fbpx

Korwin-Mikke: Mam nadzieję, że będę na grobie UE

OPINIA: P. Janusz Korwin-Mikke na antenie Radia Gdańsk wyraził nadzieję, że będzie to już ostatnia kadencja PE.

– Wycofałem się z europarlamentu, żeby wziąć trochę urlopu od tej głupoty. Teraz trzeba wrócić. Mam nadzieję, że będę na grobie Unii Europejskiej. Wszyscy mówią w kuluarach, że to ostatnia kadencja Parlamentu Europejskiego – mówił p. Korwin-Mikke, tłumacząc chęć startu w najbliższych wyborach. – Odkąd zdrajcy podpisali traktat lizboński, Polska utraciła niepodległość. Prawo unijne ma pierwszeństwo przed polskim, a z tego wynika, że Polska nie jest już niepodległym państwem. Teraz chcą przerobić Unię na państwo unitarne, czyli coś na kształt Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. To robią spiskowcy – przekonywał. – Tak zwani “uniosceptycy” to tak naprawdę narodowi socjaliści. Natomiast nasza partia jest partią prawicową. Dla nas Adolf Hitler, tak samo jak Obama, jest socjalistą. Obama jest za tym, żeby była przymusowa edukacja w szkołach dla dzieci, Hitler był za, ja jestem przeciwko. Ustawa, która zmusza teraz Niemców do posyłania dzieci do szkoły państwowej pochodzi z 1938 r. Przymus ubezpieczeń społecznych, związki zawodowe – ja jestem przeciwko temu wszystkiemu, a pan Obama i Hitler są za tym. To są socjaliści. Mieli inne metody, ale cel był ten sam: zrobić z człowieka niewolnika – tłumaczył JKM.

 

Zobacz także: Kulesza: UE to kondominium francusko-niemieckie

 

Źródło: radiogdansk.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
JackHolbornsinceritassariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Jaki ma sens głosowanie na kogoś, kto dopiero co złożył mandat?

sariusz
Użytkownik
sariusz

A ja bym wolał żyć w USA Obamy niż w Niemczech Hitlera. Dlatego dla mnie to nie jest to samo. No, ale kwestia gustu.
Zresztą co innego tu ważne. Wybory za 10 dni, więc trzeba odwołać się do Hitlera. Zawsze pomaga. Przez 30 lat działało, to i teraz zadziała.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Taka już specyfika Konfederacji. Nie każdy wolnościowiec, zwłaszcza “libertarianin” jest przeciwko “aborcji”, nie każdy prolajfer jest nacjonalistą. Ale każdy z nich chce wolną, normalną i suwerenną Polskę, a nie wyjałowiony z tradycji, zubożały land europejski zarządzany przez namiestników Żydostwa i Niemców.