fbpx

Małe dzieci mają uczyć się przyjemności z masturbacji

INFO: W Sejmie odbyła się konferencja prasowa WCz. Dobromira Sośnierza z Konfederacji i przedstawicieli Młodych dla Wolności, poświęcona seksualizacji dzieci.

 

– Wiemy, że istnieje tylko jedna orientacja seksualna funkcjonalna biologicznie. Pozostałe są po prostu zaburzeniami. Ci, którzy mają inne zdanie na ten temat próbują wchodzić do szkół i na siłę uszczęśliwiać młodzież swoimi wykładami, więc postanowiliśmy dać głos młodzieży, czy ona faktycznie potrzebuje takiego uszczęśliwiania, czy wręcz przeciwnie – powiedział poseł Sośnierz.

Następnie głos zabrała p. Marta Sikora z Młodych dla Wolności.

– Jako przedstawiciele sporej części młodzieży sprzeciwiamy się edukacji seksualnej w szkołach na wzór zachodni – powiedziała p. Sikora.

Wskazała na szereg kontrowersyjnych i wręcz oburzających zapisów w dokumencie, który ma być instruktażem dla seksedukatorów. Małe dzieci mają m.in. uczyć się przyjemności z masturbacji.

 

Zobacz także: JKM: Edukacja seksualna uderzy w dziewczęta

 

Źródło: facebook.com

139 thoughts on “Małe dzieci mają uczyć się przyjemności z masturbacji

 1. [url=https://buymetformin.best/#]metformin 1000 mg pill[/url] metformin medicine in india

 2. Zwalczanie nienawiści w Malmö

  Choć ksenofobii wstrętną palmę
  Pierwszeństwa dzierży Polska, bywa
  Że nawet w Szwecji, miasto Malmö,
  Nienawiść jeszcze się odzywa.

  Raz w jednym z domów uciekinier
  Znalazł się. Trafił bo uciekał…
  Czy to był lekarz, czy inżynier?
  Nie wiem. Lecz wiem, że Szwed się wściekał!

  Wściekł się, bo nienawiści mowa
  Go do wściekania zachęcała.
  Babcia nie była postępowa;
  Krzykiem ataku sygnał dała!!!

  Uciekiniera pistolecik
  Gdy buźkę wnuczka ubogaca,
  Szwed zmienia gościa na pulpecik.
  Ubogacanie… nie popłaca!!!…

  Policja słusznie, postępowo
  Ojca-rasistę aresztuje.
  A uciekinier, by żyć zdrowo,
  W szpitalu azyl odnajduje…

  Happy end? – mowa nienawiści
  Kiedy zostanie ukarana.
  Gdy dom też z babci się oczyści!
  I zajdzie w nim rasowa zmiana…

  A pełnia szczęścia by się wdała,
  Gdy dziecko uciekinier zdrowy,
  Nie bronią, ale częścią ciała,
  Poubogacać jest gotowy!

  https://dorzeczy.pl/swiat/123073/szwecja-pobil-napastnika-ktory-grozil-bronia-dziecku-zostal-aresztowany.html

 3. Jak dla mnie to edukacja w ogóle schodzi na psy. I to nie wina nauczycieli a jedynego słusznego systemu. Znam nauczycieli, którym cała ta organizacja nie pasuje zupełnie, ale praktycznie mają zerowe możliwości zmian w programie a co gorsze program obowiązkowy – zatem ten jedyny słuszny – jest tak obszerny, że nie ma czasu nawet na niego. I jak tu wybrać to co wartościowe, jak zaciekawić dziecko jak trzeba lecieć z opóźnioną wiecznie realizacją programu. A pedalskiej propagandy w najbliższej mnie szkole to ja się w ogóle nie boję, przynajmniej dopóki żyję to spróbują max 1 raz 🙂

