Konfederacja ujawnia prorosyjskość PiS-u!

INFO: PiS wszędzie widzi “ruskich agentów”, a tymczasem sprowadzają tony węgla z Rosji i tak wspierają działania Putina – informuje Konfederacja.

 

Zdaniem WCz. Jacka Wilka, “trzeba bić na alarm”, gdyż w ubiegłym roku sprowadzono do Polski prawie 20 mln ton węgla, w większości z Rosji. Jak przypomniał, PiS “zanim doszło do władzy, głosiło, że węgiel sprowadzany z Rosji, to jest finansowanie przemysłu zbrojeniowego Putina”. A teraz partia p. Kaczyńskiego “bije rekordy w tym procederze”.
Z kolei poseł Robert Winnicki wskazał, że pierwszym “zamachem na suwerenność w wykonaniu partii rządzącej” jest brak wypowiedzenia unijnego pakietu energetyczno-klimatycznego, czego skutkiem jest “szybowanie w sposób niebotyczny” kosztów produkcji energii, miliardowe dopłaty z budżetu do cen energii czy “kiepska sytuacja” polskich spółek energetycznych. Według posła jest to “oczywiście w interesie energetyki francuskiej i niemieckiej”.
Źródło: facebook.com
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
MalgondsariuszsinceritasMaPi Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Malgond
Gość
Malgond

Zaraz, to PiS – po fiasku budowy wieżowca – otworzyło składy węgla? i “przoduje” w tym biznesie?

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

I teraz ruski agent Korwin będzie udawał, że mu rosyjski węgiel przeszkadza? To Ci dopiero warcaby 4D.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Jeśli węgiel z Rosji jest tańszy niż węgiel z innych źródeł (o podobnej jakości), to jak najbardziej należy go sprowadzać. A to, co zaoszczędzimy na tańszym węglu można przeznaczyć na “finansowanie polskiego przemysłu zbrojeniowego”.

MaPi
Gość
MaPi

Sariusz ty moja mała dziwko, jeśli wprowadzimy podatek na przenicę, to też będzie się ją opłacało sprowadzać z zagranicy. Gdzie w twojej wypowiedzi jest rozwiązanie problemu a gdzie godzenie się na stan z góry przesądzony?

sariusz
Użytkownik
sariusz

Narodowcy-patrioci, to niech się najpierw nauczą po polsku, bo jak wprowadzą podatek “na przenicę”, to nikt go nie będzie płacił, bo czegoś takiego nie ma.

MaPi
Gość
MaPi

Poza tym Narodowcy zawsze mają rozwiązania, np. dofinansowanie i modernizacja kopalń, do momentu zwiększenia konkurencyjności, obniżka podatków, wprowadzenie wysokiego cła na dampingowe ceny, dla kopalń finansowanych przez obce państwo. My możemy na naszej ziemi wspierać własne kopalnie ale nie mają prawa tego robić inne państwa, które chcą u nas sprzedawać swoje surowce.