Małe dzieci mają uczyć się przyjemności z masturbacji

INFO: W Sejmie odbyła się konferencja prasowa WCz. Dobromira Sośnierza z Konfederacji i przedstawicieli Młodych dla Wolności, poświęcona seksualizacji dzieci.

 

– Wiemy, że istnieje tylko jedna orientacja seksualna funkcjonalna biologicznie. Pozostałe są po prostu zaburzeniami. Ci, którzy mają inne zdanie na ten temat próbują wchodzić do szkół i na siłę uszczęśliwiać młodzież swoimi wykładami, więc postanowiliśmy dać głos młodzieży, czy ona faktycznie potrzebuje takiego uszczęśliwiania, czy wręcz przeciwnie – powiedział poseł Sośnierz.

Następnie głos zabrała p. Marta Sikora z Młodych dla Wolności.

– Jako przedstawiciele sporej części młodzieży sprzeciwiamy się edukacji seksualnej w szkołach na wzór zachodni – powiedziała p. Sikora.

Wskazała na szereg kontrowersyjnych i wręcz oburzających zapisów w dokumencie, który ma być instruktażem dla seksedukatorów. Małe dzieci mają m.in. uczyć się przyjemności z masturbacji.

 

Zobacz także: JKM: Edukacja seksualna uderzy w dziewczęta

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

25
Dodaj komentarz

avatar
9 Tematy komentarzy
16 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
16 Autorzy komentarzy
klioes vel pislamistaRozum którego i tak nie posiadasz drogi czytelnikuderatyzatorkar_macmanu Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Zwalczanie nienawiści w Malmö Choć ksenofobii wstrętną palmę Pierwszeństwa dzierży Polska, bywa Że nawet w Szwecji, miasto Malmö, Nienawiść jeszcze się odzywa. Raz w jednym z domów uciekinier Znalazł się. Trafił bo uciekał… Czy to był lekarz, czy inżynier? Nie wiem. Lecz wiem, że Szwed się wściekał! Wściekł się, bo nienawiści mowa Go do wściekania zachęcała. Babcia nie była postępowa; Krzykiem ataku sygnał dała!!! Uciekiniera pistolecik Gdy buźkę wnuczka ubogaca, Szwed zmienia gościa na pulpecik. Ubogacanie… nie popłaca!!!… Policja słusznie, postępowo Ojca-rasistę aresztuje. A uciekinier, by żyć zdrowo, W szpitalu azyl odnajduje… Happy end? – mowa nienawiści Kiedy zostanie ukarana.… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas
Antytroll system v1.0
Gość
Antytroll system v1.0

Jak dla mnie to edukacja w ogóle schodzi na psy. I to nie wina nauczycieli a jedynego słusznego systemu. Znam nauczycieli, którym cała ta organizacja nie pasuje zupełnie, ale praktycznie mają zerowe możliwości zmian w programie a co gorsze program obowiązkowy – zatem ten jedyny słuszny – jest tak obszerny, że nie ma czasu nawet na niego. I jak tu wybrać to co wartościowe, jak zaciekawić dziecko jak trzeba lecieć z opóźnioną wiecznie realizacją programu. A pedalskiej propagandy w najbliższej mnie szkole to ja się w ogóle nie boję, przynajmniej dopóki żyję to spróbują max 1 raz 🙂

Rozum którego i tak nie posiadasz drogi czytelniku
Gość
Rozum którego i tak nie posiadasz drogi czytelniku

No to widzę, że NIC nie wiesz o programie edukacji, bo mnie w podstawówce, w gimnazjum jak i średniej nie uczono wszystkiego co było zgodnie z programem… czy to np. pani profesor z Języka Polskiego, Matematyki, Biologii czy Chemii… w gimnazjum uczylismy się działu matematycznego, który DOPIERO jest na studiach matematycznych, jak liczenie za pomocą “fi” – nie “pi” – czy obliczanie zaw. lygorytmu grasowego (my o tym nie wiedzieliśmy, że uczylismy się czegoś bardzo trudnego), aż poszliśmy do liceum i robiliśmy zadania z matematyki, a Pani… “Co wy robicie! Przecież tego zadania nie macie robić, tego nawet nie obliczycie!… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

A można poprosić o jakieś źródło informacji o “uczeniu dzieci masturbacji”, bo w artykule jest tylko relacja jednej strony, która wygląda jak pomówienie (tym bardziej, że wypowiadajace się osoby znane są z ignorowania cierpienia dzieci gwałconych na plebaniach, więc ich wiarygodność jako obrońców najmłodszych jest zerowa).

