fbpx

Konfederacja pozwała TVP

INFO: KW Konfederacja Wolność i Niepodległość złożyła pozew w trybie wyborczym na Telewizję Polską oraz pismo do KRRiT w sprawie standardów i pluralizmu politycznego w mediach publicznych.

 

– Składamy w trybie wyborczym pozew przeciwko TVPpowiedział podczas konferencji w Sejmie WCz. Robert Winnicki. – “Wiadomości” telewizji publicznej najpierw zamilczają przez wiele miesięcy Konfederację. Nie jesteśmy w ogóle zapraszani do programów publicystycznych TVP, przedstawiciele wszystkich innych komitetów są – powiedział poseł. – Co więcej, TVP niezgodnie ze swoimi zadaniami ustawowymi, dopuszcza się nie tylko manipulacji, ale ordynarnych kłamstw na temat Konfederacji. Mamy już kolejne główne wydanie „Wiadomości”, w którym Konfederacja nie została uwzględniona. Co więcej, prowadząca użyła kłamliwego sformułowania mówiąc – po wymienieniu czterech komitetów – że pozostałe komitety nie przekroczyły progu – w tym Konfederacja – omawiając sondaż, w którym Konfederacja jak najbardziej go przekraczała – podkreślił lider Konfederacji.

P. Winnicki wymienił nazwiska osób z TVP, które prawdopodobnie odpowiadają za te manipulacje, są to: prezes TVP p. Jacek Kurski i red. Jarosław Olechowski.

– Są to osoby, które będą pociągane do odpowiedzialności przed sądami – podkreślił p. Winnicki.

 

Zobacz także: “Wiadomości” TVP sięgnęły bruku

 

Źródło: facebook.com

9 thoughts on “Konfederacja pozwała TVP

  1. Eeee tam, na pewno Rossija 1 i Rossia.pl nie przemilczą Janusza-Onucy-Mikkego i jego Konfederacji. Towarzysz Putin dba o swoje trolle!!

  2. Robert Winnicki głosował w Sejmie za wszystkimi ustawami dającymi PiS-owi władzę nad państwowymi mediami. Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało.
    PS. Liczna ta manifestacja, sądząc ze zdjęcia.

  3. Należy powołać urząd antymonopolowy do spraw religii. Kiedy jakaś grupa wyznaniowa rozpanoszy się na ponad 50% społeczeństwa, należy ją rozbić, przy pomocy czołgów i bagnetów zmusić do schizmy. Wtedy będzie prawdziwa wolność.

    1. Dobrą praktyką jest poruszanie w komentarzu tematu, którego dotyczy komentowany artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.