fbpx

JKM: Państwo Izrael nie ma nic wspólnego z Holokaustem

OPINIA: Państwo Izrael nie ma nic wspólnego z Holokaustem. Mordowani Żydzi byli polskimi obywatelami i nie mieli nic wspólnego z Izraelem. Państwo Izrael nie ma prawa na ten temat się wypowiadać – powiedział w Polsat News p. Janusz Korwin-Mikke.

 

P. Korwin-Mikke stwierdził, że czytał ustawę 447. Przypomniał, że “ustawa 447 mówi tylko i wyłącznie o monitorowaniu tego procesu i sporządzeniu raportu”.

– Tylko, w jakim celu robić ten raport, jeżeli potem nie miałoby za tym pójść żądanie oddawania? – pytał polityk.

Według niego “żaden rząd państwa nie może sobie pozwolić, żeby rząd innego państwa monitorował, to czy on wypełnia zobowiązania międzynarodowe”. Stwierdził również, że na podobne zachowanie innego państwa “może sobie pozwolić jedynie kolonia lub państwo, które przegrało wojnę”.

 

Zobacz także: Tysiące ludzi w marszu przeciwko 447

 

Źródło: polsatnews.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
manupislamistasariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
manu
Użytkownik
manu

Bardzo dobrze, Panie Januszu. Jak najwięcej o tym mówić. Trąbić jak najgłośniej i dmuchać na zimne. Nie wolno udawać, że sprawy nie ma i lekceważyć tematu.

pislamista
Gość
pislamista

Przyjaciele: Polska i Izrael motto: „Jeśli mam takich przyjaciół, to nie potrzebuję już wrogów.” (Winston Churchil) Rodzin oświęcimskich związek Dostał w końcu trzy wejsciówki. Ale… Co to jest za drążek? Polskie flagi… won! – Szturmówki Można tylko izraelskie Wnosić na to przyjacielskie Świętowanie wyzwolenia!… Radość w aplauz się przemienia, Kiedy swe ambasadorka Ann Azari kończy słowa. Kto nie klaszcze? Kto potworka Antysemityzmu chowa W swoim sercu?! …To Polacy! Tylko Gawin Magdalenka Klaszcze… Reszta się nie lęka …Milczeć!… Bronią więc ustawy, Którą każdy człowiek prawy Musi zmienić. (Bo ustawa Broni prawdy…) STOP ZABAWA! Żydzi klaszczą, pełna sala. Ann Azari powiedziała, Że… Czytaj więcej »

sariusz
Użytkownik
sariusz

Pan Janusz nie rozumie współczesnej (i chyba żadnej) polityki, więc dlatego nie rozumie, dlaczego powstała ustawa 447. Otóż powstała po to, żeby kilku czy kilkudziesięciu kongresmenów, z okręgów, gdzie dużą ilością głosów dysponują Żydzi (a Polacy małą) mogło się wykazać przed tymi wyborcami, otrzymać więcej kasy na kampanie itd. Po półtora roku, jak mówi ta ustawa, “Departament Stanu sporządzi raport”, który “trafi do odpowiedniej komisji Kongresu”. Komisja podebatuje i sporządzi następną ustawę o innym numerze. A Izrael? A w Izraelu własnie formuje się nowy rząd i politycy muszą się wykazać jacy to są antypolscy. A w Polsce? A w Polsce… Czytaj więcej »