźbą”. Możesz także pogooglować, szukanie nie boli.
      Każda nauka rozwija się i warto aktualizować swoją wiedzę. Wiek w nauce to ogromna ilość informacji do nadrobienia. Masa zdezaktualizowanej wiedzy. Strasznie jesteście zakotwiczeni w przeszłości, może dlatego, że nie przystajecie do dzisiejszych czasów.
      Jak powołujesz się na jakieś źródło to podajesz autora, tytuł i rok wydania a nie rzucasz pierwsze lepsze nazwisko w eter. Inaczej ja nie mogę polemizować i bez sensu czytam te twoje wypociny.
      A skąd wiesz, co te kobiety czuły? Badania jakieś robiłaś, wywiady przeprowadzałaś, czytałaś chociaż? To odnośniki do naukowych konkretów, aktualne badania, duża próba badawcza; chętnie poczytam. I przenosisz inne uwarunkowania kulturowe na obecny grunt. Strzelasz sobie w stopę.
      I jak poprzednicy próbujesz wybielić pedofilów i ich popleczników przez umniejszenie cierpienia ofiary, wielbicielko parafilii.

     6. Ta dojrzała metrykalnie kobieta leczy się psychiatrycznie i miała kilka prób samobójczych – powiadasz? No to jeszcze spróbuj udowodnić związek przyczynowo – skutkowy z czynami pedofilnymi tego księdza a nie np.z DDA, rodziną patologiczną, zaburzeniami osobowości, niezrównoważeniem emocjonalnym, indywidualnym podłożem genetycznym bądź neurologicznym, itp. w sytuacji, gdy każdy psycholog kliniczny poda ci setki przykładów osób z identycznymi symptomami, które nigdy nie były ofiarami pedofila. No i etiologia powyższych zaburzeń nie jest jednoczynnikowa o czym piszą w każdziuteńkim podręczniku psychiatrii czcigodna psycholoszko nie znająca nawet T. Witkowskiego i święcie przekonana, iż wywiad metodą naukową jest. Również czujstwo kobiet poszkodowanych przez gwałcicieli, dla metodologii badań naukowych nie ma najmniejszego znaczenia. Ponadto Polska należy do systemu prawa stanowionego, w którym
      rozstrzygnięcia jednego sądu nie mają żadnej mocy wiążącej dla późniejszych rozstrzygnięć i ha, ha – ” pierwsze koty za płoty” nic w tej materii na pewno nie zmienią, zwłaszcza prawa polskiego na prawo anglosaskie. Zaś twój sposób dowodzenia własnych racji wskazuje, że do dojrzałości intelektualnej bardzo ci jeszcze daleko a z prawem i psychologią jesteś obeznana tak dobrze, jak ja z naukami Koranu.

     7. To, że leczy się psychiatrycznie i miała próby samobójcze to informacja powszechnie dostępna w internecie. Jak myślisz, że pedofilskie przestępstwa księdza nie miały wpływu na jej zaburzenia to się mylisz, każdy psycholog kliniczny ci to powie. Nigdy nie napisałam, że gwałty to jedyna przyczyna jej zaburzeń, ty mi to teraz w usta wkładasz. Alkoholizm w rodzinie (info dostępne w necie), owszem na pewno miał na to wpływ. O zaburzeniach osobowości i “niezrównoważeniu emocjonalnym” to sobie możesz tylko wróżyć z fusów, w żaden sposób tego nie udowodnisz, bo nie masz jej pełnej dokumentacji medycznej chronionej RODO. Obecny stan wiedzy o genetyce nie pozwala na identyfikację wszystkich genów odpowiedzialnych za powstawanie zaburzeń psychicznych i nikt nie stosuje w praktyce wyszukiwania u pacjentów tych, które są już znane, ciągle są na ten temat prowadzone badania. Można jedynie dopytać czy w rodzinie występowały takie zaburzenia i wnioskować o dziedziczeniu podatności na nie. Jak chcesz to się jej dopytaj albo jej rodziny jak masz taką możliwość i się ze mną podziel. Poziom neuroprzekaźników w OUN nie odpowiada ich poziomowi we krwi, więc w ten sposób nic nie zbadasz. A dźgać na oślep nikogo w mózg Ci nie pozwolą, także sobie gdybaj o tym układzie nerwowym. Za to pominęłaś jedną bardzo istotną kwestię: wtórna wiktymizacja, którą tutaj uprawiacie. Nie wątpię, że leży ona w kręgu przyczyn, dlatego ją tępię. Więc podsumowując: gwałty, alkoholizm w rodzinie i wtórna wiktymizacja, reszta to tylko pole do wymysłów.
      Jasne, że jest pełno osób, które nie były ofiarami pedofila a jednak cierpią na zaburzenia psychiczne. Nigdy nie twierdziłam, że jest odwrotnie, znowu wsadzasz swoje dyrdymały w moje usta.
      I wygooglowałam tego twojego Witkowskiego. Facet znany najbardziej z krytyki psychologii i srania do własnego gniazda. Jakieś ciemne zakamarki nauki, żaden znaczący facet, ale rozumiem dlaczego tak przypadł tobie czy tam k-m do gustu. Robi to samo co wy – bezustannie krytykuje. Wybacz, ale nie będę zapoznawać się bliżej z gniotem, który proponujesz, bo nie daj Boże coś bym zapamiętała i potem głupoty opowiadała. Błyśnij wreszcie jakimś wartościowym, cenionym nazwiskiem i badaniami.
      Wywiad jest narzędziem diagnostycznym, które może zostać wykorzystane w badaniu psychologicznym (nigdzie nie napisałam, że to metoda naukowa, znowu sobie dopowiadasz), nie jedynym i pomaga ustalić w tym konkretnym temacie czy np. konkretna osoba doświadcza zaburzeń emocjonalnych, depresji czy zaburzeń lękowych po doznanej przemocy seksualnej. Uznałaś, że to nijak na ich życie wykorzystywanych dzieci nie wpłynęło a ja ci wytknęłam, że ani żadnych sensownych badań naukowych nie czytałaś ani sama nie starałaś się tego ustalić np. za pomocą tego wywiadu, testu czy czegokolwiek innego. Widzę, że jak chce się iść na skróty i szybko temat ogarnąć to ty sobie lubisz dodawać coś, czego nigdy nikt nie stwierdził. Wiesz co dla badań jest najważniejsze? Ich tematyka więc jak chce zbadać emocjonalność czy jej zaburzenia to właśnie to badam. Jak chcę badać skutki pedofilii to emocjonalność będzie mnie interesowała na pewno. Nie wiem jak ty chcesz skupiając się zawzięcie na metodologii, cokolwiek o skutkach pedofilii powiedzieć a o to się tu kłócimy.
      A ten precedens definiowałam jako coś, co wcześniej nie miało miejsca, co stanowi wyłom i może skutkować zmianami a nie być pojedynczym zjawiskiem (post wcześniej basza też to tak definiował, nie mówił o sądownictwie: “niebezpieczny precedens: możliwości celowego, i z premedytacją prowadzonego podsuwania dzieci po to właśnie, aby takie milionowe odszkodowania uzyskiwać” ) a to odszkodowanie może być czymś takim, nigdy wcześniej kk nie wziął prawnej odpowiedzialności za czyny jednego księdza, to jest pierwsza taka sprawa – w tym sensie “pierwsze koty za płoty”, mogą być następne, ale to się pożyje i zobaczy. O sprawie kasacji wiem, nie musisz przypominać. Nie miałam na myśli precedensu w sensie ściśle prawnym, o którym ty piszesz. Gdzieś już wspominałam, że o sądownictwie za dużo się wypowiadać nie będę, bo mnie to nie interesuje. Na pewno było to wszystko mylące.
      Alfą i omegą nie jestem, ale wychodzi na to, że Ty też nie.

