Kaczyński ostro o Korwin-Mikkem – Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego

Kaczyński ostro o Korwin-Mikkem

INFO: WCz. Jarosław Kaczyński, lider PiS, skomentował wojnę na słowa między p. Januszem Korwin-Mikkem a p. Andrzejem Dudą, szefem Solidarności.

Jeden socjalista stanął oczywiście po stronie drugiego socjalisty.

– Sądzę, że dużo poważniejszą groźbą są słowa o strzelaniu do górników. To coś znacznie groźniejszego. To Pan Korwin-Mikke stosuje metodę dawania w twarz. To zastosował w odniesieniu do eksministra. On nie jest człowiekiem, którego można uznać za godnego uszanowania – mówił WCz. Kaczyński.

Zdaniem prezesa PiS, "udział Janusza Korwin-Mikkego polskiej polityce przypomina pozycję Żyrinowskiego w Rosji".

– To jest element patologii, która służy temu, żeby ten system, który mamy, podtrzymywać w kształcie, który odbiera Polakom wiele szans. Ci którzy głoszą księżycowe idee, zachowują się tak jak Korwin-Mikke, podtrzymują ten system, angażują zdolnych młodych ludzi, którzy mogliby działać na rzecz zmian – wyjaśniał p. Kaczyński, dodając, że młodzież przez "nierealne postulaty Korwin-Mikkego angażuje się w rzeczy kompletnie oderwane od rzeczywistości".

Prezes PiS dodał, że postaci takie jak kandydat na prezydenta z ramienia partii KORWiN "powinni być traktowani w życiu publicznym jako cyrkowcy czy klauni".

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x