fbpx

Korwin przesiadł się do helikoptera!

INFO: Podczas gdy pozostali kandydaci dostali zadyszki, CEP Janusz Korwin-Mikke przyspieszył! Przesiadł się do helikoptera, którym wystartował w dalszą podróż po Polsce. P. Korwin-Mikke wylądował na lotnisku Warszawa-Babice, gdzie odbyła się krótka konferencja prasowa.

– Do tej pory nasza kampania miała bardzo duże tempo. Odwiedziliśmy już 92 miasta. To dlatego, że używaliśmy bardzo sprawnego i wytrzymałego środka transportu, czyli awionetki Air Korwin One – mówił p. Konrad Berkowicz, rzecznik prasowy kampanii prezydenckiej. – Niestety, okazało się, że ten środek transportu nie nadąża za sprawnością i wytrwałością naszego kandydata, więc próbujemy z helikopterem! – dodał.

– Nie ukrywam, że o wiele przyjemniej lata się tym helikopterkiem… rozpoczął żartobliwie p. Janusz Korwin-Mikke. – Jest to bardzo sprawny środek komunikacji. Natomiast, kiedy tak z góry patrzę na to, co robią inni kandydaci, to aż się serce raduje – dodał.

P. Korwin-Mikke odniósł się do niedawnej wizyty JE Bronisława Komorowskiego na Ukrainie, gdzie polski prezydent nazwał okrutne ludobójstwo Polaków na Wołyniu „sporami i zwadami”.

– Na moje oko Bronisław Komorowski robi wszystko, by nie wejść do II tury. Mam nadzieję, że mu się to uda. Chodzi mi o przepraszanie Ukraińców za to, żeśmy ich mordowali na Wołyniu czy pośredni udział w nominowaniu bohaterów UPA na bohaterów Ukrainy. Takie rzeczy powinny spowodować, że nie znajdzie się w II turze – mówił JKM.

– Przed nami ponad 3 tygodnie bardzo intensywnej kampanii – powiedział WCz. Przemysław Wipler, szef Sztabu Wyborczego. – W najbliższych dniach Janusz Korwin-Mikke będzie odwiedzał codziennie od 3 do 5 miast (…). Planujemy w ciągu tego tygodnia intensywnie latać po całej Polsce. Ostatnie 2 tygodnie kampanii to będzie czas wielkich wieców. Rozpoczniemy w Warszawie, potem będzie wielki wiec w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie. Ostatni tydzień spędzimy na Śląsku, czyli w miejscu, które jest bardzo ważne dla Janusza Korwin-Mikkego jako europosła wybranego z województwa śląskiego. Dzięki helikopterowi możemy wylądować na 500 lądowiskach i spotkać się z jeszcze większą liczbą wyborców – podkreślił poseł.

– Na spotkaniach z naszym kandydatem jest kilka, kilkanaście razy więcej wyborców niż na spotkaniach z innymi kandydatami. W największych miastach, w końcowej fazie kampanii spodziewamy się nawet 10-tysięcznej publiczności – zakończył p. Berkowicz.

Tymczasem z najnowszego sondażu prezydenckiego Millward Brown dla Faktów TVN wynika, że JKM awansował na trzecią pozycję z 6% poparciem!

Źródło: Biuro Prasowe Partii KORWiN

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
1 miesiąc temu

1betimes

1
0
Would love your thoughts, please comment.x