fbpx

Korwin deklasuje wszystkich

INFO: Lider Konfederacji, WCz. Janusz Korwin-Mikke jest politykiem, który cieszy się największą popularnością w sieci – informuje interia.pl.

 

Konto polityka na Facebooku lubi aż 756 tys. osób.

– Korwin czuje net, trafia celnie w sedno sprawy i mówi naszym językiem – twierdzą fani p. Korwin-Mikkego w Internecie.

Na drugim miejscu znalazł się prezydent JE Andrzej Duda. Profil społecznościowy głowy naszego państwa jest bardziej oficjalny, lubi go 650 tys. osób. Trzecie miejsce na politycznym podium zajął CEP Robert Biedroń. Profil lidera Wiosny lubi ponad 547 tys. osób. Czwarte miejsce na naszej politycznej liście zajął WCz. Paweł Kukiz. Popularny muzyk i poseł wybrany z frakcji ludowców ma ponad 407 tys. fanów.

 

Zobacz także: JKM: Będziemy opozycją merytoryczną

 

Źródło: se.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

33
Dodaj komentarz

avatar
12 Tematy komentarzy
21 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
19 Autorzy komentarzy
HzjflwantaresWojskiPaweł K.Constantine Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Hzjflw
Gość
Hzjflw

stromectol ivermectin tablets – ivermectin 9mg stromectol 12mg

antares
Gość
antares

Mimo żem starszy od Pana Janusza o 3 lata i dwa dni też wiem że przeżyję UE. Kilka lat temu gdy na FB napisałem, iż skoro do ręcznie wykopanego oczka weszło 7 metrów sześciennych wody to zagrożony przyjęciem “uchodźców” wywalę wodę z żabami i rybami a następnie ułożę na płasko 170 uchodźców. Amerykański Zukerberger zabanował mnie na amen. Oczko nadal puste wiec dysponuję miejscem dla pajaców spod Ceśka Kiszczaka. W śród nich sporo kurdupli i zdechlin to myślę, że jak udeptam to i dwie setki wlezie.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Tak to tylko z antysystemowym, bezkompromisowym i nacjonalistycznym NOP (vide A. Gmurczyk, “Szczerbiec”); pozdrowienia!

Wojski
Gość
Wojski

Zadaj u nich pytanie o Piaseckiego i Sierowa, a masz bana po paru minutach.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

I dobrze, na pohybel Czerwonym!!!

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Praca ministra sprawiedliwości w Uzbekistanie motto: „Nie myślcie, że państwo rozwiąże Wasze problemy. To państwo jest problemem.” (Ronald Reagan) W knajpie ucztować „nazbyt wystawnie” W Uzbekistanie nie jest zabawnie! Bowiem minister sprawiedliwości Kary wymierzać chce dla ludności, Która „zbyt licznie” (ponad głów trzysta) Bawi się razem. Fiskus skorzysta – Drani baksami trzystu ukarze. A restaurator siedemset w darze Złoży dla państwa!… Wystawność widać Też po aut liczbie. Może się przydać Taryfikator: „Trzy samochody Są w normie jeszcze.” Gdy więcej – szkody Poniosą w knajpie huczne burżuje! Jednak niedosyt pewien tu czuję. A co się stanie, czy będzie kara, Jak o… Czytaj więcej »

Hans Asperger
Gość
Hans Asperger

Nie ma czym się podniecać, bo w pewnym momencie było 796 tys. Niewiele brakowało do okrągłych 800. Potem zmalało.

Beata
Gość
Beata

Korwin ma 4,3 % poparcia wśród wyborców opozycji. To i tak dużo, jak na tego polityka.

Mirko
Gość
Mirko

A to JE przed naszym prezydentem to skrót od Jewriej czy raczej od Jego Excelencji. Króla póki co nie mamy

Wojski
Gość
Wojski

Jewish Eunuch?