  1. No to widzę, że NIC nie wiesz o programie edukacji, bo mnie w podstawówce, w gimnazjum jak i średniej nie uczono wszystkiego co było zgodnie z programem… czy to np. pani profesor z Języka Polskiego, Matematyki, Biologii czy Chemii… w gimnazjum uczylismy się działu matematycznego, który DOPIERO jest na studiach matematycznych, jak liczenie za pomocą “fi” – nie “pi” – czy obliczanie zaw. lygorytmu grasowego (my o tym nie wiedzieliśmy, że uczylismy się czegoś bardzo trudnego), aż poszliśmy do liceum i robiliśmy zadania z matematyki, a Pani… “Co wy robicie! Przecież tego zadania nie macie robić, tego nawet nie obliczycie! To jest za trudne dla was, tego studenci uczą się na studiach!” a my: “… ale to mieliśmy już w 6 klasie podstawowej…. ” a pani się na nas patrzy jak by zobaczyła ostatniego mamuta.

   Musisz wiedzieć, że BARDZO DUŻO Nauczycieli w Polsce nie trzyma się programu. Owszem w dzienniku napisze nauczyciel np. “przeprowadziłam/em trzeci temat zgodnie z programem edukacji – potęgi”, ale może uczyć całkowicie czego innego podczas tej godziny. Myślisz dlaczego Polska edukacja jest jedną NAJTRUDNIEJSZYCH NA ŚWIECIE? Dwie Polskie uczelnie znajdują się w top 50 ŚWIATOWYCH uczelni (mianowicie UW oraz Uniwersytet Jagielonski – znajdują się gdzies na 20 miejscu).

   Polska matura jest bardziej rozszerzona niż niemiecka, czy angielska (bo tam nie trzeba przymusowo zdawać matmy, angielskiego czy innych przedmiotów – tam WSZYSTKO samemu wybierasz), dlatego Polacy mają bardziej obszerną wiedzę, bo od lat uczymy się zawsze te 50% więcej. I to przydaje w życiu, czy to w finansach czy innych rozliczeniach.

   Ja będąc na zmianie studenckiej, jak zobaczyłem poziom matematyki, historii, biologi, chemii i innych przedmiotów w Niemczech czy w Anglii, zaczęłem się zastanawiać czy do właściwej uczelni mnie zabrali, bo czułem że wróciłem do ZERÓWKI, ja nawet nie musiałem słuchać co mówią bo już wszystko wiedziałem. A anglicy oraz niemcy jak byli u nas na wymianie to mówili “o jprdl… co wy tam macie? Jak wy to przeżywacie? My ledwo przeżywamy liczenie potęg, a wy studiujecie tam jakieś zaw. zakresy trygolonoficzne i inne czarne magie?”

   Dobrzy nauczyciele ZAWSZE uczą swoich uczniów więcej, niż to co program pokazuje. Często nauczyciele bardzo szybko zrobią wszystkie tematy z programu z uczniami, przez co potem maja idealną okazję, by uczyć swoich uczni czegoś więcej (i tak robią) – ale uczniowie tego nie wiedzą, bo nie mają dokładnego wglądu do programu narzuconego przez CKE jak nauczyciele.

   Nam mówią “teraz w programie muszę was nauczyć tego i tego” (ale czy tak na pewno jest, tego my nie wiemy). Uwierz ze nasze szkolnictwo, zwłaszcza nauczyciele maja WIELE tajemnic, o których ani my, ani CKE nie wie. Dlatego się nie dziwię, że chcą więcej pieniędzy, bo nasz więcej uczą.

   Są Nauczyciele, którzy robią (a wręcz tak jest) jako drudzy rodzice i starają się jak tylko potrafią, aby ich uczniowie coś osiągnęli w życiu. Są nauczyciele, którzy nie wyciskają siódme krople potu, a setne… byle by uczniowi wbić do głowy coś co może go uratować w życiu przed wyladowabiem na asfalcie czy przy “łopacie”. Ja się cieszę, że mogłam iść do szkoły gdzie nauczyciele byli jak superbohaterowie, ucząc nas czegoś czego 50% osób nie powinno w ogóle wiedzieć na tym poziomie.

