Korwin-Mikke: Prezydent Rosji się ośmieszył

OPINIA: Słowa JE Włodzimierza Putina są dość absurdalne (…) Trzeba się z tego powodu śmiać – stwierdził WCz. Janusz Korwin-Mikke, lider Konfederacji.

 

P. Putin oskarżył Polskę o wywołanie II wojny światowej, a ambasadora Polski w Berlinie z lat 30. nazwał “bydlakiem”. P. Korwin-Mikke uznał słowa p. Putina za absurdalne.

– Słowa JE Włodzimierza Putina są dość absurdalne, bo przypominam, że jest to zasada “przyganiał kocioł garnkowi”. On mówi, że II Rzeczpospolita, za którą ja nie ponoszę odpowiedzialności, zajęła Zaolzie i potem została zajęta przez Niemcy. A przypominam, że Związek Sowiecki zajął Zachodnią Ukrainę i Białoruś i też został napadnięty przez Niemcy. Natomiast w odróżnieniu od nas oni podpisali pakt Ribbentrop-Mołotow, więc z całą pewnością przyczynili się do wybuchu wojny 100 razy bardziej niż my – podkreślił p. Korwin-Mikke. – Prezydent Rosji się ośmieszył, natomiast nie rozumiem, dlaczego my tak ostro reagujemy i dajemy się nabierać na to. Trzeba się z tego powodu śmiać. Nie wiem, dlaczego my nie wykazujemy poczucia humoru. Trzeba się śmiać – powiedział polityk. – Mamy jakiegoś hopla na punkcie Rosji. Albo jej się boimy strasznie, albo tupiemy nogami. Trzeba się czasami pośmiać – stwierdził.

 

Zobacz także: Morawiecki: Putin świadomie kłamie na temat Polski

 

Źródło: onet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

14
Dodaj komentarz

avatar
8 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
12 Autorzy komentarzy
PiotrLindaPI Grembowiczklioes vel pislamistaNonick Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

Czy to oznacza, że Chiny wraz z Rosją rozpoczęli III wojnę światową, po przez dezinformację i atak bronią biologiczną?

Linda
Gość
Linda

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats… Czytaj więcej »

PI Grembowicz
Gość
PI Grembowicz

Nie, oni i on tak to po prostu postrzegają!

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Wyklęci motto: „Młodzi ludzie w poszukiwaniu korzeni zaczęli rozgarniać śmietnik historii. (…) I natrafili na kości bohaterów.“ (St. Michalkiewicz) Co to za kości? Kto leży na „łączce”? Rozpoznać kto to? daremne starania Po dokumentach, albo po obrączce… Trup nie miał żaden być do rozpoznania! Wyklęci mieli być anonimowi. Wymazać chciano ich z ludzkiej pamięci. A więc nie mieli mogił mieć swych owi Żołnierze. Mieli pozostać wyklęci! Zbrodnię zdradziły kości: strzał w tył głowy. Tak umierali za Polskę Polacy. Wypróbowany to strzał… urzędowy. „Urząd miał w Polsce bardzo wiele pracy.” „Wtedy, gdy jeszcze argumentu siła Nie pomagała, to argument siły Pomógł.”… Czytaj więcej »

Nonick
Gość
Nonick

Co jest grane? Strona nie funkcjonuje od końca roku – przynajmniej u mnie.. JKM nie ma kasy na prowadzenie strony? Czy czasu?

PI Grembowicz
Gość
PI Grembowicz

Właśnie nie byłem tutaj dla odpoczynku ponad miesiąc i widzę regres; to cena sejmu, przemówień etc.?! JKM?!

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Oczywiście Korwin trafił w sedno!!! Ta histeria wobec Putina zwłaszcza obecnej “WADZY” PiS jest żenująca i obnaża podejrzane stosunki samego Kaczora wobec Rosji. Czy Kaczyński czasem nie ukrywa jakiejś obrzydliwej tajemnicy, z psychologicznego punktu widzenia, jest to całkiem uzasadnione podejrzenie. To jak homosie w kościele, będą musieli zaprotestować wobec zniesienia celibatu, bo to obnaży ich orientacje. To co powiedzial Putin jest śmieszne, za często ogląda Franka Dolasa i wystarczy mu odpowiedzieć prostym rosyjskim zdaniem: а joб твою матъ, i spoko. Putin jest mężem stanu i wobec takich popychadeł z Polski stosuje wolty, bo co oni mu mogą zrobić . no… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

Panie Korwin, przecież Pan doskonale zna język rosyjski, więc zamiast się ośmieszać, proszę podać pełny, nie okrojony tekst wystąpienia Putina w oryginale. Sami sobie wyrobimy zdanie na ten temat. No i cóż Pana obchodzi, że Rosja zajęła Białoruś i Ukrainę? Przecież to rdzennie ruskie ziemie. Pan ma dbać o sprawy Polski a nie jej sąsiadów.

Krzysztof Kałębasiak
Gość
Krzysztof Kałębasiak

Co? Rdzennie ruskie, więc należne Moskwie? Komuniści podbili te ziemie, współpracując z narodowymi socjalistami. Rzeczypospolitej też już nie było. To proszę mi wyjaśnić do kogo miałyby należeć rdzennie polskie ziemie?
Irytują mnie kretyńskie komentarze. A może, jak prezydent Duda, szanowny komentator, uważa, że mamy nasze ziemie oddać Żydom/Chazarom, bo ich przygarnęliśmy i im się należy, bo holocaust, Brzezinka o w ogóle.

leda16
Gość
leda16

Wyciągasz koleś błędne wnioski z nieistniejących faktów. Nikt nie pisze o oddawaniu żydom ziem polskich. Oni sami je sobie zabiorą prawem finansowo i politycznie silniejszego albo prawem kaduka, jak wolisz. Debilne polskie władze w ostatnich latach sponsorowały gorliwie UPAinę i Białoruś wydając na to pieniądze pożyczone od żydów, zamiast dbać o swoje interesy gospodarcze z mocarstwem rosyjskim. Efektem tego jest tani gaz dla b.federacji rosyjskich i drogi dla Polski. Zresztą policz sam sobie, jeśli liczyć umiesz, ile polskich paszportów dostali żydzi a ile Polacy z Ukrainy i Białorusi, którzy chcieli się tu osiedlić.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Prezydent sąsiedniego mocarstwa powiedział w gruncie rzeczy to, że na Polskę można napadać, kiedy to jest wygodne a potem mówić, że to i tak Polski wina. Bardzo śmieszne, boki zrywać.
Jak Pan Janusz kiedyś dostanie w mordę od menela a potem menel będzie opowiadał, że to dlatego, że Pan Janusz się krzywo uśmiechnął i sam jest sobie winny, to też wszyscy się pośmiejemy.

Mrc
Gość
Mrc

Widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną

leon
Gość
leon

Jak ty dostaniesz od menela to niestety nie będziemy się śmiać bo przecież nikt poza tym portalem nie wie że istniejesz. No a nam się przecież nie przyznasz 😉

JackHolborn
Gość
JackHolborn

O to to!:-)