fbpx

Korwin mocno o globciepie i Grecie Thunberg

OPINIA: Wcale bym się nie zdziwił, gdyby któregoś dnia doszło do niepokalanego poczęcia pani Grety Thunberg – powiedział WCz. Janusz Korwin-Mikke w programie “Forum” – podaje dorzeczy.pl.

 

JKM dyskutował z posłanką Lewicy WCz. Wandą Nowicką. Zdaniem p. Korwin-Mikkego działalność aktywistów klimatycznych nosi znamiona “niebezpiecznej” religii.

– Dziwi mnie, że przedstawicielka lewicy popiera kobietę, która nagania pieniądze wielkim kapitalistom i jest przeciw biednym ludziom, którzy muszą opłacać w podatkach za tę kretyńską, rzekomą walkę z globalnym ociepleniem – powiedział p. Korwin-Mikke. – Biedni ludzie za to płacą, a bogaci zbijają na tym ogromne pieniądze. Wie pani, ile ludzie biorą za handel nadwyżkami CO2? Wie pani, jakie tam są afery? Pani wie, jakie to są pieniądze? Pani nic na ten temat nie wie – stwierdził lider Konfederacji.

 

Zobacz także: JKM skomentował strajk klimatyczny

 

Źródło: dorzeczy.pl

176 thoughts on “Korwin mocno o globciepie i Grecie Thunberg

 1. Wystarczy poczytać komentarze.. i jasnym staje się fakt, że tej planety nie warto ratować. Im szybciej ten wirus jakim jest człowiek zniknie z tej planety tym lepiej dla niej.

  1. Czy gdybyś miał zapalenie wyrostka robaczkowego dał byś się zoperować 16nasto latce?

  2. Tu nie chodzi o ratowanie planety. Planety nie trzeba ratować albo nie da się ratować.
   A o co chodzi? Chodzi o pieniądze! Lewica mówi: dajcie nam swoje pieniądze na “ratowanie planety”, prawica mówi: “oni kłamią”.

   1. Nauka mówi: planeta jest zagrożona.

    Lewica: zacznijmy regulować.

    Prawica: *zatyka uszy i krzyczy* la-la-la-la-la-la-la-la.

 2. Korwin w kolo Macieju, Co Korwinisci maja na rozwiązanie gospodarczej impotencji PiS, przyłączacie sie do nich czy w kolo będziecie obracać ta Greta jak Marzanna, z braku inwencji. . Korwin! odnoszę wrażenie ze gdyby Greta osobiście zadzwoniła do Ciebie to chyba byś sie spuścił w spodnie z wrażenia, kreci ona ciebie to czuje sie z daleka!! zostaw dzieweczkę, skoro uważasz ze jest głupiutka i zajmij sie podwórkiem polskiego grajdołka. Dryfujemy, a świat pędzi!! znowu przez takich oszołomów jak POPiS i Korwinisci zostaniemy za Murzynami

  1. on lubi młode,a ta Greta juz niedługo pełnoletnia będzie. Widać jego obecna żonka za szybko mu się starzeje.

 3. Panie Januszu! Mamy ciągle okres świąteczny a Pan ciągle o tym globalnym ociepleniu. Na dwór wyjść. Z dziećmi porzucać się śnieżkami. Bałwana ulepić. W końcu jest zima.

 4. jeżeli jest mowa o niepokalnaym poczęciu itp, to faktycznie musi być durnota.

  1. Ano, czego to kiedyś kobiety nie wymyślały na wyjaśnienie przyczyn zajścia w ciążę “nie wiadomo skąd” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.