JKM: LGBT to zagrożenie większe niż zmiany klimatyczne

INFO: P. Janusz Korwin-Mikke, szef partii KORWiN, wypowiedział się w Polsacie na temat ruchu LGBT. 

 

– Uważam, że to jest znacznie groźniejsze niż zagrożenie klimatyczne. Jest to próba psucia normalnego społeczeństwa. Proszę zwrócić uwagę, że ci, tfu, geje, nie mylić z homosiami, to jest zupełnie co innego, bardzo wielu gejów to nie są w ogóle homoseksualiści, oni to udają, bo to się opłaca – stwierdził polityk Konfederacji. – Oni są opłacani z Zachodu, żeby rozwalić społeczeństwo – dodał.

JKM zauważył, że naprawa gospodarki zajęłaby Konfederacji 2 miesiące, a “zdemoralizowanego społeczeństwa” – 2 lata.

 

Zobacz także: Prof. Nalaskowski: LGBT to doktryna wojenna

 

Źródło: polsatnews.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

18
Dodaj komentarz

avatar
8 Tematy komentarzy
10 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
12 Autorzy komentarzy
baszaPaweł K.sariuszpislamistaB.A.R Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

tak, zboczeńców, degeneratów, obrazoburców do kamieniołomów/ciężkiej pracy fizycznej o chlebie i wodzie, do klatek ma 1,5 metra nad ziemią do oglądania ku przestrodze i do więzień śmieci szkaradnych i obrzydliwych (Biblia/ST/NT)!

pislamista
Gość
pislamista

10/10
“Ideologia gender jest gorsza od komunizmu.” (Benedykt XVI)

sariusz
Użytkownik
sariusz

Ciekawe czy Benkowi bardziej by się podobało na marszu równości czy w łagrze.

B.A.R
Gość
B.A.R

Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji. Bardzo bym prosił o poruszenie ( wszedzie gdziekolwiek kto może ) tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska. Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja wygra przykladowo 1% I utworzy rząd z Wiosną .Możliwe, że nawet dojdzie do połączenia ich list wzamian Premierem będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku. Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną… Czytaj więcej »

B.A.R
Gość
B.A.R

Przed Biedroniem będą ministrowie Korwin i Jakubiak

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Polacy 1939: Nie boimy się ani Hitlera, ani Stalina.

TurboPolacy 2019: Boimy się LGBT 🙁

sariusz
Użytkownik
sariusz

Czy wszyscy, którzy jęczeli, że “Korwin nie ma dostępu do telewizji” zadowoleni teraz? Miał dostęp i przedstawił swoje poglądy. I teraz wszyscy, którzy uważają, że to, że jak dwie panie lub dwóch panów idzie ulicą trzymając się za rączkę, stanowi większe zagrożenie niż to, że tą ulicę zaleje morze, na pewno na niego zagłosuje.

prawy_sierpowy
Gość
prawy_sierpowy

Zgniła, burżuazyjno-imperialistyczna i wroga klasowo propaganda LGBT zniszczy naszą kulturę w ciągu 20-30 lat. Morze, jeżeli kiedykolwiek zaleje tą ulicę, dokona tego w okresie 200-300 lat. To zdecydowanie więcej niż długość ludzkiego życia. Przez ten czas ludzie zdążą się wyprowadzić, zwłaszcza w wolnorynkowym kapitalizmie, gdzie trzeba być mobilnym i elastycznym, zupełnie jak Amerykanie, którzy po kilka razy w ciągu życia zmieniają miejsce zamieszkania.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Ty jesteś nie tylko sierpowy, ale i młotkowy.

basza
Użytkownik
basza

E, ty, wajchowy, nie przeciążaj swego niewątpliwie wątłego intelekciku, bo Ci żyłka pierdząca pęknie…

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

“Oni są opłacani z Zachodu, żeby rozwalić społeczeństwo – dodał Janusz Korwin Mikke, opłacany ze Wschodu, żeby rozwalić system”.

Redidbad
Gość
Redidbad

Mam nadzieję, że masz dowody a administrator tego portalu będzie miał Twój adres, żebyś mógł to pomówienie uzasadnić w sądzie.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Mam takie same dowody, jak te Janusza o opłacaniu LGBT z Zachodu.

basza
Użytkownik
basza

Pipo piS-dowska, owe dowody są ogólnie dostępne, finansowanie można prześwietlić w try-miga, internet nie zapomina!

Hans Asperger
Gość
Hans Asperger

Rzecz w tym, że mowa ciała JKM mówi sama za siebie – JKM nie wierzy, że LGBT to zagrożenie. Jest też zwolennikiem liberalizacji ustawy antyaborcyjnej, co przyznał w trakcie kampanii wyborczej w 2007 roku, gdy ktoś rozpropagował plotkę, że JKM popiera karę śmierci za aborcję. Porównania z onanistami – chybione, bo onanista nie zakochuje się w swojej grabie, nie wyprawia jej romantycznych kolacji, nie robi wspólnych spacerów i nie obściskuje się.

ZiBi
Gość
ZiBi

Korwin zdaje się nie rozumieć różnic pomiędzy preferencjami seksualnymi a rozmaitymi parafiliami. Psychiatrzy wiedzą o co chodzi.

Bartosz Dz.
Gość
Bartosz Dz.

Doskonale rozumie, tylko ma tępy elektorat, któremu musi podać łatwo strawną papkę, bez niuansów i profesorskiego rozkminiania. Zresztą sam to przyznał stwierdzając, że wyborcy na ogół nie czytają programów. W kwestiach aborcji i LGBT+ bardziej wiarygodny jest Winnicki. A Korwin, jak to Korwin – publicznie mówi jedno, prywatnie myśli drugie. Oj, nie zręcznie mu jest ustosunkowywać się do takich kwestii.

kar_mac
Gość
kar_mac

To jeszcze zależy od wielkości zmian klimatu…