     8. Nawet uczciwie pracując przez wiele lat nie zarobi się w Polsce tego, co ta Kaśka dostała i tu masz rację – dostała o wiele za wiele a podobno chciała aż 3 mln. Przykładowo – dzieci z “Poznańskich Słowików” wykorzystywane seksualnie przez dyrygenta orkiestry nie dostały ani grosza. Natomiast niepotrzebnie tak się zaperzasz, bo w Polsce precedensu nie ma i nie będzie. Też wielka szkoda. Przy okazji wytłumacz mi jak prostej babie, dlaczego od lat w NCz. ani jednego nazwiska “starego kiejstuta” Michalkiewicz nie podał do publicznej wiadomości. Nie z tchórzostwa aby? A tu się wyżywał na młodej niepełnosprawnej kobiecie, pewien swojej bezkarności. Te “post ubeckie dynastie” mają jakieś nazwiska, czy są to tylko bezimienne rzeczowniki a może Ty też spadasz do poziomu ordynarnej psycholoszki?

     9. Jaką rację? Nigdzie nie wyrażałam swojego zdania na temat tego, czy dostała za dużo czy za mało. 3 mln podobno? Wiarygodne źródło proszę, chociaż nie wiem jaki to info ma sens dla omawianej sprawy. Przykładowo pedofila z poznańskich słowików nikt nie wspierał, nie bronił i nie chował po kątach jak robi to kler w swoich szeregach. Poszedł na stos i słusznie. Wyrażam ubolewanie, że nie dostały ani grosza. I znowu wróżenie z fusów. Skąd wiesz, że nie będzie? Pierwsze koty poszły za płoty, to innym ofiarom ułatwi walkę o swoje. Numery lotka też mi podasz? I znowu te ubeckie teorie. Omawiajcie to między sobą, nigdy dyskusji o tym nie zaczynałam i wchodzić w to nie będę, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje. W tym twoim poście mam wrażenie, że nie odnosisz się do moich słów. O postubeckich dynastiach i starym kiejstucie to basza rozprawiał, ja to tylko po łebkach czytałam, bo się za bardzo fiksował na tym. Z nim rozmawiaj. Tylko ja ordynarna? A ty ze swoją “dewotą”? Hipokrytka. Jestem pyskata dla nieprzyjemnych osób i świętochy nie zamierzam zgrywać, ale ty nie umiesz sama przed sobą się przyznać do pyskowania.

     10. Ale było pod moim postem. Ok, to sobie rozmawiajcie.

     11. Szkoda czasu na tę stokrotkę. Sama przyznała, że nie ma pojęcia o historii najnowszej i jej trwałych niestety konsekwencjach, i jeszcze uważa to za swój seksapil. Te feministki sa głupie jak kapeć Michalkiewicza. Ale bawię się świetnie. W kapciach w reniferki.

     12. Miło, że się poddajesz 🙂 Nie obchodzą mnie te wasze ubeckie teorie, bo są ostro przerysowane. O seksapilu to ty tu pierwszy wspominasz, ja nie wiem co ma piernik do wiatraka. I znowu biadolenie o tych feministkach… Nie wiedziałam, że kapeć może być mądry czy inteligentny 😮 a już szczególnie kapeć michalkiewicza.

     13. W necie istnieje zdjęcie Romana B. najwyżej 30-stka, szczupły i przystojny. A pedofilia jest po prostu zaburzeniem orientacji seksualnej tyle, że penalizowanym. Podczas odbywania kary pozbawienia wolności RB. był leczony. Nie piszę tego po to, żeby go bronić, tylko cytuję fakty podawane przez inne portale.

     14. W necie jest niejedno jego zdjęcie .Jeśli ciebie zgwałci jakiś typek to zaproś mnie na salę sądową. Powiem, że zbok jest szczupły, przystojny, wychwalę go ponad niebiosa, chociaż wyrządziłby ci niezaprzeczalną krzywdę i dodam, że nie masz co ryczeć, bo super ciacho. Oczywiście to jest sarkazm, żebyś czasami tego na serio nie brała.
      “Pedofilia jest po prostu” traktujesz o przestępstwie ściganym z urzędu jakby to była jakaś nic nie znacząca pierdoła. “Tyle, że penalizowanym” i co może jeszcze dodasz, że niesłusznie?
      I z preferencji seksualnych się nie leczy, nie sprawisz magicznie, że heteroseksualiście spodoba się osoba tej samej płci, homoseksualiście odwrotnie a pedofilowi dorosły.
      Nie piszę po to, żeby bronić, ale i tak… bronię.

