Kukiz chce, by Konfederacja schowała Kaję Godek

INFO: Jednym z warunków wejścia w sojusz Kukiz’15 z Konfederacją na najbliższe wybory ma być “schowanie” na czas kampanii p. Kai Godek – dowiedział się polsatnews.pl.

 

Wg portalu, najbardziej prawdopodobny jest wspólny start p. Kukiza z Konfederacją. Jednym z warunków wejścia Kukiz’15 w sojusz z Konfederacją ma być “schowanie” p. Godek. Szefowa fundacji Życie i Rodzina miałaby startować w gorszym okręgu, z którego ciężej byłoby zdobyć mandat.

Jak pisze portal, p. Godek miała być początkowo “jedynką” w którymś z trzech okręgów dających największe szanse na mandat poselski. W wyniku warunków stawianych przez Kukiz’15, działaczka pro-life ma dostać okręg, z którego na objęcie mandatu potrzeba minimum 8% głosów w skali całego kraju.

 

Źródło: polsatnews.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

18
Dodaj komentarz

avatar
7 Tematy komentarzy
11 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
9 Autorzy komentarzy
baszaJanekleda16JackHolbornWojciech Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Kukiz poszedł ostatecznie do PSL, ale jego postulat zrealizowano. Na szczęście Godek miała dość godności i uczciwości wobec swoich wyborców, aby opuścić partię, która nie zamierza walczyć o prawo do życia nienarodzonych dzieci.

Wojciech
Gość
Wojciech

Gówno przyczepia się do burty statku i krzyczy “płyniemy!”. Cookies niech się schowa do dupy mamusi, albo dołączy do “zorganizowanej grupy przestępczej”.

Janek
Gość
Janek

Po co jest Konfederacji potrzebny Kukiz, który na dodatek stawia warunki, chociaż niczego nie wnosi?

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Gest Kukiz ’15 oznacza, że chodzi im nie program, ile o koryto, do którego zawadą wydaje im się być pani Godek.

Mareczeq
Gość
Mareczeq

Schowałbym raczej Kukiza, socjalistę i demokratę. On nie pasuje do Konfederacji tak samo, jak nie pasował Jakubiak.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Po co się tak kłócić. W Sejmie jest 460 miejsc – dla wszystkich starczy.

kar_mac
Gość
kar_mac

Nie godzić się na dyktat Kukiza! A przy tym: czy p. Kukiz nie jest pro-life?

Mareczeq
Gość
Mareczeq

Dołącz do dyskusji……I odesłać do PSLu

leda16
Gość
leda16

Oboje pasują do Konfederacji jak woły do karety. Jedna ma do zaoferowania świętoszkowatą dewocję, drugi, hm…właściwie nic.

Cyprian
Gość
Cyprian

Nie widziałem jeszcze Pani Godek na kolanach a Dudę tak. Wydaje mi się że dewocję ma Pani ale w drugą stronę.

leda16
Gość
leda16

A co mają do wyborów kolana? Żadnej wypowiedzi p. Gondek na temat gospodarki lub ustawy 447 nie słyszałam, za to aż się roi od żądań zakazu aborcji eugenicznej, która jest wobec kobiet po prostu nieludzka a społecznie co najmniej wątpliwa. Pan jako mężczyzna najwyraźniej ma wrażliwość na te dramaty na poziomie szczątkowym. To, że Kościół drze się za rodzeniem wszystkiego, co zaistnieje w macicy, to inna sprawa. Ja nie chcę widzieć u władzy ludzi, którzy będą realizować interesy kościelne zamiast obywateli, po których plecach do tej władzy się dorwali. Wybór p. Gondek nie gwarantuje ponadto zaistnienia ustroju demokratycznego w rozumieniu… Czytaj więcej »

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Po pierwsze zdaje sobie chyba Czcigodna Pani sprawę, iż ostatnie zdanie nie da się inaczej skomentować jak porównując Pani postawę do ekonomicznej racjonalizacji hitlerowskich Niemców, w oderwaniu od wyjątkowej ludzkiej godności, którą dostrzega nawet “konstytucja Kwaśniewskiego” z 1997 roku w artykułach 30 oraz 38?
Po drugie rodzenie ” wszystkiego, co zaistnieje w macicy” nie jest w interesie Kościoła. Kościół jedynie sygnalizuje człowiekowi niebezpieczny rozbrat z człowieczeństwem, ślepą uliczkę, w którą wchodzi.

