fbpx

JKM odpowiedział Bosakowi

INFO: WCz. Janusz Korwin-Mikke skomentował wypowiedź posła Krzysztofa Bosaka, który stwierdził, że trzeba “spowolnić tworzenie miejsc pracy”.

 

Zdaniem p. Korwin-Mikkego państwo nie powinno działać pod dyktando biznesu, ale nie może z drugiej strony wiązać rąk przedsiębiorcom.

“Przez kilkadziesiąt lat słuchałem narzekań (również narodowców), że Polacy wyjeżdżają za granice i zamiast budować Polskę wzbogacają różnych Angoli czy Żabojadów. Teraz gdy przyjeżdżają imigranci, by pracować na nas – to też źle” – napisał polityk.

JKM podkreślił, że jeżeli imigranci chcą uczciwie pracować, to nie ma nic przeciwko nim pod warunkiem, że nie będą dostawać żadnych zasiłków, nie będą posiadać praw politycznych (ewentualnie po latach mogliby uzyskać prawo do uczestnictwa w wyborach lokalnych) oraz że nie będą domagać się żadnych przywilejów. “Jeśli próbują organizować demonstracje grożące życiu lub mieniu – strzelać; w razie potrzeby: ostrą amunicją. Bez wahania” – podkreślił.

 

Zobacz także: Bosak: Etniczność jest najważniejsza

 

Źródło: facebook.com

40 thoughts on “JKM odpowiedział Bosakowi

 1. a mówiłem, przypominałem, ostrzegałem, zresztą nie tylko ja, vide A. Gmurczyk, “Szczerbiec”, Narodowe Odrodzenie Polski etc….

 2. Swoją drogą, to ze swojego naziolskiego punktu widzenia, Bosak ma rację. Najlepszym sposobem powstrzymania imigracji nie jest zamykanie granicy i budowa murów, ale sprawienie by nasz kraj był biedniejszy, z wolniej rozwijającą się gospodarką niż sąsiedzi. Wtedy do nas nikt nie będzie chciał emigrować i to Polacy będą emigrować na Ukrainę, by tam pracować na budowach a Polki, by niańczyć ukraińskie dzieci. Zauważcie, że na Kubę, do Wenezueli czy do Korei Północnej jakoś nikt nie emigruje i kraje te mogą spokojnie budować etniczne społeczeństwa, jakże różne niż na Zachodzie.

  1. Czyli taki polakatolicki chlew z którego inne nacje się śmieją.

 3. “(…) jeżeli imigranci chcą uczciwie pracować, to nie ma nic przeciwko nim pod warunkiem, że nie będą dostawać żadnych zasiłków, nie będą posiadać praw politycznych (ewentualnie po latach mogliby uzyskać prawo do uczestnictwa w wyborach lokalnych) oraz że nie będą domagać się żadnych przywilejów. “Jeśli próbują organizować demonstracje grożące życiu lub mieniu – strzelać; w razie potrzeby: ostrą amunicją. Bez wahania”.
  T E O R I A (może nie w Chinach itp).

  https://nczas.com/2019/11/21/krok-ku-islamizacji-polski-studenci-domagaja-sie-dostosowania-planu-zajec-do-muzulmanskich-swiat/

  I muszę się powtórzyć:
  “(..) dopełnianie populacji imigracją pod dyktando businessu doprowadzi do tego, co jest na Zachodzie”. I tak najprawdopodobniej będzie!!!
  Ojej, bo nie będzie kto miał pracować… Rzeczywiście straszne:
  nczas.com/2019/11/27/robotyzacja-zabiera-ludziom-prace-amazon-w-polsce-zatrudnia-juz-cztery-razy-wiecej-robotow-niz-ludzi/
  z https:// na początku

  Pan JKM jest (przy całych Jego olbrzymich zasługach) dogmatykiem. Przedkłada wierność idei (idea – NARZĘDZIE), która to idea winna być korygowana przez PRAKTYKĘ nad KORZYŚCI (a TO JEST jeden z głównych CELÓW) dla pracujących i uczciwych ludzi.

  1. Jaka k***a teoria? Tak należy robić z każdym kto dopuści się przemocy i nie ma znaczenia czy to jest Polak, katolik, muzułmanin, Żydokomuna, Polakokomuna itd. Każdy sku***el ma gryźć ziemię za złamanie zasady o niestosowaniu przemocy.

  2. A tymczasem PRAKTYKA w Eurokołchozie wygląda tak:

   nczas.com/2019/11/29/pilne-kolejny-atak-nozownika-tym-razem-w-hadze/
   nczas.com/2019/11/29/rosnie-liczba-ofiar-zamachu-terrorystycznego-w-londynie-jest-reakcja-politykow-wideo/
   nczas.com/2019/11/29/premier-johnson-ulegl-muzulmanom-wycofuje-sie-ze-swoich-slow-o-islamofobii/
   nczas.com/2019/11/29/atak-lewakow-na-spotkanie-wolnych-studentow-czerwony-terror-we-francuskim-rennes-wideo/
   nczas.com/2019/11/29/feminazistki-planuja-najazd-na-stoisko-najwyzszego-czasu-chca-zniszczyc-wolnosciowe-stoisko-i-michalkiewicza-apel-do-prawicy-i-obroncow-wolnosci-slowa-video/

   Wszystkie linki (z jednego dnia) proszę poprzedzić https://

   1. Nic dziwnego, skoro rząd na zachodzie tak jak w Polsce chroni bandytów i nie pozwala ludziom praworządnym chodzić z bronią. Dlaczego w Szwajcarii nie ma żadnych zamachów? Bo tam ludzie mogą się bronić przed bandytami.

    1. “W Szwajcarii nie ma żadnych zamachów” dlatego, że nie przeczytasz o nich w swojej bańce informacyjnej, bo nie pasują do tezy. Oczywiście, że są.
     Tak z ciekawostek, to nawet Google dla hasła “szwajcaria zamach” zwraca więcej wyników, niż dla “anglia zamach” i “wielka brytania zamach” razem wziętych 😉

     1. Pomyliłem się miałem napisać “Nie ma zamachów jako skrót myślowy”?

      To jak wpiszesz “Polska zamach” to wyskoczy ci jeszcze więcej wyników

      No właśnie nie słychać dlatego, że ludzie tam szybko rozprawiają się z bandytami.

    2. Wiesz mi, że w Szwajcarii ludzie bynajmniej nie chodzą z bronią, by bronić się przed bandytami. Prawo posiadania broni jest w Szwajcarii bardzo podobne do tego w Polsce. Różnicą jest to, że ŻOŁNIERZE-REZERWIŚCI przechowują swoją broń w domu, tak żeby w razie mobilizacji mieli ją od razu gotową do użytku a nie musieli najpierw jechać do koszar i czekać na jej wydanie. Z domu nie wolno im jej wynosić, chyba że są powołani na ćwiczenia lub zmobilizowani. https://pl.wikipedia.org/wiki/Polityka_broni_w_Szwajcarii

     1. A gdzie ja pisałem, że chodzą z bronią? Masz zwidy?

 4. Każdy za przeproszeniem dureń zamiast walczyć z bandyckim socjalizmem to walczy z wolnym rynkiem i własnością prywatną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.