fbpx

Konfederacja domaga się odwołania Mosbacher

INFO: Politycy Konfederacji KORWIN Braun Liroy Narodowcy chcą odwołania p. Żorżety Mosbacher, ambasador USA w Polsce. 

 

– Wzywamy Pana Prezydenta Donalda Trumpa o zmianę ambasadora w Polsce. Pani Georgetta Mosbacher powinna wrócić do Stanów Zjednoczonych po jej ingerencji w wewnętrzne sprawy naszej Ojczyzny – powiedziała p. Kaja Godek na specjalnej konferencji w Sejmie.

P. Krzysztof Bosak wskazał: “W pierwszym piśmie wzywamy PKW do stanowczej reakcji na wpis Pani Ambasador, tak aby proces wyborczy w Polsce nie był naruszany. W drugim apelujemy do Prezydenta Trumpa, aby nie czynić relacji polsko-amerykańskich zakładnikiem żądań pewnych środowisk żydowskich”.

– Jak widać, panuje duża nerwowość w obozie rządzącym, ponieważ prowadzą negocjacje ze stroną amerykańską i żydowską na temat wielomiliardowych roszczeń środowisk żydowskich, i próbują to ukryć. Ta nerwowość objawia się niestety w łamaniu standardów wyborczych chociażby na Podkarpaciu. Dzisiaj rano odwołano debatę kandydatów do PE na Podkarpaciu. (…) Nie mamy żadnych wątpliwości, że telewizja publiczna będąca na usługach władzy w ten sposób stara się cenzurować i kneblować w obawie przed Konfederacją – zaznaczył WCz. Robert Winnicki.

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
5 Autorzy komentarzy
Piotr GrembowiczŚmierć_ImperialistomsinceritasMaPisariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

Ta Mosbacher – widać ślady dawnej świetności… i ten delikatny zez!

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Wśród Konfederatów mentalność wschodnia i myślenie rodem z carskiej Rosji – dobry car, źli bojarzy. A przecież Wasz idol Trump już dawno podpisał ustawę 447, więc niby dlaczego miałby odwoływać swoją ambasadorkę?

Śmierć_Imperialistom
Gość
Śmierć_Imperialistom

Ruska monarchia + chiński kapitalizm = Prawica.
Amerykańska d***kracja + eurosocjalizm = lewica.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Jakiej, q..wa, Żorżety? Nie ma nikogo takiego.

MaPi
Gość
MaPi

Już jest, na tej stronie. Sariuszowe trolo niedługo bedziecie mieli dowód swoich przewidywań w związku wejściem korwinowców do sejmu (pod warunkiem, że korwinowcy nie rozwalą konfederacji w te kilka miesiecy) z nastawieniem sabotażystów sekty korwinowej do popisu. Nie cieszycie sie? Dziewie sie, że wasz iloraz inteligencji i znajomośc podstaw psychologi jest tak niski. Dlaczego swoim wrogom nie zabieracie tego czego chcą i nie dajecie tego czego nie chcą? Przecież jeśli korwinowcy nie chcą byc w sejmie, o władzy nie wspominając to powinniście im dac tego czego nie chcą, przez ich celowe popieranie… Ale jak widac macie niski iloraz inteligencji nawet… Czytaj więcej »