Kukiz chce zabezpieczyć Polaków przed roszczeniami

INFO: WCz. Paweł Kukiz w piśmie do marszałka Sejmu wnioskuje, aby na najbliższym posiedzeniu Sejmu posłowie zajęli się projektem ustawy Anty-447 – podaje Interia.

 

Pismo p. Kukiza podyktowane jest kolejnymi naciskami ze strony USA. P. Kukiz liczy na to, że tym razem posłowie PiS pójdą po rozum do głowy, gdyż wcześniej zablokowali procedowanie projektu.

“Wobec listu 88 senatorów USA w sprawie tzw. restytucji mienia ofiar Holokaustu, i pilnej potrzeby obrony interesów Polski i Polaków, wnioskuję o uzupełnienie najbliższego posiedzenia Sejmu o projekt ustawy Anty-447 klubu Kukiz’15, zabezpieczającej Polaków przed roszczeniami do mienia bezdziedzicznego” – napisał p. Kukiz.

88 ze 100 amerykańskich senatorów podpisało list dosekretarza stanu USA, p. Michała Pompeo, w którym domagają się, by wymusił na Polsce realizację roszczeń żydowskich!

 

Zobacz także: Dr Sommer: Zażądajmy odszkodowań od Izraela

 

Źródło: interia.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
RoboWwr Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robo
Gość
Robo

Pomysły Kukiza nie przejdą. Kaczyński dogadał się z Żydami i na to nie pozwoli. PiS ma większość i bezwzględną dyscyplinę, która nie pozwoli się nikomu wyłamać.

Wwr
Gość
Wwr

Czy pan Kukiz jest już obiema nogami w Tworkach? Nie wydaje się by normalni ludzie kolegowali się z postkomunistami z PSL.