fbpx

Korwin-Mikke: PiS to partia komunistyczna

OPINIA: Nie mamy żadnego cichego sojuszu z PiS – zapewnił na antenie Radia Plus WCz. Janusz Korwin-Mikke.

 

– Mamy kilka spraw, w których jesteśmy zgodni, natomiast w sprawach gospodarczych uważamy, że PiS jest partią komunistyczną i szczerze mówiąc, wolimy rozmawiać z SLD – stwierdził p. Korwin-Mikke.

Lider Konfederacji stwierdził także, że marzy o tym, żeby Unia Europejska przestała dawać Polsce pieniądze. W jego opinii zmusiłoby to nas do przeprowadzenia reform.

– Darmocha demoralizuje, nie wolno dawać pieniędzy za darmo, nie wolno dawać człowiekowi żadnych zasiłków, ale nie wolno też państwu – podkreślił.

 

Zobacz także: Poseł Konfederacji: Chaos w sądach przez PiS i PO

 

Źródło: radioplus.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

19
Dodaj komentarz

avatar
12 Tematy komentarzy
7 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
16 Autorzy komentarzy
FwtelzJavierReabsMyronbrumscialis 2.5mgjacuniek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fwtelz
Gość
Fwtelz

stromectol 3 mg price – ivermectin 3mg tablets price ivermectin for sale

JavierReabs
Gość
JavierReabs

tinder website , tindr
tinder sign up

Myronbrums
Gość
Myronbrums

all free dating
dating seiten

cialis 2.5mg
Gość
cialis 2.5mg

hello guos 9128738514

Bez przesady
Gość
Bez przesady

Bez przesady z tymi komunistami – to są socjaliści – tyle naszego szczęścia że chociaż narodowi socjaliści…

Czerwony
Gość
Czerwony

Tak, a Stalin był liberałem i wprowadził wolny rynek…

sariusz
Użytkownik
sariusz

Ale z jakiej racji Korwin przemawia w imieniu całej Końfederacji, skoro jego poparcie w tym ugrupowaniu nie przekracza 10%? Bosakowi na pewno bliżej do PiS niż do SLD.

Dominik
Gość
Dominik

I to jest fakt czyli powrót do korzeni ha ha pozdrawiam

chris.road
Użytkownik
chris.road

Każda partia to zlepek oszołomów, komunistów i łajdaków w naszym biednym kraju.
Zobaczymy na czym stanie Konfederacja za pół roku .
Na razie bardzo chciałbym, by pobożny Pan Braun zmienił retorykę np. z “Wy” na “Ty”
jest napisanie :
“nie będziesz miał Bogów cudzych przede Mną ”
“nie będziesz kradł ”
“nie będziesz zabijał ”
a nie : nie będziecie , nie zabijajcie , nie kradnijcie

Thatcher - Korwin - Balcerowicz
Gość
Thatcher - Korwin - Balcerowicz

Stanisław Michalkiewicz i Rafał Ziemkiewicz już dawno porzucili wolnorynkowy liberalizm Korwina-Balcerowicza. Przeszli na pozycje “patriotyzmu gospodarczego”, narodowego protekcjonizmu i interwencjonizmu. Źródłem natchnienia panów nie jest ani Austriacka Szkoła Ekonomii, ani nawet słabiej wolnorynkowa Szkoła Chicagowska. Neoliberalizm Miltona Friedmana jest z ich punktu widzenia za bardzo radykalny. Michalkiewiczowi i Ziemkiewiczowi obecnie bliżej jest do interwencjonizmu i protekcjonizmu Angeli Merkel niż do neoliberalnych praktyk Margaret Thatcher i Ronalda Reagana. Po prostu sparzenie się ponad ćwierćwieczem transformacji. Ludzie ich pokroju woleliby, żeby wobec braku możliwości przeprowadzenia uczciwej prywatyzacji, zachować państwową formę własności środków produkcji, choćby i przez kolejne 30 lat, aż prawo będzie… Czytaj więcej »

chris.road
Użytkownik
chris.road

Takie tam wymandrzanie się teoretyka akademii menedżmentu:
“…wszyscy to głupki tylko ja doznałem iluminacji.”
Na przyszłość piszemy:
Pan Michałkiewicz , Pan Ziemkiewicz, Pani Merkel itd
I tego się trzymamy.

