fbpx

JKM odpowiedział Bosakowi

INFO: WCz. Janusz Korwin-Mikke skomentował wypowiedź posła Krzysztofa Bosaka, który stwierdził, że trzeba “spowolnić tworzenie miejsc pracy”.

 

Zdaniem p. Korwin-Mikkego państwo nie powinno działać pod dyktando biznesu, ale nie może z drugiej strony wiązać rąk przedsiębiorcom.

“Przez kilkadziesiąt lat słuchałem narzekań (również narodowców), że Polacy wyjeżdżają za granice i zamiast budować Polskę wzbogacają różnych Angoli czy Żabojadów. Teraz gdy przyjeżdżają imigranci, by pracować na nas – to też źle” – napisał polityk.

JKM podkreślił, że jeżeli imigranci chcą uczciwie pracować, to nie ma nic przeciwko nim pod warunkiem, że nie będą dostawać żadnych zasiłków, nie będą posiadać praw politycznych (ewentualnie po latach mogliby uzyskać prawo do uczestnictwa w wyborach lokalnych) oraz że nie będą domagać się żadnych przywilejów. “Jeśli próbują organizować demonstracje grożące życiu lub mieniu – strzelać; w razie potrzeby: ostrą amunicją. Bez wahania” – podkreślił.

 

Zobacz także: Bosak: Etniczność jest najważniejsza

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

15
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
9 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
NaijjcPiS to nie jest centrum, tylko lewicaPiotr Grembowiczsariuszsinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Naijjc
Gość
Naijjc

ivermectin 6 mg tablets – ivermectin 3mg ivermectin 6mg tablet for lice

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

a mówiłem, przypominałem, ostrzegałem, zresztą nie tylko ja, vide A. Gmurczyk, “Szczerbiec”, Narodowe Odrodzenie Polski etc….

sariusz
Użytkownik
sariusz

Swoją drogą, to ze swojego naziolskiego punktu widzenia, Bosak ma rację. Najlepszym sposobem powstrzymania imigracji nie jest zamykanie granicy i budowa murów, ale sprawienie by nasz kraj był biedniejszy, z wolniej rozwijającą się gospodarką niż sąsiedzi. Wtedy do nas nikt nie będzie chciał emigrować i to Polacy będą emigrować na Ukrainę, by tam pracować na budowach a Polki, by niańczyć ukraińskie dzieci. Zauważcie, że na Kubę, do Wenezueli czy do Korei Północnej jakoś nikt nie emigruje i kraje te mogą spokojnie budować etniczne społeczeństwa, jakże różne niż na Zachodzie.

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Czyli taki polakatolicki chlew z którego inne nacje się śmieją.

kar_mac
Gość
kar_mac

“(…) jeżeli imigranci chcą uczciwie pracować, to nie ma nic przeciwko nim pod warunkiem, że nie będą dostawać żadnych zasiłków, nie będą posiadać praw politycznych (ewentualnie po latach mogliby uzyskać prawo do uczestnictwa w wyborach lokalnych) oraz że nie będą domagać się żadnych przywilejów. “Jeśli próbują organizować demonstracje grożące życiu lub mieniu – strzelać; w razie potrzeby: ostrą amunicją. Bez wahania”. T E O R I A (może nie w Chinach itp). https://nczas.com/2019/11/21/krok-ku-islamizacji-polski-studenci-domagaja-sie-dostosowania-planu-zajec-do-muzulmanskich-swiat/ I muszę się powtórzyć: “(..) dopełnianie populacji imigracją pod dyktando businessu doprowadzi do tego, co jest na Zachodzie”. I tak najprawdopodobniej będzie!!! Ojej, bo nie będzie kto… Czytaj więcej »

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Jaka k***a teoria? Tak należy robić z każdym kto dopuści się przemocy i nie ma znaczenia czy to jest Polak, katolik, muzułmanin, Żydokomuna, Polakokomuna itd. Każdy sku***el ma gryźć ziemię za złamanie zasady o niestosowaniu przemocy.

kar_mac
Gość
kar_mac

A tymczasem PRAKTYKA w Eurokołchozie wygląda tak:

nczas.com/2019/11/29/pilne-kolejny-atak-nozownika-tym-razem-w-hadze/
nczas.com/2019/11/29/rosnie-liczba-ofiar-zamachu-terrorystycznego-w-londynie-jest-reakcja-politykow-wideo/
nczas.com/2019/11/29/premier-johnson-ulegl-muzulmanom-wycofuje-sie-ze-swoich-slow-o-islamofobii/
nczas.com/2019/11/29/atak-lewakow-na-spotkanie-wolnych-studentow-czerwony-terror-we-francuskim-rennes-wideo/
nczas.com/2019/11/29/feminazistki-planuja-najazd-na-stoisko-najwyzszego-czasu-chca-zniszczyc-wolnosciowe-stoisko-i-michalkiewicza-apel-do-prawicy-i-obroncow-wolnosci-slowa-video/

Wszystkie linki (z jednego dnia) proszę poprzedzić https://

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Nic dziwnego, skoro rząd na zachodzie tak jak w Polsce chroni bandytów i nie pozwala ludziom praworządnym chodzić z bronią. Dlaczego w Szwajcarii nie ma żadnych zamachów? Bo tam ludzie mogą się bronić przed bandytami.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

“W Szwajcarii nie ma żadnych zamachów” dlatego, że nie przeczytasz o nich w swojej bańce informacyjnej, bo nie pasują do tezy. Oczywiście, że są.
Tak z ciekawostek, to nawet Google dla hasła “szwajcaria zamach” zwraca więcej wyników, niż dla “anglia zamach” i “wielka brytania zamach” razem wziętych 😉

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Pomyliłem się miałem napisać “Nie ma zamachów jako skrót myślowy”?

To jak wpiszesz “Polska zamach” to wyskoczy ci jeszcze więcej wyników

No właśnie nie słychać dlatego, że ludzie tam szybko rozprawiają się z bandytami.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Wiesz mi, że w Szwajcarii ludzie bynajmniej nie chodzą z bronią, by bronić się przed bandytami. Prawo posiadania broni jest w Szwajcarii bardzo podobne do tego w Polsce. Różnicą jest to, że ŻOŁNIERZE-REZERWIŚCI przechowują swoją broń w domu, tak żeby w razie mobilizacji mieli ją od razu gotową do użytku a nie musieli najpierw jechać do koszar i czekać na jej wydanie. Z domu nie wolno im jej wynosić, chyba że są powołani na ćwiczenia lub zmobilizowani. https://pl.wikipedia.org/wiki/Polityka_broni_w_Szwajcarii

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

A gdzie ja pisałem, że chodzą z bronią? Masz zwidy?

socjalista
Gość
socjalista

Kapitaliści są zwolennikami wprowadzenia EURO.

kar_mac
Gość
kar_mac

Może Pan uzna to za tzw. głupie pytanie, ale kogo uważa Pan za “kapitalistów”?

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Każdy za przeproszeniem dureń zamiast walczyć z bandyckim socjalizmem to walczy z wolnym rynkiem i własnością prywatną.