fbpx

JKM: LGBT to zagrożenie większe niż zmiany klimatyczne

INFO: P. Janusz Korwin-Mikke, szef partii KORWiN, wypowiedział się w Polsacie na temat ruchu LGBT. 

 

– Uważam, że to jest znacznie groźniejsze niż zagrożenie klimatyczne. Jest to próba psucia normalnego społeczeństwa. Proszę zwrócić uwagę, że ci, tfu, geje, nie mylić z homosiami, to jest zupełnie co innego, bardzo wielu gejów to nie są w ogóle homoseksualiści, oni to udają, bo to się opłaca – stwierdził polityk Konfederacji. – Oni są opłacani z Zachodu, żeby rozwalić społeczeństwo – dodał.

JKM zauważył, że naprawa gospodarki zajęłaby Konfederacji 2 miesiące, a “zdemoralizowanego społeczeństwa” – 2 lata.

 

Zobacz także: Prof. Nalaskowski: LGBT to doktryna wojenna

 

Źródło: polsatnews.pl

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
18 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł K.
Paweł K.
2 lat temu

tak, zboczeńców, degeneratów, obrazoburców do kamieniołomów/ciężkiej pracy fizycznej o chlebie i wodzie, do klatek ma 1,5 metra nad ziemią do oglądania ku przestrodze i do więzień śmieci szkaradnych i obrzydliwych (Biblia/ST/NT)!

pislamista
pislamista
2 lat temu

10/10
“Ideologia gender jest gorsza od komunizmu.” (Benedykt XVI)

sariusz
sariusz
2 lat temu
Reply to  pislamista

Ciekawe czy Benkowi bardziej by się podobało na marszu równości czy w łagrze.

B.A.R
B.A.R
2 lat temu

Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji. Bardzo bym prosił o poruszenie ( wszedzie gdziekolwiek kto może ) tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska. Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja wygra przykladowo 1% I utworzy rząd z Wiosną .Możliwe, że nawet dojdzie do połączenia ich list wzamian Premierem będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku. Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną… Czytaj więcej »

B.A.R
B.A.R
2 lat temu
Reply to  B.A.R

Przed Biedroniem będą ministrowie Korwin i Jakubiak

sinceritas
sinceritas
2 lat temu

Polacy 1939: Nie boimy się ani Hitlera, ani Stalina.

TurboPolacy 2019: Boimy się LGBT 🙁

sariusz
sariusz
2 lat temu

Czy wszyscy, którzy jęczeli, że “Korwin nie ma dostępu do telewizji” zadowoleni teraz? Miał dostęp i przedstawił swoje poglądy. I teraz wszyscy, którzy uważają, że to, że jak dwie panie lub dwóch panów idzie ulicą trzymając się za rączkę, stanowi większe zagrożenie niż to, że tą ulicę zaleje morze, na pewno na niego zagłosuje.

prawy_sierpowy
prawy_sierpowy
2 lat temu
Reply to  sariusz

Zgniła, burżuazyjno-imperialistyczna i wroga klasowo propaganda LGBT zniszczy naszą kulturę w ciągu 20-30 lat. Morze, jeżeli kiedykolwiek zaleje tą ulicę, dokona tego w okresie 200-300 lat. To zdecydowanie więcej niż długość ludzkiego życia. Przez ten czas ludzie zdążą się wyprowadzić, zwłaszcza w wolnorynkowym kapitalizmie, gdzie trzeba być mobilnym i elastycznym, zupełnie jak Amerykanie, którzy po kilka razy w ciągu życia zmieniają miejsce zamieszkania.

sinceritas
sinceritas
2 lat temu
Reply to  prawy_sierpowy

Ty jesteś nie tylko sierpowy, ale i młotkowy.

basza
basza
2 lat temu
Reply to  sinceritas

E, ty, wajchowy, nie przeciążaj swego niewątpliwie wątłego intelekciku, bo Ci żyłka pierdząca pęknie…

sinceritas
sinceritas
2 lat temu

“Oni są opłacani z Zachodu, żeby rozwalić społeczeństwo – dodał Janusz Korwin Mikke, opłacany ze Wschodu, żeby rozwalić system”.

Redidbad
Redidbad
2 lat temu
Reply to  sinceritas

Mam nadzieję, że masz dowody a administrator tego portalu będzie miał Twój adres, żebyś mógł to pomówienie uzasadnić w sądzie.

sinceritas
sinceritas
2 lat temu
Reply to  Redidbad

Mam takie same dowody, jak te Janusza o opłacaniu LGBT z Zachodu.

basza
basza
2 lat temu
Reply to  sinceritas

Pipo piS-dowska, owe dowody są ogólnie dostępne, finansowanie można prześwietlić w try-miga, internet nie zapomina!

Hans Asperger
Hans Asperger
2 lat temu

Rzecz w tym, że mowa ciała JKM mówi sama za siebie – JKM nie wierzy, że LGBT to zagrożenie. Jest też zwolennikiem liberalizacji ustawy antyaborcyjnej, co przyznał w trakcie kampanii wyborczej w 2007 roku, gdy ktoś rozpropagował plotkę, że JKM popiera karę śmierci za aborcję. Porównania z onanistami – chybione, bo onanista nie zakochuje się w swojej grabie, nie wyprawia jej romantycznych kolacji, nie robi wspólnych spacerów i nie obściskuje się.

ZiBi
ZiBi
2 lat temu
Reply to  Hans Asperger

Korwin zdaje się nie rozumieć różnic pomiędzy preferencjami seksualnymi a rozmaitymi parafiliami. Psychiatrzy wiedzą o co chodzi.

Bartosz Dz.
Bartosz Dz.
2 lat temu
Reply to  ZiBi

Doskonale rozumie, tylko ma tępy elektorat, któremu musi podać łatwo strawną papkę, bez niuansów i profesorskiego rozkminiania. Zresztą sam to przyznał stwierdzając, że wyborcy na ogół nie czytają programów. W kwestiach aborcji i LGBT+ bardziej wiarygodny jest Winnicki. A Korwin, jak to Korwin – publicznie mówi jedno, prywatnie myśli drugie. Oj, nie zręcznie mu jest ustosunkowywać się do takich kwestii.

kar_mac
kar_mac
2 lat temu

To jeszcze zależy od wielkości zmian klimatu…