Mentzen: PiS realizuje program Razem

OPINIA: PiS realizuje program Razem i jest na lewo od SLD – stwierdził dr Sławomir Mentzen, ekspert ekonomiczny Konfederacji.

 

Dr Mentzen przypomniał niektóre lewicowe posunięcia rządu PiS, m.in. wzrost wydatków na zasiłki, podwyżki podatków, czy wysyłanie coraz to nowych kontroli do przedsiębiorców.

– W trakcie kampanii wyborczej oczywiście wypierali się tego, ale fakty mówią same za siebie. W sprawie zniesienia limitu 30-krotności gdzie PiS szuka poparcia dla swojego projektu? W Razem – zauważył ekonomista.

Dr Mentzen zwrócił również uwagę, że posłanka Razem została szefową sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, choć PiS ma w niej przewagę.

– Do tego mamy zapowiedź wysokiej podwyżki akcyzy (na alkohol i wyroby tytoniowe). Jednocześnie posłowie Konfederacji zostali wycięci z ważnych komisji i nie otrzymali przewodniczącego nawet jednej, jedynej komisji – podkreślił. – Na koniec, już w charakterze śmiesznostki, mamy nowego ministra klimatu Michała Kurtykę, który właśnie pochwalił się w RMF FM, że to on wypromował Gretę Thunberg, zapraszając ją na szczyt w Katowicach – dodał p. Mentzen.

 

Zobacz także: Dr Mentzen punktuje nowe pomysły PiS

 

Źródło: msn.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

10
Dodaj komentarz

avatar
7 Tematy komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
8 Autorzy komentarzy
mirNonickleoncutpurseklioes vel pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cutpurse
Gość
cutpurse

Czyli okazuje się, że to nie PSL z Kukiz’15 były szykowane na koalicjanta, a Lewica.

Nonick
Gość
Nonick

Doszły nowe fakty: 1. w obliczu “nieugiętej postawy” pt Gowina wobec likwidacji słynnej już “30-tokrotności” pis wycofało (kolejny raz) swój projekt ustawy w tym temacie 2. w obliczu wycofania przez pis odnośnej ustawy wkroczyła ze swoim projektem, no kto by się spodziewał, oczywiście LEWICA! Projekt ten idzie dalej bo ogranicza maksymalne emerytury i przyznaje wszystkim emerytom przynajmniej minimalną emeryturę. Tyle fakty. Teraz moja interpretacja tematu: Cała ta “nieugieta postawa” Gowina to pic na wodę, zwyczajna realizacja poleceń z góry. Jego “””zdecydowany””” (hłehłehłe) “””opór””” (hłehłehłe) miał być pretekstem dla bezpiecznego wycofania się pisu z projektu – bezpiecznego, tzn z zachowaniem wszelkich… Czytaj więcej »

mir
Użytkownik
mir

Mądrego aż miło poczytać. Pozdrawiam.

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

KEFIR
dedykuję panu posłowi Jackowi Wilkowi

KEFIR jest skrótem od pięciu słów.
To: kolektywizm – mamy go znów;
Etatyzm – kwitnie, fiskalizm – wrze;
Interwencjonizm – zwieksza wciąż się…
Redystrybucja – socjalizm to!
I ONI siebie prawicą zwą?!

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

To prawda, że PiS jest na lewo od SLD. Tylko w takim wypadku na lewo od SLD jest także Konfederacja, gdyż znajduje się przed PiS, na kolanach i z wypiętym tyłkiem.

leon
Gość
leon

Bardzo pięknie zobrazowałeś swoją sytuację.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. tego tow. z Razem Z. to do kamieniołomów wespół z pederastami, gwałcicielami, zasmarkańcami i innymi degeneratami/albo do klatek /lub na strefę ekonomiczną do pracy na 7 dni w tygodniu i na 3 zmiany za miskę ryżu/chińską zupkę!

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. (…) realizują ich program gospodarczy tj. Lewicy (komunistów, socjalistów, Czerwonych, socdemokratów, ideowców… etc. miało być, poprawka, sorrki)

Paweł K.
Gość
Paweł K.

a tak i np. tow. P. Ikonowicz dziękował Kaczyńskiemu i PIS, że realizują ich program gospodarczy tj. Lewicy (komunistom, socjalistom, Czerwonym, socdemokratom; i to tym rdzennie, immanentnie, ideowcom), eufemistycznie “socjalny” i to kilka razy, publicznie! sam słyszałem w tv, choć “telewizja kłamie” cha cha

John
Gość
John

Ale koalicję z nimi chętnie zrobicie…. Czyli z z Razem:)