     15. Odróżniasz pochwały od obiektywnie stwierdzanych faktów? Chyba nie za bardzo. I powtarzam raz jeszcze – Kaśka gwałcona nie była. Na dowód przytaczam link: https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/zk-walczy-z-kosciolem-to-bezsporne. Rebeliantka jest znaną dziennikarką publikującą również w prasie papierowej. Rzetelną i dociekliwą, choć niekiedy nie wolną od stronniczości. Abstrahuję od powszechnie znanych kwestii prawnych i skupiam się na medycznych, ściślej – na seksuologicznych. I w tym sensie to nic innego jak zaburzony popęd seksualny identycznie, jak zaburzony jest popęd seksualny skierowany na osobników tej samej płci. Nauki medyczne wykluczają wartościowanie moralne człowieka z powodu jego chorób i zaburzeń. Czytając powyższy link dowiesz się również, że RB. był przez sąd potraktowany jako człowiek o ograniczonej poczytalności i leczony. Tak, w świetle współczesnej psychologii uważam, że pedofilia słusznie jest karana, natomiast szkody w psychice dziecka są mniejsze niż się powszechnie myśli. Na pewno nie są one dozgonną traumą – jak uważają purytańscy dewoci. Są również doniesienia o udanym psychoterapeutycznym, wspomaganym farmakologicznie leczeniu homoseksualizmu – czyli nauka a nie magia.

     16. Ty zboka pochwaliłaś za urodę, więc ja też daję sobie prawo do oceny wyobrażonego gwałciciela. Jak jeden artykuł skrajnie prawicowej witryny podajesz za dowód to ja nie mam z czym tu nawet dyskutować. Niekiedy nie wolną od stronniczości? Żarty jakieś. Narodowcy wszystko widzą podług własnej wizji świata. Możesz sobie tą rebeliantkę zachwalać i robić jej reklamę, ale prędzej na głowie mi kaktus wyrośnie, niż wezmę zdanie kogoś takiego pod uwagę. Nawet deon, który wcześniej przytoczyłam potwierdza moją tezę. Niejeden artykuł znajdę mówiący dokładnie co innego. “Nauki medyczne wykluczają wartościowanie moralne człowieka z powodu jego chorób i zaburzeń.” Wykluczyć wartościowanie moralne, to może tylko całkowity brak poczytalności. Nikogo z zaburzeniem czy chorobą z moralności się nie zwalnia, tylko dlatego, że jest chory. Przykład: Breivik. Miał problemy psychiczne, ale był w pełni poczytalny w chwili popełnienia czynu więc poszedł siedzieć. Zaburzenia i choroby psychiczne mają różne fazy i zróżnicowaną siłę objawów i poczytalność oceniają specjaliści, nie dziennikarze. Łagodzi się karę wtedy, gdy osoba nie była świadoma wagi swoich czynów i nie potrafiła pokierować swoim zachowaniem. Jak szkody w psychice dziecka są mniejsze niż się myśli, to podaj badania. Konkretne. I nie jakiejś nawiedzonej ultraprawicowej grupy społecznej, tylko jakiś główny nurt. Tylko wybielasz oprawcę, umniejszając krzywdę ofiary, kolejny już raz. Powtarzam się: homoseksualizm nie jest zaburzeniem. Ogarnij wreszcie jakieś aktualne dane psychiatryczne. Tylko w konserwatywnych, uprzedzonych głowach taka “teoria” uparcie siedzi. Doniesienia o leczeniu farmakologicznym i psychoterapeutycznym homoseksualizmu. Chyba ze śmiechu pęknę. Kto takie leczenie prowadził? Może jacyś księża nie mający pojęcia o psychiatrii i psychologii? A może ONR kijami? I znowu źródeł nie masz. Tylko puste słowa.

     17. Twoja strata jeśli nie odróżniasz normatywnego stanowiska nauki od ocen ulicznych. W jakim podręczniku psychiatrii masz wartościowanie moralne? A może chcesz buhahaha oceniać poczytalność podręczników? Jakbyś nie zauważyła www. Korwina też jest portalem prawicowym i na siłę nikt cię tu nie trzyma Doradzam więc poprawę swojego czujstwa na forach dyskusyjnych GW. No i nie jesteśmy też na uniwersytecie, więc o literaturę dot. długoterminowych skutków molestowania seksualnego w dzieciństwie zwróć się do swojego profesora. Mnie za twoje szkolenie nikt nie płaci. Owszem homoseksualizm jest zaburzeniem preferencji seksualnych ujętym w ICD-10 (F65.9) podobnie jak pedofilia (F65.4) i żadne twoje wrzaski tego nie zmienią. A jeśli znasz język angielski poczytaj w oryginale np. o kanadyjskim systemie leczenia tysięcy homo i transseksualistów. A na koniec chcę przywołać jeden z wiodących ośrodków akademickich Wydział Nauk Społecznych Instytut Psychologii KUL, który położył wybitne zasługi w rozwoju polskiej diagnostyki psychometrycznej. Owszem, księża też tam wykładają. Naturalnie nie oczekuję, że w rewanżu skompromitujesz uczelnię, która rzekomo dała ci dyplom z psychologii.

