fbpx

Konfederacja: PiS okłamuje Polaków ws. 447

INFO: Zdaniem Konfederacji, PiS oszukuje Polaków ws. roszczeń żydowskich! Ugrupowanie zaprasza do Warszawy na wielki marsz przeciwko amerykańskiej ustawie 447.

 

P. Kaja Godek i poseł Robert Winnicki podczas konferencji Konfederacji w Sejmie odnieśli się do ostatnich wypowiedzi przedstawicieli rządu ws .447.

Ostatnio ze strony prominentnych polityków PiS słyszymy uspokajające komunikaty, że Polska nie będzie płaciła za żadne roszczenia. Trzeba powiedzieć jasno: PiS jest partią niespełnionych obietnic wyborczych. W tej chwili zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego, potem do krajowego, PiS znowu ucieka w retorykę obiecywania ludziom wszystkiego, czego oczekują – stwierdziła p. Godek. – Podobnie było z aborcją, podobnie było z ustawą o IPN, gdzie deklarowano, że nie będzie żadnych zmian w ustawie i przejdzie w takim kształcie, w jakim została przygotowana. A potem dosłownie w ciągu kilku godzin, w jedną dobę, wprowadzono do niej poprawki, które były korzystne dla środowisk żydowskich – przypomniała.

Z kolei poseł Winnicki przypomniał, że “wisi nad nami groźba, w której mowa jest o tym, że Polska ma zapłacić 300 mld USD”.

– To są kwoty, jakie padają ze strony światowej organizacji żydowskiej ds. restytucji mienia. (…) To przekłada się na 120 000 zł na każdą czteroosobową polską rodzinę. To jest 120 00 zł, które Polacy będą musieli zapłacić w podatkach, w specjalnych daninach, również w majątku państwowym. Mówi się również w kuluarach tego rządu, że mowa jest o lasach państwowych jako o tym majątku narodowym, który miałby w jakiejś przynajmniej części iść na spłatę tych roszczeń – mówił p. Winnicki.

Liderzy Konfederacji zaprosili również na marsz przeciwko ustawie 447 JUST, który odbędzie się 11 maja o godz. 14:00 w Warszawie.

 

Zobacz także: Cejrowski poparł marsz przeciwko 447

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
ANTYtusksinceritassariuszleonHans Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ANTYtusk
Gość
ANTYtusk

Gewałt, gewałt!!!
To wy korwin jesteście pejsaty żydek:)

Antypolityk
Użytkownik
Antypolityk

Zupełnie nie temat, ale świetna wiadomość dla KORWiNistów. Otóż lewacka organizacja ONZ podała, że w najbliższym czasie grozi nam bezpowrotne wyginięcie ok. 1 mln gatunków zwierząt. Proszę bardzo, choć KORWiN ma niskie poparcie w sondażach, to jednak ludzie realizują ideały KORWiNizmu.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Zamiast maszerować, to może tą straszną ustawę najpierw przeczytać: Public Law No: 115-171 (05/09/2018) [115th Congress Public Law 171] [From the U.S. Government Publishing Office] [[Page 132 STAT. 1288]] Public Law 115-171 115th Congress An Act To require reporting on acts of certain foreign countries on Holocaust era assets and related issues. <> Be it enacted by the Senate and House of Representatives of the United States of America in Congress assembled, <> SECTION 1. SHORT TITLE. This Act may be cited as the Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017”. SEC. 2. REPORT ON HOLOCAUST ERA ASSETS… Czytaj więcej »

Hans
Gość
Hans

No właśnie przeczytałem. Trzeba się mocno trzymać krzesła w czasie czytania.
Np. p 3, “oraz na inne cele”.

(3) w przypadku mienia bez spadkobierców, zapewnienia majątku lub rekompensat na rzecz potrzebujących pomocy ofiar Holokaustu, na cele związane ze wspieraniem edukacji o Holokauście oraz na inne cele;

sariusz
Użytkownik
sariusz

To można z powodzeniem tak zinterpretować, że państwo ze sprzedaży “mienia bezspadkowego” tworzy jakiś fundusz z którego wypłaca dodatkowe renty byłym więźniom obozów, dotuje muzea w Oświęcimiu i Treblince, czyli de facto robi to, co i tak dotąd robiło.

leon
Gość
leon

W wysukości 300 miliardów USD?

sariusz
Użytkownik
sariusz

A gdzie masz w tekście ustawy coś o 300 mld USD?

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Idol korwinizmu Trump i tak ma was gdzieś, bo ustawę 447 już dawno podpisał. Pretensje o frajerstwo kierujcie do siebie samych 🙂

leon
Gość
leon

Na prawdę naiwniaku myślisz że Clintonowa by nie podpisała? Idź sobie na inne forum nieudaczniku. Jak to jest, że admin nie banuje troli a zwykłych użytkowników tak?

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Tylko ja nie pisałem listów do Amerykanów żeby głosowali na Clinton, a JKM lobbował za Trumpem. Więc pytanie, czy robił to z głupoty, czy wykonywał polecenia oficera prowadzącego?