Michalkiewicz: Konfederacja ma przed sobą przyszłość

OPINIA: Zdaniem red. Stanisława Michalkiewicza, Konfederacja ma przed sobą przyszłość, bo wśród jej wyborców są głównie młodzi ludzie.

 

– Wśród wyborców PiS-u dominują obywatele powyżej 60. roku życia. Wśród wyborców Konfederacji dominują obywatele poniżej 30. roku życia. Więc jeżeli Konfederacja nie zrobi jakiegoś głupstwa, to ma przed sobą przyszłość, w odróżnieniu do PiS – powiedział p. Michalkiewicz. – W przyszłych wyborach Konfederacja może zrobić znacznie lepszy wynik, stając się stałym elementem sceny politycznej – ocenił publicysta.

 

Zobacz także: Dziambor obiecuje, że Konfederacja nie zawiedzie

 

Źródło: youtube.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

27
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
24 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
14 Autorzy komentarzy
antaresAntytroll system v1.0chris.roadKarolCyprian Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sariusz
Użytkownik
sariusz

Coś w tym roku nie widzę zwyczajowych komentarzy, że wybory zostały sfałszowane. Typu “głosowałem z żoną, babcią, kotem i kanarkiem na Korwina a okazało się, że w tej komisji dostał 0 głosów’. Co się stało? Korwin dogadał się z WSI, rozwiedką czy jak jeszcze te wszystkie “służby” nazywacie?

leon
Gość
leon

https://pilnujwyborow.pl tu masz odpowiedź. Ale jestem pewien, że wybory do PE zostały skręcone. I to w tym roku. Znikły 2 punkty procentowe w ciągu nocy. Zresztą we wszystkich wyborach, o ile dobrze pamiętam, głosów ubywało w miarę liczenia. A tym razem przybywało. Nasuwa to dziwne podejrzenia.

leon
Gość
leon

PS. Jeżeli na wiosnę wybory były skręcone to nie przybyło konfederacji 100% wyborców tylko trochę mniej. Dwa brakujące punkty procentowe cały czas były.

sariusz
Użytkownik
sariusz

No właśnie. I moje pytanie brzmi, dlaczego poprzednie wszystkie wybory były “skręcone” a te nagle nie? Wygląda Korwin musiał się dogadać ze służbami.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Służby pisowskie zaakceptowały Janusza bo wiedza, że będzie potulny, usłużny, pożyteczny i “nie odmówi”.

Cyprian
Gość
Cyprian

ruch kontroli wyborów

Karol
Gość
Karol

Z twoim starym się dogadał pedale jebany

antares
Gość
antares

Nie należy zapominać iż Srariusz się przechcił podobnie jak Borowski z Bermana. A . Srariusz ze Srula. Te “Żydki” kaukaskie są bardzo sprytne.

kar_mac
Gość
kar_mac

Opinia wybitnego redaktora telewizji reżymowej, którego nie parzą “judaszowe srebrniki”: – Otóż powody pomijania Konfederacji zarówno w TVP, jak w TVN i Polsacie, są dwa. Pierwszy, to że jest ona postrzegana jako partia bez szans na wejście do przyszłego Sejmu, margines i folklor. A drugi, że jako partia nic nie wnosząca do zasadniczej narracji głównych mediów, jaką jest plemienna, tożsamościowa nawalanka między “Polską polską” i “Polską europejską” – napisał p. Ziemkiewicz. Zdaniem publicysty, twierdzenia, że Konfederacja zagraża rządzącym są nieuprawnione. – Gdyby Konfederacja rzeczywiście stanowiła w ocenie “wajchowych” jakieś zagrożenie dla PiS i mogła realnie obniżyć wynik partii Kaczyńskiego, nie… Czytaj więcej »

Leszy
Gość
Leszy

I już widzimy jak Ziemkiewicz się myli

leon
Gość
leon

W sumie to teraz cała prawa strona powinna pokazać ziemniakiewiczowi w jakim to go ma poważaniu. Nigdzie go nie zapraszać. Dać mu odczuć.

