fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

INFO: W Sejmie odbyła się konferencja prasowa europosła Janusza Korwin-Mikkego, kandydata Partii KORWiN na prezydenta RP, WCz. Przemysława Wiplera, posła Partii KORWiN i szefa sztabu wyborczego, p. Konrada Berkowicza, rzecznika prasowego kampanii prezydenckiej oraz p. Łukasza Wróbla, szefa biura organizacyjnego. Tematem konferencji była inauguracja kampanii prezydenckiej Janusza Korwin-Mikkego.

– Znamy datę wyborów prezydenckich. Znamy termin, w którym nasz kandydat pan Janusz Korwin-Mikke zderzy się w walce o bardzo zaszczytną funkcję służby dla Polaków, jaką jest bycie prezydentem RP – rozpoczął poseł Przemysław Wipler. – Dwa tygodnie temu zaprosiliśmy Polaków do współpracy w ramach Partii KORWiN, starając się rozbudować zaplecze społeczne i polityczne dla tego projektu. Tysiące osób zgłosiły się do bycia razem z nami. W najbliższą niedzielę odbędzie się konwencja inaugurująca start naszej kampanii. Rozpoczynamy bardzo ciężką pracę, która jest początkiem niezwykle ważnego meczu. Pierwsza połowa tego meczu to wybory prezydenckie, druga połowa to wybory parlamentarne. To jest właściwie jedna kampania, podczas której zaprezentujemy wizję, program Partii KORWiN dla Polski i Polaków. Zaprezentujemy osobę, która jest uosobieniem tego programu i będziemy pokazywać, w jaki sposób Janusz Korwin-Mikke i Partia KORWiN zmienią Polskę i sprawią, że Polacy będą chcieli mieszkać i żyć we własnym kraju – dodał.

CEP Janusz Korwin-Mikke, kandydat Partii KORWiN na prezydenta RP mówił:

– Ostatnio byłem czwarty w wyborach prezydenckich, a tym razem mam być w pierwszej turze co najmniej drugi. Sondaże dają mi 7% poparcie, ale zawsze otrzymuję 4 razy więcej głosów, niż przewidują sondaże. Po co kandyduję? Po to żeby wygrać, oczywiście! Nie potrzebujemy prezydenta, który jest miły i sympatyczny. Ja chcę być prezydentem silnym, żeby za granicą bali się polskiego prezydenta. Jako zwierzchnik armii będę o nią dbał. Będę silnym prezydentem, to mówię od razu. Do tej pory traktowano nas Polaków jak małe dzieci, ja będę dbał o to, żeby polskich obywateli traktowano jak dorosłych, poważnych ludzi. Mój program jest niezmienny od lat, wszyscy go znają.

– Kampania Janusza Korwin-Mikke, ojca narodu, to będzie kampania totalna, przewrotnie można powiedzieć, że Janusz Korwin-Mikke będzie jak Barack Obama, znany z bardzo silnej kampanii internetowej, zwanej kampanią 2.0 – mówił p. Konrad Berkowicz, jeden z liderów Partii KORWiN. – W Internecie już rządzimy. W pierwszy dzień po założeniu strony naszej nowej partii na facebooku zdobyliśmy więcej fanów niż PO i PiS przez 5 lat. Wykorzystamy medium, jakim jest Internet i ponad pół miliona czytelników strony Janusza Korwin-Mikkego do maksimum. Zawstydzimy naszych kontrkandydatów, pokazując, jaką kampanię można zrobić bez dotacji z budżetu. W oparciu o materiały tworzone oddolnie, przez tysiące wolontariuszy. Przez ludzi, którym zależy na zmianie. Bo KORWiN to nie jest zwyczajna partia – to prawdziwy ruch społeczny. Ruch obywatelski zbudowany wokół człowieka, który jest dla Polaków prawdziwą nadzieją na zmianę. W ciągu 5 dni od ogłoszenia, że tworzymy nową formację, dołączyło do nas ponad 100 tys. ludzi – podkreślił.

– Janusz Korwin-Mikke jeszcze nigdy nie miał tak dużej szansy na zwycięstwo – mówił p. Łukasz Wróbel. – Przez ostatnie lata mogli państwo obserwować erozję tego wielkiego ruchu społecznego. To jedyna taka siła w Polsce, która gromadzi na spotkaniach w kraju po kilka tysięcy ludzi. Czy znają państwo innego polityka, który jest w stanie nawet w niewielkiej miejscowości zgromadzić tylu uczestników, by wypełnić nawet największą salę? Właśnie tak będzie wyglądała kampania Janusza Korwin-Mikkego, oparta o spotkania bezpośrednie z ludźmi w Polsce, które przyniosą nam wszystkim sukces.

– Doskonały kandydat, bardzo silne media społecznościowe i olbrzymia liczba spotkań w terenie – scharakteryzował kampanię p. Wipler. – Planujemy około 200 spotkań otwartych w czasie tych 16 tygodni kampanii wyborczej. Zapraszamy was, żebyście razem z nami walczyli o zwycięstwo i zmiany w Polsce. Rozpoczynamy fantastyczną kampanią prezydencką, a zakończymy na jesieni bardzo dobrym wynikiem Partii KORWiN w wyborach parlamentarnych! – dodał.

Źródło: Biuro Prasowe Partii KORWiN

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x