JKM skomentował strajk klimatyczny

OPINIA: Nasi licealiści nie dali się zwariować – ocenił WCz. Janusz Korwin-Mikke, komentując strajki klimatyczne w Polsce i na świecie.

 

“Na Zachodzie walka z GlOciem traktowana jest śmiertelnie poważnie – trudno więc się dziwić, że młodzież wpada w choroby psychiczne. Np. panna Greta Thunberżanka słyszała dziesięć razy dziennie, że za 20 lat Ziemia wyschnie, zaleje nas morze, chmury zasłonią słońce, więc będzie zimno – ale powstrzymają ucieczkę ciepła, więc będzie upał. Można od tego zwariować? Można! Więc panna Thunberżanka dostała manii prześladowczej – pisze JKM na Facebooku. “Nasi licealiści na szczęście czytają Korwin-Mikkego i Mentzena, więc nie wariują. Natomiast trzeźwo wykorzystali walkę z GlOciem do… pójścia na wagary!” – stwierdził poseł Konfederacji.

 

Zobacz także: JKM odpowiedział Bosakowi

 

Źródło: rp.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Piotr Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

to nie wiadomo co gorsze, zatem później głupieją?! a tzw. gimbazy i studenciaki?! podobno marxizują się ci ostatni, nawet nie liberalizują (vide ostatni Kronos tv kultura); marne to pocieszenie i prognozy na przyszłość; polska edukacja to dno jak ich nauczycielki w czerni na protestach za usuwaniem ciąży i kolejnymi podwyżkami za nic, jakie kolejny rząd pokornie im daje na kolankach… RIP