Liroy-Marzec i Kaja Godek wystartują razem

INFO: Działacze ruchów pro-life p. Kai Godek w nadchodzących wyborach parlamentarnych wystartują wspólnie z partią Skuteczni WCz. Piotra Liroya-Marca – podaje wp.pl.

 

P. Godek stwierdziła, że Skuteczni są jedyną w Polsce siłą polityczną, która zagwarantowała ruchom pro-life głoszenie postulatów. Lider Skutecznych oraz założycielka fundacji “Życie i rodzina” przypomnieli projekt ustawy obywatelskiej “Zatrzymaj aborcję”. Zebrano pod nim ponad milion podpisów.

– Nie ma naszej zgody na to, że grupa obywateli składa milion podpisów i się ich ignoruje – mówił poseł Liroy-Marzec.

 

Zobacz także: Godek opuszcza Konfederację

 

Źródło: wp.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
4 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
sariuszleonsinceritasPiS to nie jest centrum, tylko lewicaB.A.R Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Użytkownik
sinceritas

No kto by pomyślał, że największy demoralizator młodzieży lat 90-tych stanie kiedyś ramię w ramię z największą polską dewotką…. No cóż, parcie na stołki zaciera wszelkie różnice 😉

sariusz
Użytkownik
sariusz

“Kościół zabrania swoim owieczkom szaleć z antykoncepcją,aborcja to morderstwo…Powinni więc brać odpowiedzialność do końca za swoich wiernych,skoro im wszystkiego zabraniają,i pomagać tym matkom,wychowując ich niechciane dzieci.”
Liroy (z książki Liroy. AutobiogRAPia Vol. 1)

sariusz
Użytkownik
sariusz

Do Konfederacji Godek została delegowana przez PiS. Wiemy to stąd, że przez ten cały czas była sponsorowana funkcją w radzie nadzorczej spółki skarbu państwa. Pewnie nie ona jedna, ale tylko jej sprawa została upubliczniona. No a jak odeszła z Konfederacji, to została z tej rady nadzorczej od razu usunięta. Tym razem to pewnie już jej prywatna inicjatywa.

B.A.R
Gość
B.A.R

Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji. Bardzo bym prosił o poruszenie ( wszedzie gdziekolwiek kto może ) tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska. Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja wygra przykladowo 1% I utworzy rząd z Wiosną .Możliwe, że nawet dojdzie do połączenia ich list wzamian Premierem będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku. Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną… Czytaj więcej »

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

O ile znajdują się jeszcze narodowcy pokoroju Dmowskiego, to łączenie się z komunistami z PiS-u jest już grubą przesadą. POPiS powinien znowu się połączyć w jedną partię – tylko tym razem nazywaliby się “Socjaldarność”

cutpurse
Gość
cutpurse

Na czyje zlecenie działacie?

leon
Gość
leon

To pytanie retoryczne?

leon
Gość
leon

Bardziej mnie interesuje kto im zbiera podpisy.