Lewicowi europosłowie szkalują Polskę

OPINIA: Na podstawie zmyślonych zarzutów europosłowie dorabiają Polsce opinię, której być może nie pozbędziemy się przez dekady, a która wymiernie zaszkodzi nam w polityce międzynarodowej – pisze na portalu wPolityce.pl p. Jakub Maciejewski.

 

P. Maciejewski podaje przykłady europosłów, którzy zaatakowali Polskę poprzez zwykłe kłamstwa. Wymienił m.in. CEP Magdalenę Adamowicz, która “kłamała o polskiej polityce, stwierdzając jakoby Jarosław Kaczyński nazywał osoby homoseksualne zarazą, od których dzieci się mogą zarazić chorobami”. Polskę zaatakował również CEP Robert Biedroń, który w PE mówił: “Jestem gejem i jestem Polakiem i w 2019 roku w sercu Europy są miejsca w Polsce, w mojej ojczyźnie do których nie mogę wejść. Są sklepy, restauracje, hotele, do których nie mogę wejść”. Na atak na Polskę zdecydowała się także CEP Elżbieta Łukacijewska, która twierdzi, że w Polsce panuje taka mowa nienawiści, że dzieci ze środowiska LGBT odbierają sobie życie.

– Etykieta nietolerancji i nienawiści, jaką liberalni i lewicowi politycy przypinają Polsce, to nie jest sprawą błahą. Kilku zachodnich profesorów i polityków wystarczyło, by do Polski na dekady przypiąć łatę kraju antysemickiego, niewiele więcej trzeba, by przedstawić nasze państwo jako miejsce prześladowań mniejszości. Współgra to z pokazywaniem Marszu Niepodległości jako pochodu faszystów, a reformę sądownictwa jako putinizacji kraju – podkreśla p. Maciejewski.

 

Zobacz także: Kłamstwa Biedronia w PE

 

Źródło: wPolityce.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
8 Autorzy komentarzy
Cyprian-smkar_macNonickPiotr Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
-sm
Gość
-sm

Homofobia to temat zastępczy. Stawiam dolary przeciw orzechom, że gdyby takie same lamenty wygłosił nawet Niemiec przeciw nawet Francji to PE najzwyczajniej w świecie przeszedłby nad tym do porządku dziennego.
Tu chodzi tylko o to, że obecny rząd nie wykonuje zbyt ochoczo pomysłów Brukseli. Choć pewnie w końcu wykona bo alternatywą jest wystąpienie z eurokołochozu. Ciekaw jestem co by było gdyby zagrał vabank z wyraźną determinacją wystąpienia, obwieszczając to oczywiście nieoficjalnie. Choć poczekałbym jednak na Brexit bo może on nie nastąpić.

Nonick
Gość
Nonick

“Jestem gejem i jestem Polakiem i w 2019 roku w sercu Europy są miejsca w Polsce, w mojej ojczyźnie do których nie mogę wejść.”
Zapewne chodzi mu m. in. o damskie ubikacje, więc to nie “zmyślony zarzut”.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

jak zwykle, jak zawsze, jak co dzień, nic nowego… bo to w końcu socjaliści/komuniści, bezideowcy, systemowcy, demosraci, bez zasad, honoru, dumy – signum temporis! non RIP

mir
Użytkownik
mir

Łączenie słów “liberalny” i “lewicowy” zawsze mnie dziwi.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Liberalizm nie jest ani “prawicowy”, ani “lewicowy”. Część prawicy (np. KORWiN) czerpie z liberalizmu poglądy gospodarcze, ale nie wszyscy (np. PiS). Na lewicy z kolei bardziej popularne są liberalne postulaty obyczajowe, co jak wiemy doprowadza prawicę do nie lada furii.

kar_mac
Gość
kar_mac

A nie dziwiło Pana nazywanie socjalistów “skrajna prawicą”?

sariusz
Użytkownik
sariusz

“Jarosław Kaczyński nazywał osoby homoseksualne zarazą, od których dzieci się mogą zarazić chorobami”. W tym zdaniu nie widzę żadnego szkalowania Polski, tylko szkalowanie Jarosława Kaczyńskiego (jeśli te zdanie jest nieprawdziwe). Rozumiem, że król Francji mówił “Francja to ja”, ale to chyba przesada, żeby tą zasadę stosować do jednego z 460 polskich posłów.

Cyprian
Gość
Cyprian

Dukaczewski i srariusz liczą, że paru czytelników tego portalu zarazi się ich wypocinami