Konfederacja w kontakcie z Kukiz’15?

OPINIA: Jesteśmy w nieoficjalnym kontakcie z Kukiz’15 – ujawnił w rozmowie z portalem polskatimes.pl p. Krzysztof Bosak, jeden z liderów Konfederacji i wiceprezes Ruchu Narodowego. 

 

– Wiadomo, że to, co może nam dać sukces, to jest zjednoczenie wszystkich reprezentantów patriotycznych sił na prawo od PiS i wystawienie jednej wspólnej listy. Uważamy, że to jest możliwe, potencjał do tego mamy obecnie przede wszystkim my i Paweł Kukiz. I uważamy lidera Kukiz’15 za naturalnego partnera do rozmów, które pomogłyby utworzyć taką wspólną listę. Jesteśmy także wstępnie umówieni na rozmowy z ludźmi Prawicy Rzeczypospolitej. Nie wykluczamy też rozmów z innymi grupami, o których w tej chwili nie mogę mówić – powiedział p. Bosak.

 

Zobacz także: Jakubiak i Liroy opuszczają Konfederację

 

Źródło: polskatimes.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
cutpursesariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cutpurse
Gość
cutpurse

Droga donikąd…

sariusz
Użytkownik
sariusz

Na straganie w dzień targowy Takie słyszy się rozmowy: „Może pan się o mnie oprze, Pan tak więdnie, panie koprze”. „Cóż się dziwić, mój szczypiorku, Leżę tutaj już od wtorku!” Rzecze na to kalarepka: „Spójrz na rzepę – ta jest krzepka!” Groch po brzuszku rzepę klepie: „Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?” „Dzięki, dzięki, panie grochu, Jakoś żyje się po trochu. Lecz pietruszka – z tą jest gorzej: Blada, chuda, spać nie może”. „A to feler” – Westchnął seler. Burak stroni od cebuli, A cebula doń się czuli: „Mój buraku, mój czerwony, Czybyś nie chciał takiej żony?” Burak tylko nos zatyka:… Czytaj więcej »