fbpx

Lewica przejmuje Komisję Polityki Społecznej i Rodziny!

INFO: WCz. Magdalena Biejat z partii Razem została wybrana przewodniczącą sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Posłowie PiS woleli ja poprzeć niż WCz. Grzegorza Brauna z Konfederacji.
– Co to oznacza dla sprawy ochrony życia? Przypomnijmy, że w tej komisji od ponad dwóch lat jest wniosek ponad miliona Polaków o projekt ustawy pt. “zatrzymaj aborcję”. Ten projekt zmiany ustawy był blokowany przez PiS w minionej kadencji Sejmu, był podawany jak gorący kartofel po to tylko, żeby go nie uchwalić – powiedział WCz. Robert Winnicki z Konfederacji. – Dzisiaj po ponad dwóch latach w tej samej komisji ma być dokonana zmiana warty na przedstawiciela lewicy, co musi skutkować całkowitym wyrzuceniem tej sprawy poza nawias debaty parlamentarnej – dodał poseł, deklarując, że Konfederacja, że nie dopuści do tego, by porozumienie między PiS a SLD doprowadziło do tego, że sprawa aborcji eugenicznej, obrony życia nienarodzonych dzieci zostanie zamieciona pod dywan.

Posłowie podkreślili, że ich zdaniem decyzja przekazania przewodnictwa Komisji Polityki Społecznej i Rodziny lewicy ma zagwarantować PiS poparcie ze strony SLD projektu 30-krotności ZUS.
“PiS oddając komisję ds. rodziny przedstawicielce siły politycznej, która dąży do rewolucyjnej zmiany ustroju rodziny GODZI SIĘ TYM SAMYM NA DOPUSZCZANIE ZMIAN CYWILIZACYJNYCH w naszym ustroju społecznym, czyli dopuszcza do odchodzenia od metody ustroju życia zbiorowego budowanej w oparciu o zasady cywilizacji łacińskiej, na rzecz innych – obcych nam – modeli cywilizacyjnych. Pytanie: czy PiS robi to świadomie, czy przez swoją głupotę lub nieudolność?” – skomentował na FB p. Jacek Wilk z Konfederacji.
Źródło: Biuro Prasowe Konfederacji

5 thoughts on “Lewica przejmuje Komisję Polityki Społecznej i Rodziny!

  1. Kara śmierci za aborcję ?
    Aborcja jest morderstwem, czyli zabójstwem z premedytacją. Przemyślana, zaplanowana i opłacona. Korwin-Mikke domaga się kary śmierci za morderstwo. Przyjęcie ochrony życia od momentu piczęcia oznacza, że ginekologów-aborcjonistów i wyrodne matki czeka szubienica. Ojców-sponsorów i podżegaczy – krzesło elektryczne, komora gazowa, gilotyna i kula w łeb.

  2. PiS/Konferencja i tak ma większość komisji dla siebie, nie ma co spierać się o jeszcze jedną.

    1. Tak, tak. Wiemy. Lekarz ci zmienił leki i ci się pogorszyło ostatnio. Wszystko będzie dobrze. Nie przejmuj się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.