fbpx

Kulesza bezlitośnie wypunktował PO

INFO: Poseł-elekt WCz. Jakub Kulesza skomentował na antenie Polsat News sprawę zatrzymania burmistrza warszawskich Włoch – donosi nczas.com.

 

– Naprawdę nikt w Platformie Obywatelskiej nie zwrócił uwagi, że burmistrz warszawskich Włoch jeździ lamborghini wartym milion złotych, którego miesięczne wynajęcie kosztuje 50 tys. zł? – pytał p. Kulesza, zwracając się do posłanki PO, WCz. Joanny Kluzik-Rostkowskiej. – Właścicielem tego lamborghini jest firma deweloperska. Naprawdę nikt nie zwrócił uwagi? Druga sprawa. Jeżeli burmistrza wybiera brat, który jest w radzie. To jak ma go w kontrolować? – pytał poseł Konfederacji.

P. Kulesza przedstawił propozycję, która pozwoli zapobiec w przyszłości takim sytuacjom.

– To korupcjogenny system prawny, a wystarczyłaby prosta ustawa, że samorządy mają 2 lata na uchwalenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Jeśli tego nie zrobią, wchodzi zarząd komisaryczny – tłumaczył.

 

Zobacz także: Wielka afera deweloperska w Warszawie

 

Źródło: nczas.com

37 thoughts on “Kulesza bezlitośnie wypunktował PO

  1. Najpierw to było maserati, potem lamborghini. Zresztą całkiem logicznie – burmistrz Włoch powinien jeździć włoskim samochodem, a gdy się chce popełnić przestępstwo to nie powinno się rzucać w oczy a lamborghini jest do tego jak znalazł – człowiek ginie w tłumie. Tylko, że potem się okazało, że to jednak Skoda (pewnie pożyczona od burmistrza Pragi – Pragi Północ). I tak TVP będzie nadawał i nadawał a kulesze i kuce będą to wsuwały jak owies.
    A na końcu się okaże, że nie burmistrz, tylko listonosz i nie wziął łapówki, tylko zapomniał zostawić awizo. I nie lamborghini, tylko rowerem.

    1. To zwykły złodziej z PO. Twoje zaklinanie nic nie da. PO PIS SLD PSL – banda przygłupich złodziei.

  2. “a wystarczyłaby prosta ustawa, że samorządy mają 2 lata na uchwalenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Jeśli tego nie zrobią, wchodzi zarząd komisaryczny” Chodzi o to zapewne, że ten zarząd wybierany byłby przez rząd PiS-u – a ci są nieprzekupni i jeżdżą hulajnogami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.