     18. O poczytalności możesz poczytać sobie w: Psychiatria sądowa. Podręcznik dla lekarzy i prawników. J.Przybysza. Nie mam elektronicznej wersji więc nie zacytuję, do biblioteki specjalnie dla ciebie nie pobiegnę. Jeśli masz głupie pomysły oceniania poczytalności podręczników, to proszę, nie krępuj się, ale zajmuj się tym tak długo, aż nie dojdziesz do końcowych wniosków.
      Zauważyłam, że to portal prawicowy, gdzieś wyżej napisałam, że nie pójdę na forum, na którym mi przytakną, tylko wsadzę kij w to mrowisko, tak dla rozrywki. Wolny kraj, nie wygonisz mnie stąd, no chyba, że znudzę się twoimi kłamstwami, niezdolnością do czytania ze zrozumieniem, wpychaniem mi w usta twierdzeń, których nie wypisywałam, brakiem wiedzy, wróżeniem przyszłości i wszelkimi twoimi wypocinami. Zaczynasz się powtarzać, co mnie w sumie też już trochę nudzi. No i to ukrywanie swoich źródeł. Większość “mądrości” bierzesz z tej “bezstronnej” witryny (pogooglowałam sama, skoro nie chciałaś się źródłami dzielić) zamiast z powszechnie szanowanych w nauce pozycji. Umiesz coś przeczytać z refleksją, krytyką czy wszystko co wypisuje k-m bierzesz za pewnik? Mogę też zwyczajnie nie mieć czasu na twoją edukację. Albo możesz się bić w piersi i zakończyć swoją dyskusję.
      Masz tutaj niedouku długotrwałe skutki wykorzystania dzieci (jeśli chcesz doczytać, w co szczerze wątpię do zajrzyj do: “Wykorzystanie seksualne” dzieci Beisert i Izdebskiej – należą do czołówki seksuologów w Polsce, twoje powtarzanie za k-m jaka to pedofilia jest mało szkodliwa jest śmieszne).
      -zaburzenia emocjonalne i zaburzenia obrazu własnej osoby (depresja, zachowania autodestrukcyjne),
      – zaburzenia somatyczne i dyssocjacyjne (lęk i napięcie, koszmary nocne, zaburzenia snu i odżywiania, różne postacie dyssocjacji),
      – zaburzenia samooceny (poczucie izolacji i alienacji, skrajnie niska samoocena)
      – zaburzenia interpersonalne (trudności w kontaktach z przedstawicielami obu
      płci, własnymi rodzicami, własnymi dziećmi, spadek zaufania wobec ludzi, poczucie
      zdrady, lęk wobec mężów i partnerów seksualnych, a także podatność na bycie ofiarą kolejnej seksualnej napaści),
      – zaburzenia seksualne (lęki wobec seksualności, poczucie winy, brak satysfakcji, obniżenie pragnienia seksualnego, kompulsywne unikanie lub kompulsywne poszukiwanie kontaktów seksualnych, zaniżona ocena siebie jako partnera seksualnego, zaburzenia orgazmu)
      – zaburzenia w funkcjonowaniu społecznym (prostytucja, uzależnienie od alkoholu
      i narkotyków). Nie no pierdoły takie, każdy by sobie poradził z czymś takim – to sarkazm, nie bierz na poważnie.
      Doświadczenie wykorzystania seksualnego w dzieciństwie związane jest z poważnymi zagrożeniami dla zdrowia psychicznego w życiu dorosłym.
      https://www.niebieskalinia.pl/pismo/wydania/dostepne-artykuly/4973-konsekwencje-przemocy-seksualnej-wobec-dzieci – to też sobie poczytaj.
      W ICD-10 nie ma pozycji “homoseksualizm”. F65.9 to “Zaburzenia preferencji seksualnych, nie określone” – taki worek, jak nie da się nigdzie czegoś wcisnąć. Przyłapana zostałaś na kłamstwie. I chociaż będziesz wrzeszczeć i tupać nóżką, prawdy nie zmienisz. Możesz sobie poczytać w necie, które nieaktualne wersje DSM i ICD zawierały homoseksualizm. DSM wykluczył homoseksualizm jako zaburzenie szybciej niż ICD – taka ciekawostka.
      Jeśli wspominasz o Kanadzie, to możesz poczytać jaki to otwarty (na różne narodowości, religie, orientacje seksualne) i socjalistyczny kraj (programy dot. zdrowia, szkolnictwa i emerytur). Nie wątpię, że jakieś ultraprawicowe ugrupowania chcą “leczyć” homoseksualizm, zawsze czarne owce się znajdą. Jak chcesz to się podziel tymi swoimi mądrościami w linku. Ja Ci wszystko na talerzu podałam. Czy po prostu się wstydzisz skąd “wiedzę” wyciągasz?
      KUL jest znany z tego, że nic co leży w sprzeczności z kk nie ma prawa ujrzeć tam światła dziennego, także oszczędź sobie pochwał dla tej uczelni.
      Nie kompromituj się więcej.
      Miło, że chociaż znalazłaś pedofilię w ICD, bo uparcie tej pedofilii bronisz poprzez zaniżanie jej szkodliwości.

     19. Doprawdy, zgrywasz tutaj wielką szyderczynię, która z pokerface’em “wsadza kija w mrowisko” i z satysfakcją “wyobraża sobie jak pęka żyłka”, ale jednak dyskusję prowadzisz w stylu dość emocjonalnym, nieustannie sugerując swoją wyższość intelektualną moralną, jakby od konsekwentnego powtarzania, sugestie te miały stać się prawdą.

     20. Przyznaję, że wtórna wiktymizacja ofiary mnie wkurza, ale te wszystkie dygresje i próby wrzucania mnie w worek są śmieszne. Feministka, ubek i nie wiadomo co jeszcze. Docinki u mnie to norma, jakoś mi idzie z automatu bez zbytecznych emocji. O wyższość moralną to tu nie trudno, przy obrońcach pedofili i ich popleczników. Intelektualną no nie wiem, leda16 też ma argumenty, trzeba przy niej wysilić mózgownicę więc doceniam 🙂 Nie wątpię, że ma większą wiedzę o prawie niż ja. Myślenia życzeniowego nie mylę z rzeczywistością jakbyś sobie tego wyraźnie życzył.

     21. A co tego “wartościowania moralnego” to użyłam go tylko w kontekście karania przestępców chorych psychicznie, żadnym innym. Jak przyjdzie Kowalski do terapeuty i powie np. że na współpracownikach regularnie się wyżywa, wrzeszcząc, to terapeuta nie zrobi “ciuś ciuś” i nie walnie moralizatorskiej gadki, tylko podejmie leczenie. Jeśli np. przyjdzie Nowak i powie, że kogoś zamordował to terapeuta jest zobowiązany zgłosić to przestępstwo do organów ścigania tym samym wartościując moralnie jego zachowanie. W trakcie postępowania karnego ktoś określi czy był poczytalny w chwili popełniania morderstwa czy nie

     22. Te doniesienia o “leczeniu” homoseksualizmu to też z tej stronki. Chiny. Myślę, że każdy by się zapierał, że uwielbia wszystko, co mu w tych ośrodkach chcą wcisnąć. Ze strachu przed powrotem. Chiny ogólnie dziwny kraj. Eksperymenty krzyżowania świni z małpą i inne dziwne rzeczy

     23. Czemu natura wyposażyła nas w popęd seksualny? Najwyraźniej logika jest ci tak obca, że aż wroga! Otóż dla przedłużenia gatunku. Jedyną metodą przedłużenia trwania populacji zboczeńców, jest zdeptanie normalności, i uwiedzenie jej, a często następuje to gwałtem, znam przypadki takie, znam!

