Jakubiak o starych numerach komuchów

INFO: P. Marek Jakubiak stwierdził na antenie Polsatu, że właściwym miejscem dla nastolatki Grety Thunberg jest szkoła, a nie europejskie salony.

 

P. Jakubiak zauważył, że w historii zdarzało się już wykorzystywanie dzieci do PR. Polityk porównał eko-Pippi do Pawlika Morozowa, którego radziecka propaganda uznawała za wzór dla przyszłych komunistycznych pokoleń.

Chłopiec donosił na własnych rodziców, a władze ZSRR pokazywały, że tak powinien wyglądać socjalizm – mówił p. Jakubiak. – Dzieci w 16. roku życia powinny do szkoły chodzić, a nie po salonach biegać popychane przez koncerny. Biznes jest biznes – podkreślił. – Wykorzystywanie dziecka nie jest niczym etycznym. Pawlik Morozow był w ZSRR synonimem młodego bohatera, który pokazuje, jak w socjalizmie powinno się żyć. Dzisiaj mamy panią Thunberg, która w wieku 16 lat pokazuje wszystkim, jak powinno się na świecie żyć. No ludzie, przecież to są stare numery – przekonywał.

 

Zobacz także: Korwin mocno o globciepie i Grecie Thunberg

 

Źródło: polsatnews.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
sinceritassadaofhndead_kaczynskissariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Hola hola, a to nie jest tak, że o edukacji powinni decydować… rodzice? Jakubiak bredzi jak typowy lewak, roszczący sobie prawa do wychowywania nieswojego dziecka.

Co do dzieci w polityce – zdarzają się wyjątki. Joanna d’Arc też miała 16 lat kiedy “otrzymała widzenie”, po którym wysłano ją pod Orlean.
comment image

sariusz
Użytkownik
sariusz

Święte słowa. Niestety są politycy, którzy do polityki wciągają gówniarzy a nawet się szczycą, że mają “dobre wyniki wyborcze wśród młodzieży 18-21 lat”. A jak ktoś jeszcze nie pracuje i nie płaci podatków, to w ogóle nie powinien głosować.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

już za dwa lata panna Greta będzie pełnoletnia i będzie mogła głosować, wstąpić do partii politycznej, a nawet wyjść za mąż za jakiegos starego polityka.

sadaofhn
Użytkownik
sadaofhn

ale poniewaz omija ja szkolna klasowka z masturbacji to nie pozna podstaw demokracji eligature “zurnal dedeba” kurwy i zlodzieje do wladzy