Wwr
Gość
Wwr

Najbardziej zdziwiło mnie ze aż tylu zboczeńców (Wiosna) jest w Polsce.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

dlaczego te wszystkie super nowinki techniczne pochodzą od Amerykanów (a czasami amerykańskich Żydów), a katolicy nic takiego w rozwój świata nie wnoszą?

basza
Użytkownik
basza

Przez dwa tysiąclecia pejsaci nie potrafili się skrzyknąć nawet po to, aby założyć własne państwo, lecz woleli żyć (50% światowej ich populacji!) w tej znienawidzonej Polsce, co to “z mlekiem matki” (tak na marginesie: ile to pogromów było w Rzeczpospolitej w ciągu lat niemal ośmiuset, no ile?). Woleli żyć i tam, gdzie “od pogromu, do pogromu”, a państwa nadal nie zbudowali, czemu?? I jeszcze: na świecie powstawały wielkie cywilizacje, tysiące (sic!) lat temu, dochodziły do jakiegoś-tam rozkwitu, osiągały nawet taki mniej-więcej poziom, jak Europa circa w wieku XVI — i… stagnacja! A nawet regres. I tylko i wyłącznie w krajach… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Głupoty piszesz, to nie Żydzi “potrzebowali podpory z goja”, tylko panował związek, w którym obie strony miały swój interes; Polacy potrzebowali Żydów, ponieważ sami brzydzili się różnymi rodzajami działalności, np. handlem albo bankowością. Prawdą jest również, że od czasu do czasu dochodziło do pogromów, dzięki którym polska biedota mogła się nakraść uczciwie zarobionych przez Żydów pieniędzy. Preteksty były różne, nawet skrajnie absurdalne, np. gdy w 1881 roku w Warszawie grupka katolików stratowała się na schodach kościoła św. Krzyża, to odreagowali… pogromem na Żydach, w wyniku którego “zmarły 2 osoby, 24 zostały ranne, około 10 tysięcy Żydów poniosło znaczące straty materialne,… Czytaj więcej »

Beata
Gość
Beata

Uczciwie? Śmieszne i bynajmniej, prawdziwe. Jeżeli wszyscy Żydzi byli bankierami, to skąd wziął się biedota żydowska, którą bez zmróżenia oka bogaci Żydzi amerykańscy poświęcili? Owszem, bankowość i handel wymaga pewnych cech, które obce były i pogardzane, ale nie przez Żydów.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

A gdzie ja napisałem, że wszyscy Żydzi byli bankierami? Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

manu
Użytkownik
manu

@basza
Bo to pasożyty są.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

PasoŻydy

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

rewolucja przemysłowa dokonała się w krajach anty-katolickich, protestanckich. Kościól katolicki był przeciwny postepowi, nowinkom technicznym i medycznym, np.szczepionkom. Do dzis postęp techniczny ma miejsce wyłącznie w krajach , gdzie katolicy sa najwyżej mniejszością albo nie ma ich wcale.

Liliana
Gość
Liliana

Polacy wnosili i wnoszą, ale media (wiadomo do kogo należą) omijają polskich uczonych, konstruktorów, wynalazców. Sprawa grafenu przycichła całkowicie.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

@dead_kaczynskis – pytanie bardzo dobre. Istotnie prawdą jest, że Polacy nie są narodem innowacyjnym i nigdy nie byli. Oczywiście można wymieniać jakieś pojedyncze kontrprzykłady, ale są to absolutne wyjątki i często nie do końca polskie. No bo z kogo my jesteśmy tacy dumni? Hm, z Kopernika – Prusa z niemieckojęzycznej rodziny, który na studiach w Bolonii określił się jako >>Natio Germanorum<<? Z Marii Curie Skłodowskiej, której w Polsce nawet nie przyjęto na studia (wtedy była "normalność" i kobiety uważano za zbyt mało inteligentne) i dopiero na Sorbonie zapewniono odpowiednie warunki do zdobycia dwóch Nobli? A może z Chopina – już… Czytaj więcej »

sariusz
Użytkownik
sariusz

No, ale czy to nie Polacy wynaleźli widelec i przeprowadzali szkolenia z jego użytkowania dla Francuzów?

manu
Użytkownik
manu

Biedny jesteś, człowieku. Czy jak wychodzisz do ludzi, to mówisz po polsku, czy w jakimś innym języku, żeby się lepiej poczuć?