      Dalej: Jeśli u homosiów dymanko żadnym sposobem nie może doprowadzić do prokreacji, to nie różni się w tym niczym, od rżnięcia elektronicznej substytucji kobiety, albo kozy. Jeśli ktoś ma skierowany popęd seksualny błędnie, czyli cierpi na jego „zaburzenie ukierunkowania”, to ewidentnie jest na tym punkcie chory, co w mowie potocznej jest supełkowato określane jako zboczenie. Prawda też jest taka, iż zboczeńcy nie odczuwają zahamowań, wszczepianych na drodze normalnego wychowania, ludziom pod tym względem zdrowym, tedy pielęgnują perwersje najróżniejsze, bowiem dla nich jedynym celem zbliżenia jest odczuwanie maksymalnej przyjemności. Kiedy w przypadku popędu niezaburzonego, pomiędzy ♂ i ♀ przyjemność jest jedynie wabikiem, czyli środkiem do celu, a nie, jak dla zboków, celem samym w sobie. Dla którego to gotowi są deprawować kolejnych nieszczęśliwców. A podobno tak cię obchodzi krzywda ludzka, co? Tymczasem w dzisiejszym handlu żywym towarem baaardzo już duży odsetek stanowią porywani chłopcy, nieletni: przerażeni, i udręczeni. Wywożeni do obcych krajów, o odmiennej do tego kulturze: aby nie było im łatwo uciec. To są dziesiątki tysięcy zaginionych bez wieści! Oczywiście i dziewczęta, ale na razie nie o nich.
      Jako że interes jest aż tak opłacalny, to zachodzi pytanie: czemu? A „temu”, że z usług takich porwanych „efebów” korzystają ludzie baaardzo bogaci, a do tego na tyle wpływowi, że są w stanie zapewniać bezkarność tego po stokroć obrzydliwego procederu. To, m.in. politycy wysokich szczebli, najwyższych, ponad-narodowych! Ale i wielce ważni urzędnicy państwowi, wśród których dziwne by było, gdyby zabrakło i sędziów. Oskarżam, oskarżam: to przestępcze kliki doprowadziły do uchwalenia tych hańbiących rezolucyj, i uchwał, że, dajmy na to, rżnięcie dziury w płocie też jest „równouprawnioną orientacją”, a Kościół ma obowiązek udzielać padziom sakramentów (pewnie do tego dojdzie niezadługo!)
      ONZ i WHO mogą sobie wydawać rezolucje, i deklaracje, ale nie zmieni to zboczonego charakteru stosunku homoseksualnego: równie dobrze owe Rządy Światowe mogą ogłosić, że od jutra woda ma zamarzać przy minus dziesięciu, zaś stała grawitacji, dotąd wynosząca circa 6,67408 • 10^-11 m^3/(kg•s2), od następnego roku będzie (dla ułatwienia) miała 10•10^-10 tych jednostek.
      Jak to jest, że ta stosunkowo nieliczna grupa, tworzy jedno z najskuteczniejszych lobby? No cóż, wspierają się nawzajem fanatycznie, co zresztą wiąże się z praktykowanym hiper-seksualizmem: niektórzy miewają do kilkudziesięciu zbliżeń tygodniowo! A że wtedy, gdy spłodzenie potomstwa w grę nie wchodzi, to i do kultywowania „zabobonów” typu wierność powodów nie ma najmniejszych! — tedy wymieniają się kochankami, a ich powiązania tworzą nie jakieś ubożuchne trójkąty (jak u heteryków), lecz kilkudziesięciu-kąty, gdzie „każdy z każdym”. Pojawienie się czegoś takiego jak AIDS było więc tylko kwestią czasu. Nie roń tu krokodylich łez nad ofiarami pedofilów w sutannach, oskarżając ich o bezkarność: pomyśl o efebich burdelach poza zasięgiem ludzkiego prawa, głównie w krajach islamskich. DreamLinery dowożą tam kacyków z ONZ, i WHO, i pies z kulawą nogą nie przyjdzie zniewolonym z pomocą. To jest prawdziwa hańba współczesności!

     24. Jak dla ciebie seks służy tylko prokreacji to wytłumacz mi logicznie co na świecie robi powszechnie dostępna antykoncepcja, dlaczego ludzie lubią seks oralny, dlaczego istnieje aborcja, dlaczego niektóre pary nie chcą mieć dzieci, dlaczego niektórzy swoje dzieci porzucają itd.
      Jeśli dwie dorosłe, dojrzałe emocjonalnie osoby godzą się na współżycie to ja nie widzę tu żadnej krzywdy, bez względu na orientację i na to co tam sobie bełkoczesz.
      Jakąś poprawę widzę, martwisz się losem wykorzystywanych seksualnie dzieci, szkoda, że tylko chłopców. Potępiasz pedofilów i prawidłowo, ale znowu szkoda, że tylko wybrane kasty, no po przecież Polak a tym bardziej ksiądz pedofilem być nie może. Zadziwiające, doprawdy.
      Jak Ci się tak WHO nie odpowiada, “brednie” opowiada to przestań chodzić do lekarzy. Przecież właśnie na tej nauce WHO bazują. Nie? A to wybiórczość przyjmowania do siebie wiedzy, którą przyjąć wygodnie.
      Skąd wiesz, ile kto razy dziennie sex uprawia? Podglądasz? A to nie ładnie! F302.82
      Osoby heteroseksualne też zdradzają, wiedziałeś? Wierność nie służy spłodzeniu potomstwa, ale trwałości związku.
      AIDS orientacji seksualnej nie wybiera.
      Łez nad ofiarami przemocy seksualnej tylko ty tutaj nie ronisz. Ja nie dzielę sprawców na lepszych i gorszych, czy ze względu na zawód, religię, kasę czy co tam jeszcze. Wszyscy zasługują na karę i izolację od społeczeństwa.
      I dlaczego wszystko, co wychodzi z twojej głowy brzmi jak teoria spiskowa? Kiedy mi powiesz, że ziemia jest płaska?

   1. Tępy nacjololo się odezwał. Zrobisz zrzutkę? Z czego? Matce rentę dresie wyrwiesz? Rób, rób, wszystko do Kaśki potem poleci xD

    1. Te, Hiv, tępy ojkofobie, jedź sobie do KRL-D, skoro Polska tak ci nienawistną. Nie zasługujesz oddychać bałtycką bryzą! Niewiele jest rzeczy bardziej żałosnych, niż bezmyślny, nachalny kosmopolityzm, gdy taki wy-korzenieniec przypodobać się chce za wszelką cenę obcym, wyrzekając kultury przodków.

