fbpx

Korwin: Część kierownictwa PiS to homosie

OPINIA: Sporą część najwyższego kierownictwa PiS stanowią homosie – ujawnił p. Janusz Korwin-Mikke podczas wiecu wyborczego w Lublinie.

 

– To nie są geje, tylko porządni homosie, którzy nie obnoszą się z tym. Problem jest taki, że geje wiedzą, kto jest kto. I oni mówią krotko: “Jeżeli wy nas ruszycie, to my ujawnimy, kto u was jest homosiem”.  Dla członka kierownictwa PiS-u takie coś to jest koniec kariery. I dlatego nic nie robią w tej sprawie [z LGBT] – podkreślił p. Korwin-Mikke.

Sprawę skomentował na Twitterze red. Jan Piński. Potwierdził on szokujące doniesienia JKM.

– JKM poruszył temat orientacji seksualnej kierownictwa PiS. Warto posłuchać, bo sprawa jest tajemnicą poliszynela doskonale znaną dziennikarzom i politykom, no i oczywiście tajnym służbom… – napisał dziennikarz.

 

Zobacz także: JKM: Zboczenia mają zniszczyć normalne społeczeństwo

 

Źródło: twitter.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

21
Dodaj komentarz

avatar
8 Tematy komentarzy
13 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
15 Autorzy komentarzy
januszMarekWwrleonB.A.R Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
janusz
Gość
janusz

Dopiero teraz zaczyna to wychodzić że jak zawsze miał Pan racje-Duda ułaskawia se pedofila i jest cacy.

leon
Gość
leon

To jak pan coś wie to może pora ujawnić. Wybory za pasem

B.A.R
Gość
B.A.R

Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji i rządu. Bardzo bym prosił o poruszenie ( wszedzie gdziekolwiek kto może ) tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska. Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja utworzy rząd z Wiosną i SLD . Premierem lub vice będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku. Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną na ten temat były. Dopiero po… Czytaj więcej »

B.A.R
Gość
B.A.R

A zaraz przed Biedroniem w koalicji będą ministrowie Korwin i Jakubiak

leda16
Gość
leda16

Koniec kariery? Oj, Pan Korwin, nie dość że antyfeminista, to jeszcze zacofany. O Polsce myśleć a nie o tym, gdzie który chłop penisa wkłada. Taż to takie trywialne i szlachcie herbowej nie przystoi.

Wwr
Gość
Wwr

Nie mogę myśleć o Polsce jak przede mną stoi polityk z osra… chu..

Marek
Gość
Marek

On nie herbowy a w połowie Żyd, nie mam nic przeciw Żydom ale to fakt. Dla fascynatów niejakiego Janusza Korwin Mikke. Otóż genealogicznie nie trzeba głęboko sięgać : rodzice : ojciec Ryszard Mikke ( ur. 1911 ) i Marianna Rosochacka, dziadkowie po mieczu : Ludwik Gustaw Mücke vel Mikke i Marianna Myslińska – przy czym dziadek Janusza jak wpisano w akcie ślubu w 1909 r. był księgowym ewangelicko-augsburskiej wiary, synem Gustawa Izydora Mücke i Idy z domu Wagner wyznania żydowskiego. Tak więc pan Janusz ma rodowe nazwisko Mücke zmienione przez jego ojca na Mikke a herb szlachecki Korwin to pan… Czytaj więcej »

FunTroll
Gość
FunTroll

Sariusz przy której aktualnie stoisz drodze, bo chciałbym autograf?

syriusz
Gość
syriusz

Rosja + Chiny = Prawica.
UE + USA = Lewica.

Antytroll system V1.0
Gość
Antytroll system V1.0

Poniżej archetypowy przykład rozmowy płatnego trolla samego ze sobą. Nie wiem o czym jest, bo kompletnie szkoda mi czasu czytać, ale widzę po nickach jak dobrze się umie przelogowywać haha 🙂

kar_mac
Gość
kar_mac

Ja wpisów osób o określonych nickach staram się nie czytać.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Krulewski Teatrzyk Marionetek zaprasza na przedstawienie pt. “Świnie (w tym jeden Knur) debatują nad zlikwidowaniem koryta”.
Osoby:
1. Knur
2, Maciora
3. Zwykła Świnia I
4. Zwykła Świnia II
5. Zwykła Świnia III
6. Wyjątkowa Świnia (ta co nagrała).
Kurtyna w górę: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tasmy-korwina-tak-szasta-subwencja/9tjrc2f
PS. Z ostrożności procesowej nadmienię, że wszelkie podobieństwo do prawdziwych wydarzeń i osób jest całkowicie przypadkowe.

leon
Gość
leon

Oraz w roli idiotów:
7. Sariusz (Srariusz)
8. Sinceritas(Sincercutas)
PS. Z ostrożności procesowej nadmienię, że wszelkie podobieństwo do prawdziwych wydarzeń i osób jest całkowicie przypadkowe.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Akurat ta kwestia nie dotyczy wyłącznie PiS, bo podobnie jest w Konfederacji 🙂

sariusz
Użytkownik
sariusz

No nie wiem. Kiłą zarażali się po bożemu. Chłopak od dziewczyny, potem inna dziewczyna od tego chłopaka i dalej poszło.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Mimo wszystko niektórzy piękni chłopcy w tej formacji jakoś nie dorobili się ani żony, ani dziewczyny, ani nawet podfruwajki z kiłą, a jednemu (trochę nieelegancko) przeprowadził coming-out znany gej celebryta.

sariusz
Gość
sariusz

co ty gadasz sinceritas? Jak możesz się ze mną nie zgadzać, skoro ja to ty a ty to ja i my to ja i w ogóle jesteśmy chyba chorzy psychicznie jak sądzisz?

Cyprian
Gość
Cyprian

Kolejny raz wychodzą kompleksy sincericutasa.

Dariusz - Wolski
Gość
Dariusz - Wolski

W Konfederacji to są bezdzietni single, którzy powinni płacić bykowe. Bosak (37 lat) – goguś i metroseksualista, Winnicki (34 lata) – stary kawaler, Berkowicz – pasożyt społeczny.

Cyprian
Gość
Cyprian

A ty lewaku masz pewnie brzydką, zaniedbaną partnerkę i szlag cię trafia jak ktoś jest konserwatystą i chodzi elegancko ubrany..

Cyprian
Gość
Cyprian

Korwin współżyje z całym zarządem, wiedzą o tym służby i zmuszają go do udawania prawicowca i konserwatysty. W rzeczywistości jest poststalinowsko polpotowskim lewakiem.