Korwin-Mikke kpi z ambasador Mosbacher

INFO: P. Janusz Korwin-Mikke zakpił na Twitterze z p. Żorżety Mosbacher, ambasador USA w Warszawie – donosi wmeritum.pl.

 

P. Mosbacher zamieściła swój komentarz do sprawy naklejek “Strefa wolna od LGBT”, które mają być dołączane do “Gazety Polskiej”. “Jestem rozczarowana i zaniepokojona tym, że pewne grupy wykorzystują naklejki do promowania nienawiści i nietolerancji. Szanujemy wolność słowa, ale musimy wspólnie stać po stronie takich wartości jak różnorodność i tolerancja” – napisała ambasador USA.

Wpis p. Mosbacher skomentował JKM.

– Bardzo przepraszam, ale Wasza Ekscelencja nie opanowała jeszcze dobrze języka polskiego. “Różnorodność” oznacza po polsku, że ludzie się różnią – i mogą być, na przykład, rasistami; a “tolerancja” oznacza, że trzeba to tolerować – napisał polityk.

 

Zobacz także: Konfederacja domaga się odwołania Mosbacher

 

Źródło: wmeritum.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
sinceritassariuszCyprian Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Ho ho, ale cięta riposta JKM, nie ma to jak potwierdzić stawiany zarzut.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Sprawa tych naklejek nie budziłaby takich emocji, gdyby rozpatrzyć ją w kontekście praw własności. Każdy powinien mieć prawo określać zasady, jakie obowiązują na jego terenie. Jeśli ktoś ustali, że do jego mieszkania, sklepu lub na jego pole nie mają prawa wstępu rudzi, kulawi, blondynki spacerujące z pudelkiem albo osoby o określonej orientacji seksualnej, to może to obwieścić poprzez np. umieszczenie stosownego napisu lub naklejki. No a skoro to powinno być legalne to i legalne być powinno, że prywatna gazeta drukuje takie naklejki i dołącza do gazety by podnieść jej nakład. Oczywiście kto inny może przeciw temu protestować, pod warunkiem, że… Czytaj więcej »

Cyprian
Gość
Cyprian

Są 2 płcie. Nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna. Orientować można się w przestrzeni a nie w stosunku do własnej kozy albo innego chomika..

sariusz
Użytkownik
sariusz

Nieprawda. Jest wiele podgatunków płoci:
– płoć aralska (Rutilus rutilus aralensis)e
– płoć karpacka (Rutilus rutilus carpathorossicus)
– płoć rzeczna, sieruszka (Rutilus rutilus fluviatilis)
– płoć syberyjska, czebak (Rutilus rutilus lacustris)
– płoć uzbojska (Rutilus rutilus uzboicus)
– płoć zakaukaska (Rutilus rutilus schelkovnikovi)