     My, zakochani w swej ojczyźnie, wiemy dobrze, iż nie należy być światowcem inaczej, niż poprzez polskość właśnie, a nie poprzez kundlizm!

     1. Nie pojadę, Korea bardziej do takich nacjololo jak ty pasuje. Polska jest fajnym krajem, tylko jakiś ultraprawicowy margines stara się ją zwykłym obywatelom obrzydzić. Oddycham niestety smogiem w centrum Polski. Od morza wolę góry więc będę oddychać halnym na urlopie. Wyrzekam się kultury nienawidzącej wszelką inność, bo taki jest świat, że nie ma dwóch identycznych osób i to jest piękne. Był taki ktoś, kto myślał, że jego “rasa aryjska” jest lepsza od innych narodów i jak tragicznie się to skończyło dla świata i tegoż mordercy więc żadnych jego poglądów nie będę powielać. I dodam, że jestem kobietą więc zmień końcówki.

     2. To wiele wyjaśnia, kobiecino (czy też samokobieto), te końcówki. Mieszasz wszystko ze wszystkim, fakty i emocje z interpretacjami. Może jakąś odtrutką na ten groch z kapustą, który masz w głowie, będzie rozmowa z Michalkiewiczem, byle nie osobista. Rozluźnij się, weź kajecik i obejrzyj sobie choćby to:
      https://www.youtube.com/watch?v=oSHAKq3ftQw

     3. Nie będę tracić prawie godziny życia na płacz i żebranie obrońcy pedofila. To, że jestem kobietą wyjaśnia tyle, że mam instynkt macierzyński i bronię skrzywdzone dzieci. Co mieszam? Podaj przykład mądralo. Ogólnikami bez konkretnych argumentów to sobie możesz rzucać w ścianę. Fakty są takie, że dziecko cierpiało, michalkiewicz obrażał dorosłą już ofiarę i podawał jej dane osobowe. Dostał za to po dupie a teraz płacze i żebrze o kasę. Wstydu nie ma.
      https://deon.pl/kosciol/rzecznik-chrystusowcow-ks-roman-b-wydalony-ze-stanu-duchownego-i-zgromadzenia,493341
      Tu masz prawicowy artykuł o winie księdza, gdybyś w nią wątpił.
      “No to żadne k***y nie są tak wynagradzane na całym świecie.” – tak skomentował odszkodowanie dla Kasi, nabijając się cały czas z molestowania seksualnego, bo nawet nie miał jaj, żeby nazwać rzecz po imieniu – pedofilia.
      Mam nadzieję, że żadnych dzieci nie macie, obrońcy pedofili, bo to byłaby największa tragedia.

     4. Nie, Korea jest dla ojkofobów miejscem idealnym. Czyli dla cię. A ten „fajny kraj” został wypieszczony wbrew takim jak wy, kosmopolityczne sprzedawczyki! Zbudowany pięknym i otwartym przez patriotów, i nie jesteśmy marginesem, na szczęście, tak jak te skundlone PRL-em j-elita, nadymające się na śmietankę. ub-watele zawłaszczyli ten kraj, pod lufami sowieckich kałaszy!

      kultury nienawidzącej wszelką inność” — że… co? Mózg ci ojkofobia wyżarła! Rzeczpospolita stuleciami była niespotykanym w całym świecie przykładem tolerancji, i wolności dla wszystkich. Nawet dla Żydów, którzy, zabarykadowani w swych gettach, do których przywilejem królewskim nie wpuszczali żadnego goja, i swą młodzież w chederach nauczali, że Polacy ich nienawidzą. Czemu to miało służyć? Ano podsycaniu lęków, mających uniemożliwiać polonizację. Gdy inne nacje robiły to już w drugim pokoleniu, nawet Niemcy! Nasze miasta były w 30% zamieszkałe przez nich, a nie mówiąc nawet po polsku, i tak uważali się za „miejscowych”, byle z dala od zamordyzmu rosnącego na ich ziemiach…

      A Hitler to lewak, więc nam, wrogom socjalizmów wszelkich — go nie przypisuj, to Wy, goszyści, jesteście jego kuzynami!
      Kobieta? Ha, pewnie feministka…

     5. Jestem tylko nacjololofobką. Możesz się do Korei wynosić. Albo lepiej: do mateczki Rosji razem ze swoim guru k-m skoro tacy zachwyceni caratem i putinem jesteście.
      Polska jest tolerancyjna i otwarta, tak, ale ksenofobiczne sebixy twojego pokroju chcą to zmienić. I jesteście marginesem. Zobacz sobie sondaże. Konfederacja jest daleko w tyle xD
      Hitler, stalin, mussolini to byli pokręceni narodowcy, jak i wy. Hitler nie dbał o swój naród, tylko o samego siebie, swoje niespełnione artystyczne ambicje więc jak mógł być socjalistą?
      Socjalizmem się brzydzisz a michalkiewiczowe żebry wspierasz, hipokryto.
      Znowu strzelasz kulą w płot. Z feministkami się nie zgadzam, ze względu na aborcję na życzenie, ale popieram ich walkę z przemocą seksualną, fizyczną i psychiczną.

     6. Za ten smog, jak rozumiem, powinna ci zapłacić nasza ksenofobiczna wspólnota terytorialna. Kilkoro tuzów naszej, jakże światowej kultury już wpadło na tego pomysła i wyszarpało dla siebie kaskę – zapewne poruszają się hulajnogami. Co do pani Jekatieriny, do wesela się zagoi, nie z takich traum tutejsze nacjonały musiały wychodzić, Pani psycholog. Ja osobiście studiowałem stomatologię i marketing, aczkolwiek nieregularnie. Na Michalkiewicza, który być może nieostrożnie troche przefajnował, jest ewidentna nagonka, której powody są całkowicie niedostępne pojmowaniu takich psycholożkiń, bo mają je w centrum swojej jaźni, wszyscy wiemy o co chodzi… Bez względu na to jak się ta awanturka skończy, Herr Michalkiewicz już zajął zasłużone miejsce w historii naszej ksenofobicznej wspólnoty terytorialnej, a niektóre, jakże zróżnicowane przecież istoty dręczone przez ową faktem swojego istnienia, będa musiały jeszcze trochę poruszać tym i owym (na przykład głową), żeby coś z tego wszystkiego skumać. Tak nam dopomóż Bóg. Ufff…

