fbpx

Kandydat Konfederacji zbulwersował tarnowski salon

INFO: Portal bochnianin.pl donosi, że p. Radosław Macoń, kandydat Konfederacji z Bochni, zbulwersował uczestników debaty przedwyborczej w Tarnowie.

 

Portal pisze, że debata przybrała gorący przebieg podczas rundy wzajemnych pytań kandydatów. P. Macoń, odpowiadając na pytania o tolerancję ze strony kandydata Lewicy, powiedział: “Konfederacja, jak pan wie, jest za wolnością człowieka. I my wcale nikogo nie zmuszamy do różnych czynności, nie mówimy nikomu… wręcz nawet kochamy homosiów… naprawdę!”. Po tych słowach po sali rozszedł się szmer – donosi portal.

– Nas w konfederacji te sprawy, LGBT, które wy promujecie i obnosicie się z tym na ulicach, dla nas to są sprawy, które należy załatwiać w domu – tłumaczył p. Macoń. – Jak mają młodzi ludzie tolerować, jak wy chodzicie ulicami, robicie ruchy LGBT i niszczycie wartości chrześcijańskie. (…) Czerpiecie z wolności, ale nie o taką wolność nam chodzi – podkreślił.

Największe oburzenie sali p. Macoń wywołał w chwili, gdy powiedział, że nie powinno głosować się na bandę czworga.

– Dlatego nie głosujcie na PiS – bo podniesie wam podatki i zapłaci roszczenia żydowskiemówił kandydat Konfederacji. – Nie głosujcie na Platformę Obywatelską, bo państwo nie może istnieć tylko teoretycznie. Nie głosujcie na Lewicęnie mogą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci…  – przekonywał.

 

Zobacz także: Proboszcz: Na Konfederację można głosować

 

Źródło: bochnianin.pl

5 thoughts on “Kandydat Konfederacji zbulwersował tarnowski salon

  1. No i dobrze i prawdziwie ten Pan mówi. Tak trzymać Konfederacja na szczyty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.