fbpx

Liderzy Konfederacji nie pozostawili suchej nitki na PiS-ie

INFO: W Sejmie RP odbyła się konferencja prasowa Konfederacji na temat ostatnich posunięć rządzącego PiS-u.

 

Liderzy podkreślili, że PiS-owska reforma sądów pogłębi tylko chaos w sądownictwie. Wg Konfederacji potrzebna jest gruntowana reforma, tak aby naprawić nasze sądy i aby uczynić je przyjazne obywatelom.

WCz. Artur Dziambor zwrócił z kolei uwagę na fakt, że specjalnie na święta PiS przygotowało dla Polaków różnorakie podwyżki. Oznacza to, że PiS wcześniej kłamało, głosząc, że budżet ma się dobrze.

Poczynaniami PiS-u oburzony jest WCz. Grzegorz Braun.

– PiS funduje prezenty na święta, rzecz jasna nie z własnej kieszeni. Nie cofa się nawet przed sięgnięciem do kieszeni osób niepełnosprawnych – zauważył. – Tutaj sprawdza się stare powiedzenie: nie ma takiej podłości, przed którą cofnąłby się rząd, kiedy znajdzie się w nagłej potrzebie pieniędzy – dodał.

 

Zobacz także: Konfederacja w obronie zmotoryzowanych

 

Źródło: facebook.com

56 thoughts on “Liderzy Konfederacji nie pozostawili suchej nitki na PiS-ie

 1. A gdzie działania Konfederacji? Gdzie projekty zmian, gdzie ustawy? Gadać- jak każdy- potraficie, z robotą jest znacznie gorzej!!!

  1. Braun wkrótce ogłosi projekt ustawy zakazującej śpiewania kolęd przed pasterką, Korwin zgłosi uchwałę legalizującą słowo “weterynarz”, a ponadto parlamentarny zespół ds. praw kierowców zaprojektuje zwiększenie dopuszczalnej prędkości na drogach polnych w nocy. Więc nie narzekaj, Konfederacja zmienia system, tej siły nie powstrzymacie lewaki.

 2. Stanowisko Konfederacji w sprawie zmian w sądownictwie jest takie, że PiS jest… za mało pisowski…

   1. Nie. On zaczyna działać na własną rękę. Niestety nie bardzo mu to idzie. Wcześniej to jakieś instruktarze dostawał. A teraz…hmm…nie wróżę mu kariery.

   1. JESTEŚCIE W SEJMIE TO ZRÓBCIE POSŁOWIE I POŚLICE REFORMĘ DOBRĄ TAK ABY WYBORCY WAS CHWALILI
    ZGODY I SZACUNKU…

   1. PS. O sariusza też pytała czy to ten, którego bloga nikt nie chciał czytać. Bardzo mu współczuła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.