Cyprian
Gość
Cyprian

On się nie myli, on za to zgarnia kasiorę.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

JKM ma od 30-tu lat wysokie poparcie wśród młodych, więc powinien się już dorobić także 60-letnich wyborców, ale się nie dorobił, bo z korwinizmu się wyrasta.

Cyprian
Gość
Cyprian

Od 30 lat obowiązuje układ z Magdalenki. Na szczęście czerwone odbyty wymierają. Nadal żyją komuniści, byli esbecy i ich rodziny, które głosują na Zandberga z bożą pomocą lewackiej TVPiS. 30 lat temu nie było internetu, młodzi ludzie czerpali info z TVPKomuna, ale nadeszła dobra zmiana. Młodzież nie ogląda tv i nie czyta papierowej propagandy Michnika. Podział jest wyraźnie widoczny: wyborcy PiS to TVPiS 60+, wyborcy Konfederacji to internet 18 +. Michalkiewicz jak zwykle ma rację. Przewidzial On nagrodę Nobla dla Olgi za propagowanie pedagogiki wstydu i opluwanie Polaków.

Cyprian
Gość
Cyprian

Wypociny sincericutasa są tyle warte ile jego prognozy przedwyborcze 3% dla Konfederacji

leon
Gość
leon

Twoja misja się nie powiodła. Poproś oficera prowadzącego o przeniesienie na inny front albo do rezerwy z powodu nieudolności.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Właśnie dlatego, że to jest młodzież, to nie pamięta, że przed 30-lata Korwin z Michalkiewiczem mówili: “UPR ma przed sobą przyszłość, bo wśród jej wyborców są głównie młodzi ludzie”.

Ziuk
Gość
Ziuk

Może i się wyrasta, pytanie tylko w którą stronę, tzn. bardziej PiSowską, czy bardziej POwską?

Cyprian
Gość
Cyprian

Dukaczewski przez internet ma cholernie utrudnione zadanie. Zostają mu tylko trolle, cutasy, sincericutasy, srariusze i obsrariusze. Poza tym kończy im się kasiora z PRLu. Gdzie są najbogatsze czerwone odbyty z lat 80tych i 90tych, większość zbankrutowała. Gromkowi Czempińskiemu “ktoś” zwinął ze szwajcarskiego konta 1 milion zielonych a on nawet tego nie zauważył, teraz nie ma to tamto, trzeba się mocno nagimnastykować. Dukaczewski wie o tym ,że 30 lat temu była inna rzeczywistość i podsuwa takie bzdury swoim trollom.

Antytroll system v1.0
Gość
Antytroll system v1.0

To podaj źródło pierdólenia swego głupi trolu

Anna
Gość
Anna

Z korwinizmu może i się wyrasta,ale z głupoty nigdy.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Czyli twierdzisz, że jako dorosła osoba czujesz się równie mądra, jak w wieku niemowlęcym?

1084
Użytkownik
1084

Nie wyrasta się z Korwinizmu, tylko człowiek na starość staje się wygodną ciapą, z zapyziałą dupą. Przynajmniej tak z 90% ludzi. A to powoduje, że człowiek nie chce równości i możliwości pracy, chce, aby zabrać innym i dać jemu. Młodzi ludzie, mają zwykle jeszcze optymizm i chęci, chociaż z każdym pokoleniem coraz szybciej uczą się gnuśności. Starsze osoby powoli rozumieją, że bez znaczenia jest co tam się w polityce i gospodarce wyrabia. Ważne aby im było dobrze, bo życie ma się jedno i niema czasu na pierdoły.

Korwinosław
Gość
Korwinosław

Trafna opinia. Niezwykle trafna…

Cyprian
Gość
Cyprian

Dochodzi do tego 13ta emerytura a w przyszłym roku 14ta

chris.road
Użytkownik
chris.road

Na pewno my wszyscy nie stajemy się młodsi.
A to kim się stajesz Kolego, to twój wybór.

“…Że z tylu różnych dróg przez życie,
Każdy ma prawo wybrać źle… “

Antytroll system v1.0
Gość
Antytroll system v1.0

Dokładnie, i mamy przykład pod samym nosem, że z wiekiem nie musi się odechciewać walki i nie trzeba porzucać ideałów: JKM! Tyle lat i dopiero pierwsze efekty! 🙂