Cyprian
Gość
Cyprian

Chyba Frau ?

jacuniek
Gość
jacuniek

Nie, oni chcą wolności człowieka, który stara się zasł€żyć na to miano. Mnie te szczegóły zawsze śmieszyły, te mniejsze zła, te stracone głosy. Chodzi o to, żeby iść we właściwym kierunku, a nie zawracać Wisły kijem. Póki co chodzi o to, żeby wspierać tę ekipę, a nie na siłę szukać różnic. Co by o nich wszystkich nie powiedzieć, wszyscy są depozytariuszami kultury łacińskiej. Z ruskim nie pogadasz, ale handlować można.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

jeszcze kilka mcy temu nie wiedział czym jest PiS i proponował mu swoją koalicję, a teraz już się dowiedział??
ja wiedziałem, a Korwin nie! Niskie ajkiu ma ten Korwin, jak widać…

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Zdaje się, że SLD też już teraz zeszło na lewo.

Slawek
Gość
Slawek

Ludzie ktorzy glosuja nacKorwina to stopniu tez ograiczenie spolecznie ludzie nie rozumiejący do konca rzeczywistości. To przede wszystkim egoistyczna i zadufana w sobie mlodziez. Ktora daje sie manipulować temu tyranowi pokroju przywodcy Korei Północnej czy Chin. Kto madry popiera takiego jak Korwin. Gdyby to on rzadzil to byscie mieli jak nie tak jak w Korei i Polnocnej to przynajmniej w Chinach. Korwin to po prustu ludzka świnia. 10 milionow zarobil a glownie odziedziczył a teraz mu zal oddac zlotowki na cokolwiek. Jak mozna takiego głupca rezimowego popierac ktory chce publiczna służbę zdrowia zamknąć. Chcecie zdychac prostaki Korwina bo nie bedziecie… Czytaj więcej »

Michał
Gość
Michał

Jakie brednie. Aż miło czasami poczytać takie bzdurne wypociny. Zdychały by tylko nieroby, którym się nie chce ruszyc tyłka do prscy. Czyżby Pan należał do tej właśnie kasty? Reszta miała by dużo lepiej. Po co publiczna służba zdrowia, skoro od czasu jak skończyłem 18 lat leczę się tylko i wyłącznie prywatnie, bo do NFZ są kolejki jak za komuny za kiełbasa, albo nawet dłuższe? Niech zniknie to badziewie, to przynajmniej więcej pieniędzy zostanie mi ją prywatną opiekę medyczną, za którą i tak już muszę płacić, bo inaczej właśnie bym zdychał 🙂 Dzeci są ich rodziców. Skoro nie chce Pan uczyć… Czytaj więcej »

Cyprian
Gość
Cyprian

Michał nie mieć racji, rację mieć Sławek. Ja za Tuska nie kupić samochód a za PiS mieć czym jeździć. Za czasów Ryżego moje mniemanie o maniu mienia być mizerne. Dopiero pincet plus postawiło mnie na nogi.

jacuniek
Gość
jacuniek

Eskimoska język trudna język. Tak właśnie niedawno stwierdził w NCzasTV Herr Ziemkiewicz, że mianowicie pińcet plus pozwoliło jakimś nieborakom ze Ściany Wschodniej kupić se rzęcha i rozpocząć godnie działalność gospodarczą. To teraz dostaną w kuper jak się patrzy, jako badylarze, handlarze, kułacy, czy co tam jeszcze. Ciężka jest los niezależnego publicysty.