fbpx

Kaczyński wypiął się na projekt Konfederacji

INFO: Jak informuje dorzeczy.pl, posłowie Konfederacji poprosili lidera PiS WCz. Jarosława Kaczyńskiego o poparcie ich projektu. Polityk odmówił.

 

WCz. Dobromir Sośnierz z Konfederacji zdradził w jednym z programów TV, że gdy PE ogłosił rezolucję przeciwko Polsce za obywatelski projekt ustawy “Stop pedofilii”, Konfederacja przedstawiła projekt oświadczenia Sejmu RP “w obronie Polski i przeciwko skandalicznej rezolucji”. Poseł Sośnierz udał się do prezesa PiS z prośbą o poparcie tej inicjatywy, ale p. Kaczyński zdecydowanie odmówił.

– Machanie szabelką jest niepotrzebne – miał powiedzieć lider PiS.

Poseł Konfederacji zaznaczył, że żaden poseł PiS nie chciał podpisać jego projektu rezolucji. Zdaniem WCz. Janusza Korwin-Mikkego, zachowanie posłów PiS było aktem “milczącej akceptacji wtrącania się unijnych instytucji w polskie sprawy”.

 

Zobacz także: Macierewicz wsadził szpilę Konfederacji

 

Źródło: dorzeczy.pl

53 thoughts on “Kaczyński wypiął się na projekt Konfederacji

  1. Ojciec Sośnierza jest z listy PiSu w Parlamencie. Kiedyś Dobromira tata z KLD, UPR i PO latał, słynnymi liberałami-aferałami, a teraz przestaje z “komunistami”…więc albo ten PiS nie jest taki zły, albo tata barwy zmieniał dla dobra Polski bo dla niego Polska Jest Najważniejsza 😉 Dobromir niech lepiej powie jak to się stało, że jego tato położył łapę na ruinach zamku, który co prawda jest kamieni kupą, ale na te ruiny i parę ha obok ładne kredyty dają…

  2. To w drugiej turze wyborów prezydenckich też trzeba będzie się wypiąć na Dudę!
    #CofamPoparciePAD

  3. PIS tylko dużo mówi, ale czynów nie widać. To wygląda na takie cwaniackie duraczenie nierozgarniętego ludu. 🐸🐸🐸🐸

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.