     7. Za ten smog płaci niejeden – własnym zdrowiem, którego za żadne pieniądze nie kupisz.
      Widać o zaburzeniach gówno wiesz, bo ptsd i depresja mają charakter nawracający i nie są to zaburzenia dające się wyleczyć a jedynie zaleczyć. Empatia na poziomie zerowym u ciebie. Takie rany nie goją się nigdy. Nie życzę, żeby zgwałcił cie jakiś obleśny homoseksualista, którym brzydziłbyś się, ale zdolności wyobrażenia sobie, co może czuć pokrzywdzony jak najbardziej, bo pieprzysz farmazony.
      I masz rację, nie obchodzi mnie wasza teoria spiskowa, mam ją w czterech literach. Uwaga! Ubek za zakrętem! Gdzie się nie obejrzysz to ubek! Ubek dyszy już w uszka waszego guru amoralnego! To jest dopiero paranoja. Teraz za obrażanie innych po prostu się wyskakuje z kasy i publicznie przeprasza. Takie czasy. Ja osobiście wysłałabym go jeszcze na wolontariat w instytucji pomagającej osobom, które doświadczyły przemocy seksualnej, dla uświadomienia swojej głupoty, ale koniecznie zakneblowanego, bo nad własną gębą nie ma kontroli.
      Michalkiewicz jest niszowym pisarzyną, którego elementy twórczości poznałam jedynie dzięki jego wybrykowi. Żal wam dupę ściska, ale teraz Tokarczuk jest na pierwszych listach bestsellerów, dokładne przeciwieństwo waszego kolesia. Na kartach historii widnieje jako poplecznik gwałcicieli. I jakakolwiek, niska nawet rozpoznawalność nie zwalnia z przyzwoitości.
      No, że nieregularnie studiowałeś, to się nie dziwię. A na zajęciach z psychiatrii to spałeś jak janusz w sejmie. Może to było powodem owej “nieregularności”. K-m i jego elektoratowi ciężko jakikolwiek kierunek ukończyć. Ja się zawzięłam i dokończyłam a do tego różne kursy z pokrewnych dziedzin, bo wiem, co chcę w życiu robić a nie latam niezdecydowana z kwiatka na kwiatek.
      “może nieostrożnie troche przefajnował” – niedopowiedzenie roku

     8. A ja uważam Tokarczuk za grafomankę. W tej chwili ta wątpliwej wartości proza stosami zalega księgarnie a za 2 lata spadnie do rangi przecenionego do 9.99. zł chłamu i dalej będzie leżeć. Co do tzw. empatii, na szczęście nie ma jeszcze obowiązku jej posiadania.

     9. Możesz ją sobie uważać za kogo chcesz. Faktów natomiast nie zmienisz – księgarnie zamawiają dostawy jej książek. Michalkiewicz niczym takim nie może się pochwalić. Znowu wróżysz z fusów. Padło teraz na ceny. Podaj mi wreszcie tego lotka. Nie ma obowiązku posiadania empatii, ale każdy przyzwoity człowiek może się nią pochwalić. Nie chcesz zaliczać się do do tego grona – trudno, twoja strata.

    2. Czyżby Klaudia? “Dup Horror Franczyza!”
     .
     CHIŃSKIE MANDOLINKI (na melodię Guantanamera)

     Klaudia Jachira
     W sejmowym barze nie kira
     Bo jest moralna
     Zupełnie inna jej jej karma

     Dziambor Winnicki
     Obrobią Nowickiej cycki
     Gdy się nawróci
     To do Bosaka się zwróci

     Więc narodowiec niezłomny
     Okaże dla niej się hojny
     A kiedy skończy się hańba
     To wyśle Wandę do Brauna

     Grzegorz Schetyna
     Czasem Senyszyn pokrywa
     Bo nasze długi
     Sprzedał Zadrudze za szlugi

     Sejmu labirynt
     Jest pełen różnych lafirynd
     Ale prawica
     Odstawi wszystkich od cyca

     A Korwin -Mikke ma klikę
     I swoje cele ukryte
     W sejmowym biurze przy knurze
     Jednorękiego bandytę

     Posła kariera
     Nie jest dla byle frajera
     Nadchodzi pochód
     Na jego czele już Bohun

     Dedykuję wszystkim Muminkom
     Naród

 4. Bardo dobrze, kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Własny syn za niego przepraszał.

 5. Tego bydlaka to powinno się gonić z każdego publicznego miejsca. Własny syn się go wyparł.

     1. Ty nawet gimbusa nie reprezentujesz tylko amebę umysłową

 6. To nie żebrak u emerytów nękany to on ta kobietę nęka za „ czarna zaraze” która ja pierd… ⛪️⛪️Mohery są wazkooblowe i będą nadal jemu swoje emerytury nadsyłać!!!
  Panie Zebraku tobie z 447 odpala helik oraz babuszka i będziesz miał na 1,5 sztosa u semitow w Emiratach arabskich a ty ich tak lubisz tam sztos kosztuje milion złotych..

    1. A jakich ty używasz argumentów? Jakich argumentów użył przedmówca? Pierdzieli trzy po trzy aby pierdzielić. Do takich typów przemawiają tylko wyzwiska. Świat faktów nie ma dla nich znaczenia. Jakakolwiek dyskusja z takim dnem jest niemożliwa. Tak samo i ty. Wypowiedź w stylu “poziom gimbusa” to poziom przedszkolaka. Sariusz i sinceritas przy tobie i twoim fumflu to tytani intelektu. Jakiś poziom przynajmniej trzymają. Marny bo marny nie mniej jednak.

     1. Nie, to do was nie dociera, że jesteście niszowym elektoratem śmiesznego zlepku partyjnego, który ledwo do sejmu wszedł z k-m na czele. Masz świat faktów. Bóg honor ojczyzna w waszym wykonaniu to totalna patologia. Bóg chroni słabszych i skrzywdzonych a ty byś miłosierdzia dla zgwałconego polskiego dziecka nie miał. Honor? Splamiony w cholerę!

