Liroy: Kukiz próbował mnie wciągnąć w PSL-owskie gówno

OPINIA: WCz. Piotr Liroy-Marzec w mocnych słowach skomentował wyborcze porozumienie pomiędzy PSL a Kukiz’15 – podaje dorzeczy.pl.

 

“Dożynki Kukiz’15 – Bareja by zwariował. Najśmieszniejsze jest to że Paweł do mnie dzwonił i próbował mnie wciągać w to PSL’owskie Gówno. Przepraszam czytelników za mój „francuski”. Tfu…” – napisał Liroy na Facebooku.

Portal przypomina, że WCz.WCz. Władysław Kosiniak-Kamysz i Paweł Kukiz poinformowali o wspólnym starcie w wyborach parlamentarnych. Na zawarte przez te formacje porozumienie składają się trzy pakiety: obywatelski, gospodarczy i antykorupcyjny. Politycy przekonywali, że budują “realne centrum”.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
sinceritasNo Tak, Bo P. Palikot To Symbol Przyzwoitości Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
No Tak, Bo P. Palikot To Symbol Przyzwoitości
Gość
No Tak, Bo P. Palikot To Symbol Przyzwoitości

P. Liroy-Marzec? Czyż to nie ten sam, który w 2011 roku latał wkoło p. Palikota, nagrał z nim teledysk promujący palenie szkodliwych substancji oraz rozmawiał o wejściu do jego partii/wspólnym starcie w wyborach (w tamtym czasie partia p. Palikota nazywała się chyba Ruch Poparcia Palikota)? Czy to nie ten sam p. Liroy, który w czasach “romansu” z p. Palikotem werbalnie oblewał Kościół i religię katolicką wiadrami z fekaliami?

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Nie wiem, co masz do niego, przecież to jest typowy polski prawicowiec wyklęty, czyli slogany na mordzie, a życie po swojemu.