fbpx

Korwin: Część kierownictwa PiS to homosie

OPINIA: Sporą część najwyższego kierownictwa PiS stanowią homosie – ujawnił p. Janusz Korwin-Mikke podczas wiecu wyborczego w Lublinie.

 

– To nie są geje, tylko porządni homosie, którzy nie obnoszą się z tym. Problem jest taki, że geje wiedzą, kto jest kto. I oni mówią krotko: “Jeżeli wy nas ruszycie, to my ujawnimy, kto u was jest homosiem”.  Dla członka kierownictwa PiS-u takie coś to jest koniec kariery. I dlatego nic nie robią w tej sprawie [z LGBT] – podkreślił p. Korwin-Mikke.

Sprawę skomentował na Twitterze red. Jan Piński. Potwierdził on szokujące doniesienia JKM.

– JKM poruszył temat orientacji seksualnej kierownictwa PiS. Warto posłuchać, bo sprawa jest tajemnicą poliszynela doskonale znaną dziennikarzom i politykom, no i oczywiście tajnym służbom… – napisał dziennikarz.

 

Zobacz także: JKM: Zboczenia mają zniszczyć normalne społeczeństwo

 

Źródło: twitter.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

23
Dodaj komentarz

avatar
10 Tematy komentarzy
13 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
17 Autorzy komentarzy
JavierReabsMyronbrumsjanuszMarekWwr Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JavierReabs
Gość
JavierReabs

tinder date , tinder dating app
tinder online

Myronbrums
Gość
Myronbrums

free local personal ads
chat websites to meet people

janusz
Gość
janusz

Dopiero teraz zaczyna to wychodzić że jak zawsze miał Pan racje-Duda ułaskawia se pedofila i jest cacy.

leon
Gość
leon

To jak pan coś wie to może pora ujawnić. Wybory za pasem

B.A.R
Gość
B.A.R

Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji i rządu. Bardzo bym prosił o poruszenie ( wszedzie gdziekolwiek kto może ) tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska. Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja utworzy rząd z Wiosną i SLD . Premierem lub vice będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku. Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną na ten temat były. Dopiero po… Czytaj więcej »

B.A.R
Gość
B.A.R

A zaraz przed Biedroniem w koalicji będą ministrowie Korwin i Jakubiak

leda16
Gość
leda16

Koniec kariery? Oj, Pan Korwin, nie dość że antyfeminista, to jeszcze zacofany. O Polsce myśleć a nie o tym, gdzie który chłop penisa wkłada. Taż to takie trywialne i szlachcie herbowej nie przystoi.

Wwr
Gość
Wwr

Nie mogę myśleć o Polsce jak przede mną stoi polityk z osra… chu..

Marek
Gość
Marek

On nie herbowy a w połowie Żyd, nie mam nic przeciw Żydom ale to fakt. Dla fascynatów niejakiego Janusza Korwin Mikke. Otóż genealogicznie nie trzeba głęboko sięgać : rodzice : ojciec Ryszard Mikke ( ur. 1911 ) i Marianna Rosochacka, dziadkowie po mieczu : Ludwik Gustaw Mücke vel Mikke i Marianna Myslińska – przy czym dziadek Janusza jak wpisano w akcie ślubu w 1909 r. był księgowym ewangelicko-augsburskiej wiary, synem Gustawa Izydora Mücke i Idy z domu Wagner wyznania żydowskiego. Tak więc pan Janusz ma rodowe nazwisko Mücke zmienione przez jego ojca na Mikke a herb szlachecki Korwin to pan… Czytaj więcej »

FunTroll
Gość
FunTroll

Sariusz przy której aktualnie stoisz drodze, bo chciałbym autograf?

syriusz
Gość
syriusz

Rosja + Chiny = Prawica.
UE + USA = Lewica.

Antytroll system V1.0
Gość
Antytroll system V1.0

Poniżej archetypowy przykład rozmowy płatnego trolla samego ze sobą. Nie wiem o czym jest, bo kompletnie szkoda mi czasu czytać, ale widzę po nickach jak dobrze się umie przelogowywać haha 🙂

kar_mac
Gość
kar_mac

Ja wpisów osób o określonych nickach staram się nie czytać.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Krulewski Teatrzyk Marionetek zaprasza na przedstawienie pt. “Świnie (w tym jeden Knur) debatują nad zlikwidowaniem koryta”.
Osoby:
1. Knur
2, Maciora
3. Zwykła Świnia I
4. Zwykła Świnia II
5. Zwykła Świnia III
6. Wyjątkowa Świnia (ta co nagrała).
Kurtyna w górę: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tasmy-korwina-tak-szasta-subwencja/9tjrc2f
PS. Z ostrożności procesowej nadmienię, że wszelkie podobieństwo do prawdziwych wydarzeń i osób jest całkowicie przypadkowe.

leon
Gość
leon

Oraz w roli idiotów:
7. Sariusz (Srariusz)
8. Sinceritas(Sincercutas)
PS. Z ostrożności procesowej nadmienię, że wszelkie podobieństwo do prawdziwych wydarzeń i osób jest całkowicie przypadkowe.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Akurat ta kwestia nie dotyczy wyłącznie PiS, bo podobnie jest w Konfederacji 🙂

sariusz
Użytkownik
sariusz

No nie wiem. Kiłą zarażali się po bożemu. Chłopak od dziewczyny, potem inna dziewczyna od tego chłopaka i dalej poszło.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Mimo wszystko niektórzy piękni chłopcy w tej formacji jakoś nie dorobili się ani żony, ani dziewczyny, ani nawet podfruwajki z kiłą, a jednemu (trochę nieelegancko) przeprowadził coming-out znany gej celebryta.

sariusz
Gość
sariusz

co ty gadasz sinceritas? Jak możesz się ze mną nie zgadzać, skoro ja to ty a ty to ja i my to ja i w ogóle jesteśmy chyba chorzy psychicznie jak sądzisz?

Cyprian
Gość
Cyprian

Kolejny raz wychodzą kompleksy sincericutasa.

Dariusz - Wolski
Gość
Dariusz - Wolski

W Konfederacji to są bezdzietni single, którzy powinni płacić bykowe. Bosak (37 lat) – goguś i metroseksualista, Winnicki (34 lata) – stary kawaler, Berkowicz – pasożyt społeczny.

Cyprian
Gość
Cyprian

A ty lewaku masz pewnie brzydką, zaniedbaną partnerkę i szlag cię trafia jak ktoś jest konserwatystą i chodzi elegancko ubrany..

Cyprian
Gość
Cyprian

Korwin współżyje z całym zarządem, wiedzą o tym służby i zmuszają go do udawania prawicowca i konserwatysty. W rzeczywistości jest poststalinowsko polpotowskim lewakiem.