AntytrollSystem V1.0
Gość
AntytrollSystem V1.0

Nie. Nie można. O przepraszam, nierównouprawniłem szanownego pana. Ale nie pasuje to wypad.

Hynry
Gość
Hynry

Ignorowanie czego? Przez niby ich? Ty wiesz ze za to bez problemu mogą oni cię pozwać i wygrają? Przecież niema nikogo tam z takich osób?

Cyprian
Gość
Cyprian

Kup se kablówkę i obejrzyj sexedukacyjne programy BBC. Sodomia i Gomoria, ręce i nogi opadają. Oprócz przekazu werbalnego, edukatorzy faszerują młodych ludzi filmami porno. Ruja i porubstwo !

Jakub Malicki
Editor

Pomówieniem to jest pisanie, że wypowiadające się osoby znane są z ignorowania cierpienia dzieci gwałconych na plebaniach. Nikt z wypowiadających się na ten temat nie ignoruje przestępstw, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Jeśli masz jakieś dowody, po numer na policję chyba znasz.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Mozesz udowodnić swoje zaangażowanie na wklejonym wyżej przykładzie, bo nikt z Konfederacji się nie kwapi.

deratyzator
Gość
deratyzator

skoro posiadasz taką wiedzę o gwałtach na plebaniach to czemu tego na Policje nie zgłaszasz, tylko tu? W takiej sytuacji to jrsteś współwinna/ny tyc i takich gwałtów. Lub pomawiasz co też jest karane.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

czyli egoizm, dziecięctwo i niedojrzałość ma być i trwać dłużej! a fe…

chris.road
Użytkownik
chris.road

Masturbacja jest przejawem zezwierzęcenia człowieka a także prowadzi do szkodliwych zachowań młodzieży, wygaszając wszelką ich aktywność fizyczną.
Pustoszy psychikę młodych ludzi poprzez niszczące poczucie winy wzbudzane przez naturalną reakcję ich sumienia.
Takich idiotów, którzy otwierają wrota samogwałtu u niewinnych dzieci, dzieci nie zdających sobie sprawy z własnej seksualności powinno się karać – bo rozmiar ich zbrodni jest niewyobrażalny, niech im Bóg wybaczy.

Antytroll system V1.0
Gość
Antytroll system V1.0

Widzę że pedały sincerisiuras i sarjufijut oraz ten trzeci, wiecie, ten ruchany zimnym końcem, się nie odzywają. No tak, macie zaburzenia, niestety…

kar_mac
Gość
kar_mac

Nie wywołuj Pan trolla z netu.

Antytroll system v1.0
Gość
Antytroll system v1.0

No, faktycznie wywolalem go :/

manu
Użytkownik
manu

Przysięgam, że jak kiedyś spotkam takiego edukatora(czyt. pedofila licencjonowanego), to skończy na pogotowiu. I mu się odechce.

Antytroll system V1.0
Gość
Antytroll system V1.0

No to razem spotkamy się na takiej wizycie w szkole. Oby na moje dzieci nie trafiło bo będzie miał pan konserwator do naprawy kilka połamanych na sexedukatorze krzeseł i ławek metalowych.

kar_mac
Gość
kar_mac

A co w przypadku “EDUKATORKI”? Teoretycznie to jednak kobieta…

leon
Gość
leon

Równouprawnienie? 😉

AntytrollSystem V1.0
Gość
AntytrollSystem V1.0

Jeżeli ktoś krzywdzi moje dzieci to ma mieć dla mnie znaczenie kto to co to czy raczej co zrobił? Łamanie ławek to przenośnia. Byłaby gruba afera i ostatnie takie zajęcia z udziałem moich dzieci.

kar_mac
Gość
kar_mac

Właściwie to było do Kolegi manu.

manu
Użytkownik
manu

Wtedy mocno naubliżam. Nie będę miał wyjścia.

kar_mac
Gość
kar_mac

@manu
Rozumiem.

kar_mac
Gość
kar_mac

Rodzice mają prawo (i powinność) edukacji swoich dzieci, zwłaszcza w kwestiach “wrażliwych” (światopogląd, seksualność itd.). Niech nie wtąca się władza (państwowa, samorządowa, oświatowa) !!!