fbpx

Michalkiewicz: Konfederacja ma przed sobą przyszłość

OPINIA: Zdaniem red. Stanisława Michalkiewicza, Konfederacja ma przed sobą przyszłość, bo wśród jej wyborców są głównie młodzi ludzie.

 

– Wśród wyborców PiS-u dominują obywatele powyżej 60. roku życia. Wśród wyborców Konfederacji dominują obywatele poniżej 30. roku życia. Więc jeżeli Konfederacja nie zrobi jakiegoś głupstwa, to ma przed sobą przyszłość, w odróżnieniu do PiS – powiedział p. Michalkiewicz. – W przyszłych wyborach Konfederacja może zrobić znacznie lepszy wynik, stając się stałym elementem sceny politycznej – ocenił publicysta.

 

Zobacz także: Dziambor obiecuje, że Konfederacja nie zawiedzie

 

Źródło: youtube.com

27 thoughts on “Michalkiewicz: Konfederacja ma przed sobą przyszłość

 1. Coś w tym roku nie widzę zwyczajowych komentarzy, że wybory zostały sfałszowane. Typu “głosowałem z żoną, babcią, kotem i kanarkiem na Korwina a okazało się, że w tej komisji dostał 0 głosów’. Co się stało? Korwin dogadał się z WSI, rozwiedką czy jak jeszcze te wszystkie “służby” nazywacie?

  1. https://pilnujwyborow.pl tu masz odpowiedź. Ale jestem pewien, że wybory do PE zostały skręcone. I to w tym roku. Znikły 2 punkty procentowe w ciągu nocy. Zresztą we wszystkich wyborach, o ile dobrze pamiętam, głosów ubywało w miarę liczenia. A tym razem przybywało. Nasuwa to dziwne podejrzenia.

   1. PS. Jeżeli na wiosnę wybory były skręcone to nie przybyło konfederacji 100% wyborców tylko trochę mniej. Dwa brakujące punkty procentowe cały czas były.

   2. No właśnie. I moje pytanie brzmi, dlaczego poprzednie wszystkie wybory były “skręcone” a te nagle nie? Wygląda Korwin musiał się dogadać ze służbami.

    1. Służby pisowskie zaakceptowały Janusza bo wiedza, że będzie potulny, usłużny, pożyteczny i “nie odmówi”.

  2. Nie należy zapominać iż Srariusz się przechcił podobnie jak Borowski z Bermana. A . Srariusz ze Srula. Te “Żydki” kaukaskie są bardzo sprytne.

 2. Opinia wybitnego redaktora telewizji reżymowej, którego nie parzą “judaszowe srebrniki”:

  – Otóż powody pomijania Konfederacji zarówno w TVP, jak w TVN i Polsacie, są dwa. Pierwszy, to że jest ona postrzegana jako partia bez szans na wejście do przyszłego Sejmu, margines i folklor. A drugi, że jako partia nic nie wnosząca do zasadniczej narracji głównych mediów, jaką jest plemienna, tożsamościowa nawalanka między “Polską polską” i “Polską europejską” – napisał p. Ziemkiewicz.

  Zdaniem publicysty, twierdzenia, że Konfederacja zagraża rządzącym są nieuprawnione.

  – Gdyby Konfederacja rzeczywiście stanowiła w ocenie “wajchowych” jakieś zagrożenie dla PiS i mogła realnie obniżyć wynik partii Kaczyńskiego, nie mogłaby się opędzić od zaproszeń do TVN24. Odpowiadanie na ten oczywisty argument, że “banda czworga” wie, “że zagrażamy całemu układowi” to już chciejstwo do kwadratu i próba narzucenia rzeczywistości narracji, że “PiS PO jedno zło” – podkreślił.

  https://korwin-mikke.pl/wazne/ziemkiewicz-umniejsza-znaczenie-konfederacji/

   1. W sumie to teraz cała prawa strona powinna pokazać ziemniakiewiczowi w jakim to go ma poważaniu. Nigdzie go nie zapraszać. Dać mu odczuć.

 3. JKM ma od 30-tu lat wysokie poparcie wśród młodych, więc powinien się już dorobić także 60-letnich wyborców, ale się nie dorobił, bo z korwinizmu się wyrasta.

  1. Od 30 lat obowiązuje układ z Magdalenki. Na szczęście czerwone odbyty wymierają. Nadal żyją komuniści, byli esbecy i ich rodziny, które głosują na Zandberga z bożą pomocą lewackiej TVPiS. 30 lat temu nie było internetu, młodzi ludzie czerpali info z TVPKomuna, ale nadeszła dobra zmiana. Młodzież nie ogląda tv i nie czyta papierowej propagandy Michnika. Podział jest wyraźnie widoczny: wyborcy PiS to TVPiS 60+, wyborcy Konfederacji to internet 18 +. Michalkiewicz jak zwykle ma rację. Przewidzial On nagrodę Nobla dla Olgi za propagowanie pedagogiki wstydu i opluwanie Polaków.

  2. Wypociny sincericutasa są tyle warte ile jego prognozy przedwyborcze 3% dla Konfederacji

  3. Twoja misja się nie powiodła. Poproś oficera prowadzącego o przeniesienie na inny front albo do rezerwy z powodu nieudolności.

  4. Właśnie dlatego, że to jest młodzież, to nie pamięta, że przed 30-lata Korwin z Michalkiewiczem mówili: “UPR ma przed sobą przyszłość, bo wśród jej wyborców są głównie młodzi ludzie”.

   1. Może i się wyrasta, pytanie tylko w którą stronę, tzn. bardziej PiSowską, czy bardziej POwską?

   2. Dukaczewski przez internet ma cholernie utrudnione zadanie. Zostają mu tylko trolle, cutasy, sincericutasy, srariusze i obsrariusze. Poza tym kończy im się kasiora z PRLu. Gdzie są najbogatsze czerwone odbyty z lat 80tych i 90tych, większość zbankrutowała. Gromkowi Czempińskiemu “ktoś” zwinął ze szwajcarskiego konta 1 milion zielonych a on nawet tego nie zauważył, teraz nie ma to tamto, trzeba się mocno nagimnastykować. Dukaczewski wie o tym ,że 30 lat temu była inna rzeczywistość i podsuwa takie bzdury swoim trollom.

   1. Czyli twierdzisz, że jako dorosła osoba czujesz się równie mądra, jak w wieku niemowlęcym?

  5. Nie wyrasta się z Korwinizmu, tylko człowiek na starość staje się wygodną ciapą, z zapyziałą dupą. Przynajmniej tak z 90% ludzi. A to powoduje, że człowiek nie chce równości i możliwości pracy, chce, aby zabrać innym i dać jemu. Młodzi ludzie, mają zwykle jeszcze optymizm i chęci, chociaż z każdym pokoleniem coraz szybciej uczą się gnuśności. Starsze osoby powoli rozumieją, że bez znaczenia jest co tam się w polityce i gospodarce wyrabia. Ważne aby im było dobrze, bo życie ma się jedno i niema czasu na pierdoły.

   1. Na pewno my wszyscy nie stajemy się młodsi.
    A to kim się stajesz Kolego, to twój wybór.

    “…Że z tylu różnych dróg przez życie,
    Każdy ma prawo wybrać źle… “

    1. Dokładnie, i mamy przykład pod samym nosem, że z wiekiem nie musi się odechciewać walki i nie trzeba porzucać ideałów: JKM! Tyle lat i dopiero pierwsze efekty! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.