Konfederacja po raz kolejny wygrała z TVP

INFO: WCz. Jacek Wilk informuje o kolejnym zwycięstwie Konfederacji w sądzie z TVP.

 

– Obiecaliśmy, że nie odpuścimy im za haniebne “przeprosiny” wobec nas, które były w rzeczywistości kolejną dawką kłamliwej propagandy. I słowa dotrzymujemy – znowu zwycięstwo prawdy nad kłamstwem! – pisze poseł Konfederacji na Facebooku.

Poseł informuje, że sąd nakazał sprostować i przeprosić Konfederację za kolejne przekłamane sondaże na temat partii, które TVP umieściła w materiale Wiadomości, mającym być… przeprosinami za wcześniejsze kłamstwa i manipulacje.

– Jak widać w TVP kłamstwo na kłamstwie kłamstwem pogania – zauważa p. Wilk.

 

Zobacz także: Konfederacja o skandalicznych przeprosinach TVP

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

9
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
5 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
sinceritasTylko Dobra Gumaaschpislamistakrakus Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tylko Dobra Guma
Gość
Tylko Dobra Guma

Gdyby wybory miały coś zmienić, to już dawno byłyby zakazane. Olej wybory — wypij flaszkę. I śpiewaj — hetta, wiśta, wio bijąc przy tym konia.

krakus
Użytkownik
krakus

Cóż z tego. Jak PiS wygra, to w TVP nikomu włos z głowy za to nie spadnie.
Władza TVP > władza sądownicza

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Głos na Konfederację, to głos na koalicję PiS/Konfederacja i głos za pozostawieniem TVP taką, jaka jest.

krakus
Użytkownik
krakus

Tego nie wiesz, za to głos na bandę czworga to na 100% głos za pozostawieniem TVP taką, jaką była i jest.

asch
Użytkownik
asch

Głos na Lewicę to głos na PiS/ Lewica ( ekonomicznie idą tym samym torem, różnice są niewielkie). Głos na KO to głos na PiS/KO, KO nieraz przyznawała, że programy są podobne, więc po co się kłócić. Głos na PSL to głos na PSL/PiS, PSL nie od dziś jest otwarty na koalicję z każdym.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

To pokazuje, jak bardzo jesteś odrealniony, ale jeśli tego potrzebujesz, by głosować na PiS, to nic na to nie poradzę.

pislamista
Gość
pislamista

Bardzo proszę rozesłać dalej: Wybór Lewica, czyli zwykła LEWIZNA; W dodatku teraz zatęczowiona. Jeśli obejmie władzę, Ojczyzna To znaczy polski w niej naród, skona. PSL, czyli ta dupodajka, Która każdemu da, kto zapłaci. (Za każdym razem inna jest bajka, Lecz ten sam morał: „Szmata się szmaci!”) PO Platformą się okazało Do okradania obywateli, Gdy „o chrześcijaństwie swym zapomniało”. (A „nowoczesnych” żeśmy widzieli…) PiS to SOCJALIZM, co potępiony Był tysiąc razy przez głos Kościoła. Ale, kto o tym wie, „jest szalony!” (Tak w każdym razie nieuk go woła.) PiS to podróbka patriotyzmu, Wydmuszka z prawa jest i chrześcijaństwa. A nędza córką… Czytaj więcej »

pislamista
Gość
pislamista

Obietnice wyborcze I. Komu wierzyć? przykład ilustruje: Co Pan Jezus uczniom obiecuje? Obiecuje im prześladowania!… Socjalowi dla nich się nie kłania. A nie wierzyć komu? wobec tego… O wyborco pomyśl – nic trudnego: Gdy obieca ktoś Ci góry złote, To oznacza: ma Cię za idiotę! Obietnice wyborcze II. Ktoś obiecał „leczenie za darmo”, Ktoś obiecał socjalbezpieczeństwo. A Ty sycisz się tą głupców karmą, Obiecankom przyznajesz pierwszeństwo. Więc na darmo będziesz miał leczenie I socjalizm. Zabiegałeś o to. Najwyraźniej Cię męczy myślenie. Wyszło na to, żeś jednak …idiotą. Obietnice wyborcze III. Jak tak mogę? Toż to obrażanie! Ty „masz prawo…” Masz… Czytaj więcej »

Boże, zachowaj Cara !
Gość
Boże, zachowaj Cara !