leda16
Gość
leda16

O jakiej “ludzkiej godności” pisze Pan w odniesieniu do istoty bez mózgu? Ludzką godność rozumiem jako troskę o zdrowie i życie istniejącej już kobiety a nie czegoś, co jako człowiek nigdy nie zaistnieje. Proszę ponadto nie obrażać miliona polskich rencistów i emerytów żyjących na granicy nędzy w imię ekonomicznej racjonalizacji rządzących. Takie np. podwójne opodatkowanie rent i emerytur ja postrzegam jako hitlerowskie. Dziwię się, że Pan nie. Idąc do wyborów wybieram interes mojego narodu a nie interes Kościoła. Zechciej Pan to wreszcie zrozumieć w kontekście, że nie są one identyczne.

Janek
Gość
Janek

Godek ma bardzo liberalne podejscie do gospodarki, podobne do tego co prezentuje JKM. Ona nie afiszuje się swoją religijnością, a walczy o to, zeby nie mordowano w Polsce bezbronnych dzieci.

leda16
Gość
leda16

Zna Pan przypadek bezkarnego mordowania bezbronnego dziecka? A może Pan nie odróżnia zbrodni od aborcji eugenicznej lub dziecka od człekopodobnego płodu z rozszczepem kręgosłupa, otwartą czaszką, kraniopatią olbrzymią, bez kończyn, mózgu, jednym okiem na środku głowy, mózgiem gładkim jak tyłek, itp.? Proszę się wybrać do instytutu położnictwa. Tam takie “dzieci” są w słoikach, bo albo urodziły się niezdolne do życia albo żyły góra 2 tygodnie. Być może trzeba być kobietą, żeby pewne rzeczy zrozumieć. Albo trzeba mieć tak silny pęd do koryta by udawać, że się nie rozumie…

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Takich przypadków jest kilka tysięcy rocznie, w świetle prawa.
Od którego momentu “zaczyna się” niepełnosprawność płodu mająca być podstawą do jego utylizacji w kiblu i kto to będzie oceniał? Pani Helga16?

leda16
Gość
leda16

Jak to kto? Lekarz na podstawie wyników trafnych i rzetelnych badań stosowną dla tego celu metodologią i aparaturą diagnostyczną. Na pewno nie powinno w tym procesie uczestniczyć “widzimisię” Pana, Kościoła czy cioci Kloci. A potem ciężarna i tylko ona ma mieć prawo decyzji, bo wyłącznie ona zapłaci za taki poród swoim zdrowiem i życiem. Postawę Pana i kandydatki Gondek uważam za daleko gorszą niż hitlerowska. Ona jest na wskroś totalitarna, wobec kobiet zamordystyczna i nie ma nic wspólnego z demokracją. Ta kobieta kompromituje Konfederację zamiast ją wspierać. Podejrzewam, że po wrzaskliwej hucpie p. Gądek związanej z projektem zakazu aborcji eugenicznej,… Czytaj więcej »

basza
Użytkownik
basza

leda16, co to znaczy Kościół drze się za rodzeniem wszystkiego, co zaistnieje w macicy — przecież „tam” bywają różne… sprawy. A to męskie, a to mechaniczne, z bateryjką. Nie wszystkie zaraz będzie się „rodzić”! No, to było trochę taką dykteryjką, ale że sprawa jest wielce poważna, to już serio. leda16: usiłując zmusić do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami genetycznymi — kol. JackHolborn odpowiedział po prostu stuprocentowo: Od którego momentu “zaczyna się” niepełnosprawność płodu mająca być podstawą do jego utylizacji w kiblu i kto to będzie oceniał?, a Twoja, Ledo riposta, kulą w płot! Na świecie powstał cały gigantyczny przemysł aborcyjny,… Czytaj więcej »