fbpx

Konfederacja wie, jak wyda pieniądze

INFO: Liderzy Konfederacji ustalili, jak będą wydawać pieniądze z subwencji, którą pozyskali dzięki wygranej w jesiennych wyborach – informuje wp.pl.

 

Konfederacja otrzyma ponad 27 mln zł subwencji. Partia będzie pobierać ponad 6 mln zł rocznie. Pierwsza transza z budżetu ma trafić do partii w kwietniu.

– Mamy ustaloną zasadę wydatkową, to nie jest kwestia podziału. Połowa środków ma iść na fundusz wyborczy. Wiadomo również, że pieniądze będą potrzebne na bieżące administrowanie, zarządzanie partią, fundusz ekspercki – powiedział WCz. Robert Winnicki.

Działacze zwracają uwagę, że kampania prezydencka odbędzie się niestety bez środków z budżetu.

– Tak idiotyczne jest obowiązujące prawo. Obecnie zbieramy po 30 zł za możliwość głosowania w prawyborach. Później będziemy zbierać darowizny na kampanię prezydencką. To jest rzeczywistość – mówi WCz. Krzysztof Bosak.

– Na pewno damy sobie radę. Weźmie się pożyczkę albo coś – uspokaja z kolei WCz. Janusz Korwin-Mikke.

 

Źródło: wp.pl

9 thoughts on “Konfederacja wie, jak wyda pieniądze

 1. ps. dlaczego matka piątki dzieci (w tym jedno chore i mąż pijak) ma płacić na durniów i starych dziadów pieprzących o demokracji!, tolerancji i UE? złe exemplum na przyszłość!

 2. Byle nie jak tamci, wszyscy, choć właściwie idzie o to, aby nie wydawać i zmienić system, ustrój i ten porządek – czyli zero dotacji, pensji poselskich, dopłat etc. praca w parlamencie tylko za symboliczną złotówkę – tutaj chodzi o honor i zasady! Jeśli kogoś nie stać na to, niech idzie do pracy, gdzie indziej zarabiać, sejm i senat to nie miejsce na to… JKM!

  1. Cha, cha, cha! A ty skąd się zerwałeś? Myślałeś, że taki Bosak po to wszedł do Sejmu, żeby go dalej utrzymywała mamusia?

   1. Od.. od… od.. pie..pie.. prz się od generała, pardon od cudzych rodzin. Są to prywatne sprawy. Pyta cię ktoś czy posuwasz swoją matkę?

   2. Nie mamusia, tylko młodszy o 3 lata Winnicki. W zamian za to Bosak świadczył mu jakieś usługi. Jakie, to się można jedynie domyślać.

    1. Podobno “uczy windsurfingu”, czyli instruuje młodych chłopców z obsługi masztu.

  2. Przypominam, że czyny społeczne były w PRLu, polegały na przelewaniu z pustego w próżne. Czy tego oczekujesz Pan od parlamentu – za jednego zeta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.