   Nauczyciela nikt nie ogranicza, nikt go nie obserwuje, nie kontroluje – bo może raz czy dwa razy na ruski rok maja lekcje “kontrolne”, gdzie przyjdzie jakiś inny nauczyciel z dyrektorem szkoły, lub ktoś inny kto będzie kontrolować lekcje danego nauczyciela w klasie – a dalej to już wszystko w ręce nauczyciela leży. Są nauczyciele, którzy trzymają się programu i koniec, a potem marnuje czas oglądając filmy z klasą. Są tacy, którzy gówno robią, olewają a potem trzeba zapierdalać przy nich, bo nie zdążyli programu przekazać uczniom. I najlepsi: są tacy nauczyciele którzy są MISTRZAMI w swoim fachu i uczą nie tylko tego co program każe, a nawet jeszcze więcej (gdzie takim powinnismy być wdzięczni).

 4. A można poprosić o jakieś źródło informacji o “uczeniu dzieci masturbacji”, bo w artykule jest tylko relacja jednej strony, która wygląda jak pomówienie (tym bardziej, że wypowiadajace się osoby znane są z ignorowania cierpienia dzieci gwałconych na plebaniach, więc ich wiarygodność jako obrońców najmłodszych jest zerowa).

  1. Nie. Nie można. O przepraszam, nierównouprawniłem szanownego pana. Ale nie pasuje to wypad.

  2. Ignorowanie czego? Przez niby ich? Ty wiesz ze za to bez problemu mogą oni cię pozwać i wygrają? Przecież niema nikogo tam z takich osób?

  3. Kup se kablówkę i obejrzyj sexedukacyjne programy BBC. Sodomia i Gomoria, ręce i nogi opadają. Oprócz przekazu werbalnego, edukatorzy faszerują młodych ludzi filmami porno. Ruja i porubstwo !

  4. Pomówieniem to jest pisanie, że wypowiadające się osoby znane są z ignorowania cierpienia dzieci gwałconych na plebaniach. Nikt z wypowiadających się na ten temat nie ignoruje przestępstw, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Jeśli masz jakieś dowody, po numer na policję chyba znasz.

   1. Mozesz udowodnić swoje zaangażowanie na wklejonym wyżej przykładzie, bo nikt z Konfederacji się nie kwapi.

  5. skoro posiadasz taką wiedzę o gwałtach na plebaniach to czemu tego na Policje nie zgłaszasz, tylko tu? W takiej sytuacji to jrsteś współwinna/ny tyc i takich gwałtów. Lub pomawiasz co też jest karane.

 5. czyli egoizm, dziecięctwo i niedojrzałość ma być i trwać dłużej! a fe…

 6. Masturbacja jest przejawem zezwierzęcenia człowieka a także prowadzi do szkodliwych zachowań młodzieży, wygaszając wszelką ich aktywność fizyczną.
  Pustoszy psychikę młodych ludzi poprzez niszczące poczucie winy wzbudzane przez naturalną reakcję ich sumienia.
  Takich idiotów, którzy otwierają wrota samogwałtu u niewinnych dzieci, dzieci nie zdających sobie sprawy z własnej seksualności powinno się karać – bo rozmiar ich zbrodni jest niewyobrażalny, niech im Bóg wybaczy.

 7. Widzę że pedały sincerisiuras i sarjufijut oraz ten trzeci, wiecie, ten ruchany zimnym końcem, się nie odzywają. No tak, macie zaburzenia, niestety…

 8. Przysięgam, że jak kiedyś spotkam takiego edukatora(czyt. pedofila licencjonowanego), to skończy na pogotowiu. I mu się odechce.

  1. No to razem spotkamy się na takiej wizycie w szkole. Oby na moje dzieci nie trafiło bo będzie miał pan konserwator do naprawy kilka połamanych na sexedukatorze krzeseł i ławek metalowych.

   1. Jeżeli ktoś krzywdzi moje dzieci to ma mieć dla mnie znaczenie kto to co to czy raczej co zrobił? Łamanie ławek to przenośnia. Byłaby gruba afera i ostatnie takie zajęcia z udziałem moich dzieci.

 9. Rodzice mają prawo (i powinność) edukacji swoich dzieci, zwłaszcza w kwestiach “wrażliwych” (światopogląd, seksualność itd.). Niech nie wtąca się władza (państwowa, samorządowa, oświatowa) !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.