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Jeśli nie zgadzasz się czymś, co napisałem, to odpuść sobie wycieczki ad personam czy inne emocjonalizmy, natomiast zapraszam do dyskusji, jeśli będziesz ją chciał przedstawić merytoryczne argumenty.

Beata
Gość
Beata

Chopin, Skłodiwska, Kopernik byli Polakami. Możesz sobie manipulować, ale fakty są takie. Większość odkryć w dziedzinie nauki przypada na czas, gdy polska nie istniała, zaborcy, jak wiemy, nie zabiegali o wykształcenie Polaków,wręcz przeciwnie. Kariery naukowe również nie stały otworem dla wykształconych Polaków. Jest mnóstwo nazwisk, które na stałe nie weszły do obiegu, mimo, że mieliśmy takich, którzy powinni być uznani. W kinematografii, matematyce, kryptologii, później komputery… Nawet dzisiaj sprzedaje się wiedzę polskich naukowców, bo w Polsce brakuje pieniędzy na naukę, niestety. Mnóstwo wybitnych Polaków pracuje w zagranicznych firmach i ich osiągnięcia mają inną banderę. Kto ma władzę i pieniądze, żądzi,… Czytaj więcej »

sariusz
Użytkownik
sariusz

No, ale nie potrzeba dużo pieniędzy do nauki na poziomie szkoły podstawowej, gdzie każdy Polak (a nawet mająca niższą inteligencję Polka) może się dowiedzieć, że piszemy RZĄDZI a nie ŻĄDZI.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

“Większość odkryć w dziedzinie nauki przypada na czas, gdy polska nie istniała” – Chcesz powiedzieć, że na świecie nie było żadnych odkryć naukowych pomiędzy rokiem 966 a 1772? Mylisz się – były, tylko że większość poza Polską. “zaborcy, jak wiemy, nie zabiegali o wykształcenie Polaków,wręcz przeciwnie” – W zaborze pruskim było najlepsze szkolnictwo, czego efekty zresztą widać na mapach analfabetyzmu w Polsce z 1918 roku. W Warszawie Uniwersytet powstał w wyniku zaborów (z powodu oddzielenia Warszawy i Krakowa) i był zarządzany przez Polaków. I to Polacy zarządzający Uniwersytetem nie wpuścili na studia Skłodowskiej (to chyba dobrze, nie? W końcu równouprawnienie… Czytaj więcej »

sariusz
Użytkownik
sariusz

I cóż by ten biedny Korwin począł, gdyby nie żydowski i lewacki “pejsbuk”? Żydzi mają go w ręku, bo mogą w każdej chwili skasować jego profil pod pozorem “mowy nienawiści” czy czegoś tam. Pewnie dlatego przestał ostatnio protestować przeciw Ustawie Ileś Tam.

Constantine
Gość
Constantine

Cicho sza o tej ustawie, bo Cię jeszcze pejsaci zbanują… mają tam te jakieś pegasusy czy cuś… i nie będziesz się miał gdzie wyzłośliwiać. No może w oknie na parapecie z poduszką pod łokciami…

Cyprian
Gość
Cyprian

Gdyby pejsbuk nie kasował polubień strony Korwina, miałby On ponad milion fanów. Gdy wszedłem na profil Korwina, zauważyłem, że żydki skasowały moje polubienie, musiałem je ponowić.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

no co czekata, katole? zakładajta katobook:) Nikt wam nic kasował nie będzie.

leon
Gość
leon

miliony much nie może się mylić…

sariusz
Użytkownik
sariusz

756 tys.