fbpx

JKM: LGBT to zagrożenie większe niż zmiany klimatyczne

INFO: P. Janusz Korwin-Mikke, szef partii KORWiN, wypowiedział się w Polsacie na temat ruchu LGBT. 

 

– Uważam, że to jest znacznie groźniejsze niż zagrożenie klimatyczne. Jest to próba psucia normalnego społeczeństwa. Proszę zwrócić uwagę, że ci, tfu, geje, nie mylić z homosiami, to jest zupełnie co innego, bardzo wielu gejów to nie są w ogóle homoseksualiści, oni to udają, bo to się opłaca – stwierdził polityk Konfederacji. – Oni są opłacani z Zachodu, żeby rozwalić społeczeństwo – dodał.

JKM zauważył, że naprawa gospodarki zajęłaby Konfederacji 2 miesiące, a “zdemoralizowanego społeczeństwa” – 2 lata.

 

Zobacz także: Prof. Nalaskowski: LGBT to doktryna wojenna

 

Źródło: polsatnews.pl

18 thoughts on “JKM: LGBT to zagrożenie większe niż zmiany klimatyczne

 1. tak, zboczeńców, degeneratów, obrazoburców do kamieniołomów/ciężkiej pracy fizycznej o chlebie i wodzie, do klatek ma 1,5 metra nad ziemią do oglądania ku przestrodze i do więzień śmieci szkaradnych i obrzydliwych (Biblia/ST/NT)!

 2. Biedroń będzie premierem. BO PiS nie utworzy koalicji.

  Bardzo bym prosił o poruszenie
  ( wszedzie gdziekolwiek kto może )
  tematu połączenia list wyborczych – połączenia się wszystkich WYBORCÓW bo jest to jedyne wyjście wygrania decydującej bitwy typu Grunwald lub Bitwa Warszawska.
  Wszyscy WYBORCY muszą się połączyć od PiS Kukiz , Konfederacja i #R . W innym przypadku Koalicja wygra przykladowo 1% I utworzy rząd z Wiosną .Możliwe, że nawet dojdzie do połączenia ich list wzamian Premierem będzie Biedroń a tęczowa flaga będzie wisieć obok biało czerwonej i UE po środku.
  Już pierwsze dyskusje medialne – rozmowy między Biedroniem a Schetyną na ten temat były.
  Dopiero po wygranej bitwie niech się sprzeczają politycy o detale ustroje podatki itp…
  W innym wypadku historia zatoczy Koło i miałeś chamie złoty róg został………
  Wiem że będzie mnóstwo komentarzy przeciwnych ale naprawdę po jesiennych wyborach nie będziecie mieli się o co sprzeczać bo Kraj – ten który pamiętacie i europa którą pamiętacie znikną bez powrotnie.
  Czas zchować swoje ambicje do zakończenia wyborów.
  Do wyborów musi przystąpić cały Naród . Wyborców lewicowych ,LGBT i całej tej zgnilizny jest zdecydowana mniejszość ale przy niskiej FREKWENCJI jak dotychczas ta mniejszość może wygrać wybory.

  Dawniej Niepodległość , Suwerenność, Wolność otrzymywało się walcząc dziś wystarczy iść na wybory. Dawniej przed walką i w trakcie słychać było jeden wielki okrzyk Jeszcze Polska Nie Zginęła .Dziś wszyscy zamiast Dumy, Honoru mają spuszczone główny jak słyszą, że mają iść na wybory jak NIEWOLNIK w piątym pokoleniu.
  Pamiętajcie JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA ………………. ( do krytykujących troli słowa nie są w “… ” ) – te słowa cały czas są aktualne. TE SŁOWA w ustach powinien mieć każdy trzymając dlugopis w rekach i głosując.
  Mam nadzieję, że po jesiennych wyborach przy frekwencji 80 % 90% każdy z dumą idąc ulicą będzie mógł te słowa wypowiedzieć.

 3. Polacy 1939: Nie boimy się ani Hitlera, ani Stalina.

  TurboPolacy 2019: Boimy się LGBT 🙁

 4. Czy wszyscy, którzy jęczeli, że “Korwin nie ma dostępu do telewizji” zadowoleni teraz? Miał dostęp i przedstawił swoje poglądy. I teraz wszyscy, którzy uważają, że to, że jak dwie panie lub dwóch panów idzie ulicą trzymając się za rączkę, stanowi większe zagrożenie niż to, że tą ulicę zaleje morze, na pewno na niego zagłosuje.

  1. Zgniła, burżuazyjno-imperialistyczna i wroga klasowo propaganda LGBT zniszczy naszą kulturę w ciągu 20-30 lat. Morze, jeżeli kiedykolwiek zaleje tą ulicę, dokona tego w okresie 200-300 lat. To zdecydowanie więcej niż długość ludzkiego życia. Przez ten czas ludzie zdążą się wyprowadzić, zwłaszcza w wolnorynkowym kapitalizmie, gdzie trzeba być mobilnym i elastycznym, zupełnie jak Amerykanie, którzy po kilka razy w ciągu życia zmieniają miejsce zamieszkania.

    1. E, ty, wajchowy, nie przeciążaj swego niewątpliwie wątłego intelekciku, bo Ci żyłka pierdząca pęknie…

 5. “Oni są opłacani z Zachodu, żeby rozwalić społeczeństwo – dodał Janusz Korwin Mikke, opłacany ze Wschodu, żeby rozwalić system”.

  1. Mam nadzieję, że masz dowody a administrator tego portalu będzie miał Twój adres, żebyś mógł to pomówienie uzasadnić w sądzie.

    1. Pipo piS-dowska, owe dowody są ogólnie dostępne, finansowanie można prześwietlić w try-miga, internet nie zapomina!

 6. Rzecz w tym, że mowa ciała JKM mówi sama za siebie – JKM nie wierzy, że LGBT to zagrożenie. Jest też zwolennikiem liberalizacji ustawy antyaborcyjnej, co przyznał w trakcie kampanii wyborczej w 2007 roku, gdy ktoś rozpropagował plotkę, że JKM popiera karę śmierci za aborcję. Porównania z onanistami – chybione, bo onanista nie zakochuje się w swojej grabie, nie wyprawia jej romantycznych kolacji, nie robi wspólnych spacerów i nie obściskuje się.

  1. Korwin zdaje się nie rozumieć różnic pomiędzy preferencjami seksualnymi a rozmaitymi parafiliami. Psychiatrzy wiedzą o co chodzi.

   1. Doskonale rozumie, tylko ma tępy elektorat, któremu musi podać łatwo strawną papkę, bez niuansów i profesorskiego rozkminiania. Zresztą sam to przyznał stwierdzając, że wyborcy na ogół nie czytają programów. W kwestiach aborcji i LGBT+ bardziej wiarygodny jest Winnicki. A Korwin, jak to Korwin – publicznie mówi jedno, prywatnie myśli drugie. Oj, nie zręcznie mu jest ustosunkowywać się do takich kwestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.