fbpx

Konfederacja ogłosiła kandydatów na prezydenta

INFO: 9 osób będzie ubiegać się o start w wyborach prezydenckich z ramienia Konfederacji.

 

W prawyborach Konfederacji udział wezmą obecni posłowie ugrupowania: WCz.WCz. Konrad Berkowicz, Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun, Artur Dziambor oraz Janusz Korwin-Mikke. W prawyborach wystartują także pp. Paweł Skutecki, Krzysztof Tołwiński, Jacek Wilk oraz Magdalena Ziętek-Wielomska.

Prawybory będą organizowane w systemie elektorskim. W grudniu i styczniu odbędzie się 16 konwencji wojewódzkich, na których wyborcy ideowej prawicy będą mogli poprzeć wybranego przez siebie kandydata. Po każdym ze zjazdów kandydat otrzyma, proporcjonalną do poparcia, liczbę mandatów elektorskich, które będzie mógł obsadzić wybranymi przez siebie przedstawicielami. 18 stycznia 2020 r. w Warszawie odbędzie się zjazd elektorski, na którym zostanie wyłoniony zwycięzca prawyborów.

– To będą pierwsze takie prawybory w Polsce po roku ’89. (…) 1 256 000 Polaków oddało głos w październikowych wyborach na Konfederację. To największy sukces, jeśli chodzi o liczby ideowej prawicy od 30 lat. Dzisiaj ci wyborcy oczekują od nas wystawienia najlepszego kandydata o prezydenta. (…) Te prawybory to największa debata, największe przedstawienie możliwych opcji na ideowej prawicy. Mamy dziewięcioro kandydatów w prawyborach prezydenckich – powiedział WCz. Robert Winnicki z Konfederacji.

 

Źródło: konfederacja.net

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
5 Autorzy komentarzy
Paweł K.sinceritasPawełNarodowy Test Inteligencji 2004sariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

Liczy się tu tylko jak zwykle JKM i tyle, potem długo, długo nic, a potem ewentualnie emocjonalny/analityczny G. Braun, a tak w ogóle jeszcze S. Michalkiewicz, i dawny RAZ, i koniec kropka, niestety…

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Najlepiej wystawić wszystkich do wyborów. Im więcej kandydatów, tym większa szansa, że któryś wygra!

Narodowy Test Inteligencji 2004
Gość
Narodowy Test Inteligencji 2004

Uśredniony iloraz inteligencji elektoratów:

Unia Polityki Realnej – 100,2
Platforma Obywatelska – 97,5
Prawo i Sprawiedliwość – 95,2
apolityczni – 93,0
Sojusz Lewicy Demokratycznej– 92,4
Liga Polskich Rodzin – 91,6
Polskie Stronnictwo Ludowe – 90,0
Samoobrona – 88,3

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Z tych liczb, oraz z faktu niskiego poparcia UPR wynika, że średnie IQ w Polsce wynosi mniej niż 100, które jest średnią globalną. Czyli mówisz, że Polak to statystycznie przygłup.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Ale chyba te prawybory nie będą tfu! de***tyczne? Zgodnie z zasadami korwinizmu władca powinien “sam się wyłonić” tzn. zwyciężyć powinien kandydat, który skutecznie przeprowadzi zamach stanu w partii i wymorduje wszystkich konkurentów.

Paweł
Użytkownik
Paweł

Uj cię to obchodzi POPiSi trollu!! Martw się o swoją partię gdzie nikt po za Kichawą-Końską nie chce startowac w prawyborach i cała propagandowa para pójdzie w gwizdek!
P.S A gdzie zniknął twój tęczowy kochaś- sinceritas?