     2. No i znowu:
      – jeśli fakty są sprzeczne z linią „narracji zleconej”, to tym gorzej dla … faktów. Skąd wnioskujesz, że kol. Leonby miłosierdzia dla zgwałconego polskiego dziecka nie miał” — wszak to jest argument zadymiarski: nam chodzi o to, że (w niemałym zapewne stopniu za poduszczeniem Holocaust.org) wypowiedzi red. Michalkiewicza obŻydliwie zmanipulowano, aby go pogrążyć, a następnie rozpętano medialną nagonkę, w której uczestniczą też i trolle, takie jak HIV, mającą zaciemnić rzeczową, i wyważoną argumentację p. Stanisława.

      A po drugie: nie myl nadziei, z rzeczywistością! No bo gdzie znajdujesz dowody na to, że „Bóg chroni słabszych i skrzywdzonych” — nawet moja odzyskana Wiara nie pozostawia mi w tej materii złudzeń. No, ale może wskażesz choć jeden taki przykład, gdy u-chronił? Choćby przed ubranym w biały kitel hyclem, podającym się za lekarza, co to łamiąc dzień w dzień po wielokroć przysięgę Hipokratesa, prowadzi eksterminację bezbronnych, Rzeź Niewiniątek za poduszczeniem współczesnych Herodów z „Planned Parenthood”. Płatny morderca!
      Nie, nie chroni, a to, co piszesz, to postulat u-marksowienia Kościoła, wraz z przekształceniem go w połączenie instytucji dobroczynnej, ze skansenem folkloru, szopkę rozrywkową, wyrzekającą się swej wielkiej Misji Dziejowej, na rzecz zapewniania spokoju sumienia pociesznymi obrzędami dla maluczkich.

     3. Tylko się powtarzasz z narracją zleconą. Wymyślisz wreszcie coś nowego czy pseudoargumenty się kończą? Nie masz szans na obronę pedofila i jego popleczników to myślisz, że mnie zdyskredytujesz i wyjdzie na twoje? Ha ha. I co tak skaczesz po wszystkich wątkach? Liczysz, że nie zauważę i nie uderzę w twoją żałosną papę?
      Mierzę leona twoją miarą:
      “basza
      A skąd wieszz, że… gwałtów? Może to ona księdza przeleciała, nie miał siły odmówić, no bo lata ce-li-bata…
      A potem doszła do wniosku, że jeszcze “coś” na tym zarobi. Masz pewność, że “nie”?” – wszyscy żałośnie walicie w tą samą śpiewkę tutaj.
      O losie! i kolejne kopiowanie głupawego nabijania się z nicku paszo dla świń. Zaciąłeś się jak stara płyta.
      Michalkiewicz sam się pogrążył brakiem przyzwoitości. Chamstwo utożsamiasz z “rzeczową i wyważoną argumentacją”? Aż za głowę się złapałam.
      O! Jednak jest nowa kolejna dygresja leżąca “za górami, za lasami” od meritum sprawy. Aborcja. Jak napisałam, nie pochwalam. Szkoda tylko, że typy twojego gatunku bronią dzieci od zarodka do porodu a potem to już dziecko ich gówno co interesuje.
      A co do Boga, to czytałam Nowy Testament, nie tylko Stary i mam go za miłosiernego.
      I te twoje antysemickie zakusy stoją w opozycji do faktu, że Jezus mianował się królem ŻYDOWSKIM, nie chrześcijańskim i do braku szacunku do pochodzenia Syna Bożego. Taki dysonans to ja u was nacjololki uwielbiam xD. Logika idzie się j…

 7. ojej, nękany…Na przyszłość może nie będzie tak chlapał ozorem i wsadzał nochala w nie swoje sprawy.

   1. Pawełku ty już kleczysz przed Zydkiem na krzyzu Za paskudna morde ciebie i Stasia oleje ciepłym mociem wiec rada nie podchodź za blisko

     1. Tak, owa kulawa pisownia zdradza, iż od podstawówki żył gdzieś z dala od Polski: w Ałma-Acie, czy na innej placówce?

      Ewidentne jakiś resortowy dzieć

  1. Taka sama jest ze Szczecina PeofeSSor Popiela:” napluła za Mamuśkę podziękowaławzaj i wycofała się z jadu pizdzielczego” Teraz znowu otwarla żmijowa jadaczke / jak jej zapłacili/: dawała ale nie pamięta komu i ile a może JEJ dawali jak była młodsza o 21 lat ??
   W Emiratach by robiła za staruche… w sam raz dla Staśka i mogli by na łamach Gazety Szczecińskiej się rozkładać!!!!
   Telewizja zaszczuli Prezydenta Adamskiego i teraz wspólnym chórem wzięli się za Grodzkiego!!! Gdzie to pizdzielcze barachło było przed tym jak On został Marszałkiem Senatu??? Wszak był senatorem od kilku kadencji
   Co Pieski z Nowogrodskiej Szczecina i Gdańska?? A może w min Isterstwie i Zera znaleźli już Szefa od heiciarstwa!!!

   1. Ty naprawdę taki tępy jesteś, że jednego zdania nie potrafisz sensownie skręcić?

 8. Na szczęście ciągle żyjemy w państwie prawa. Jak jeden obywatel jest pokrzywdzony przez drugiego (albo nawet mu się to tylko wydaje) wynajmuje prawnika, który wysyła listy domagające się zaprzestania danych czynów. Jak strony się nie dogadają – sprawę rozstrzyga sąd. Tak to działa w świecie cywilizowanym od kilkuset lat.
  PS. Swoją drogą to miłe, że Michalkiewicz wreszcie zaczął odbierać pocztę.

  1. Może poczta zaczęła przychodzić na właściwy adres? A tak w ogóle to adwokat powołuje się na RODO bo wynalazł sobie dziurę w prawie. Problem w tym, że same imię i nazwisko to nie dane osobowe. Wtedy by każdy każdego mógł oskarżać za wypowiedzenie imienia i nazwiska. To oczywisty absurd. Michalkiewicz nie publikował jej peselu i adresu zamieszkania. Adwokat zarobi. Pani Kasia zabuli. A jak jeszcze wniosą o kasatę wyroku to się okaże, że Pani Kasie ma złych doradców.

   1. Koniu czy ciężko kapujesz??? W sejmie imię i nazwiska utajniają!!!Rodo nie pozwala..

     1. Jak to mistrz ciętej riposty mówił? Spie…laj. Ale najpierw przeproś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.