fbpx

JKM: ZUS to piramida finansowa

INFO: P. Janusz Korwin-Mikke podczas wizyty w Poznaniu wezwał do prywatyzacji Lasów Państwowych, likwidacji ZUS-u i uzbrojenia obywateli – podaje gazeta.pl.

Zdaniem p. Korwin-Mikkego, lasy trzeba sprzedać bogatym ludziom, bo dbailiby o nie lepiej niż państwo. Z kolei ZUS trzeba zlikwidować i powiedzieć młodym ludziom, że żadnych emerytur nie będzie.

– ZUS jest gigantyczną piramidą finansową. Trzeba ją zlikwidować. Młodym powiedzieć, że emerytur nie będzie. Trzeba będzie liczyć na siebie, na swoje dzieci, ale nie na emerytury. Przez kilka tysięcy lat istnienia ludzkość obywała się bez emerytur – powiedział lider partii KORWiN.

Jeśli natomiast chodzi o broń, to p. Korwin-Mikke uznał, że "różnica między człowiekiem wolnym a niewolnikiem jest taka, że niewolnik nie może mieć broni". W związku z tym, broń należałoby rozdać najpierw osobom z przeszkoleniem wojskowym, a później posiadaczom mieszkań i domów.

– Wszyscy powinni mieć broń, wszyscy mężczyźni, bo kobiety w większości broni nie chcą. Kobiety, jak wiadomo, mają inną broń – żartował p. Korwin-Mikke.

Źródło:gazeta.pl

Opracował: Jarosław Wójtowicz

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Myronbrums
Myronbrums
1 rok temu

free adult personals
free adult dating sites

1
0
Would love your thoughts, please comment.x