Korwin-Mikke odpowiedział Cejrowskiemu

INFO: P. Janusz Korwin-Mikke odpowiedział p. Wojciechowi Cejrowskiemu, który skrytykował Konfederację za rozłąkę z p. Kają Godek – podaje dorzeczy.pl.

 

JKM podkreślił, że p. Godek domagała się pierwszego miejsca na warszawskiej liście i nie chciała słyszeć o żadnym innym okręgu. “Gdy p.Kaja Godek oświadczyła kategorycznie, że trzeba Jej dać “1” w Warszawie (w ostateczności w Kielcach lub Lublinie) nie rozumiejąc, że Jej przesłanie będzie lepiej odebrane np. w Siedlcach, niż w wielkich miastach – to albo się jest miękką parówą, albo odpowiada się: »Nie!«” – napisał p. Korwin-Mikke na Twitterze.

Polityk dodał, że rozłam nie był spowodowany samą kwestią aborcji. “Zareagowalibyśmy dokładnie tak samo, gdyby p.Godek była zwolenniczką np. kary śmierci albo niskich podatków” – zapewnia polityk.

 

Zobacz także: Cejrowski pogniewał się na Konfederację

 

Źródło: dorzeczy.pl

14
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
12 Odpowiedzi w wątku
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
10 Autorzy komentarzy
EquesPolonusSumDyrektor PsychiatrykaleonJanekJackHolborn Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

JKM mija się z prawdą szerokim łukiem, bo ona domagała sie 2 rzeczy: jedynki w jednym z okręgów biorących oraz 1 miejsca w 14-osobowym zarządzie Konfederacji. Ona nie upierała się przy Warszawie ani przy tym, żeby to ona kandydowała do sejmu oraz do zarządu konfy. Odmówili jej wszystkiego, więc byłaby kwiatkiem do kożucha, wprowadzając w błąd wyborców, jakoby dla konfy ważna była walka z aborcją. Nie miałaby żadnego wpływu na funkcjonowanie i decyzje konfy. Natomiast z gadaniny Brauna i Bosaka wiemy, że tak naprawdę poszło o Wileckiego i esbeka w konfie oraz o to, że ona zbyt radykalnie wypowiadała się… Czytaj więcej »

Sariusz
Użytkownik
sariusz

“Zareagowalibyśmy dokładnie tak samo, gdyby p.Godek była zwolenniczką np. kary śmierci albo niskich podatków”. O ile ja znam gramatykę języka polskiego, to to zdanie komunikuje nam fakt, że p. Godek NIE JEST zwolenniczką kary śmierci oraz niskich podatków a ponadto Korwin o tym wie. Tak więc można być w Konfederacji nie będąc zwolennikiem niskich podatków (i kary śmierci) pod warunkiem, że się nie dybie na miejsce na liście “przynależne” JKM.

manu
Użytkownik
manu

No widzisz. Na tym portalu możesz dowolnie interpretować zamieszczane artykuły, a potem je komentować w dowolny sposób. Nie to co na fejsbuku czy jutubie.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

To nieprawda, mnie cenzura wycina, zresztą Ciebie też wytnie jak wkleisz np. link.

manu
Użytkownik
manu

No widzisz. Ten portal dba o to, żebyś mógł trenować gramatykę i ortografię, które to obie u ciebie kuleją, i pisał własnymi słowami, a nie posiłkował cudzą twórczością. W ogóle – niedopuszczanie do zamieszczania linków zewnętrznych stron, to nie to samo, co ograniczanie działania osób o określonych poglądach. Możesz to napisać.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Nie mogę napisać np. zdjęcia albo dokumentu. Link to po prostu wskazanie źródła – wiem, że gardzisz edukacją i jej standardami, ale umieszczanie źródeł informacji jest dobrą praktyką, z której nie warto rezygnować.

Dyrektor Psychiatryka
Gość
Dyrektor Psychiatryka

Sedes, ty za to jesteś takim wyedukowanym osobnikiem. A linka nie potrafisz zamieścić tępa strzało.

Sariusz
Użytkownik
sariusz

@manu
Nie komentuj moich wpisów ani ich nawet nie czytaj. Nie wiesz, że jest akcja walki z trollami, czyli m.in. ze mną? Nie karmić trolli!

leda16
Gość
leda16

A kogo teraz obchodzi, czego zwolenniczką poza I miejscem na warszawskiej liście, jest ta pani? Jej intencje przynajmniej teraz są jasne. Bardzo dobrze się stało, że Korwin nie ustąpił kobiecie, Katoliczce rzekomo, która w amoku wywyższania się na I miejsce, gotowa była skrzywdzić wiele kobiet poprzez zakaz aborcji ciężko uszkodzonych płodów. P. Dudzie też nie zapomnimy, że chciał ten obłędny projekt podpisać.

libertarianin.tom
Gość
libertarianin.tom

Czy Godek jest za zakazem aborcji z razie zagrozenia zycia matki?

leda16
Gość
leda16

Nieważne. Teraz już tylko zjeżdża w dół po równi pochyłej daleko od nie tylko pierwszego miejsca na liście, ale i ostatniego.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Ważne. W świetle Twoich słów to ważne.

leon
Gość
leon

Tak, tak, ty wszystko wiesz lepiej. Jesteś alfą i omegą.

EquesPolonusSum
Użytkownik
qwerty

Albowiem PiSie trolle- czyli ty i sinceritas POWINNY byc banowane!! Macie swoje pisie portale, tam wychwalajcie TW Balbinę i resztę pisiego pedalstwa!!!!