Gwiazdowski odpada z gry

INFO: Polska Fair Play prof. Roberta Gwiazdowskiego nie będzie mogła wystawić ogólnopolskiej listy w majowych wyborach do PE – donosi wp.pl.

 

Komitet prof. Gwiazdowskiego nie zdołał zebrać wymaganej liczby podpisów w 7 okręgach na 13 w całym kraju. Informację potwierdził sam p. Gwiazdowski, który na Facebooku napisał: “Przepraszam, że mimo tego entuzjazmu i zaangażowania mi się nie udało. Wierzę, że nasze idee są warte, by o nie walczyć. Widocznie to nie ja jestem tym, który się do tego najlepiej nadaje”.

Sprawę skomentował p. Krzysztof Bosak z Konfederacji.

– Jak słyszę, Polska Fair Play po długiej walce jednak nie zdołała zarejestrować się jako komitet ogólnopolski i tym samym traci możliwość wystawienia kandydatów w połowie kraju. W tej sytuacji Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy z ludźmi Partia Wolność i wywodzącymi się ze Stowarzyszenia Koliber na pokładzie to naturalny wybór dla tych, którzy liczyli na powodzenie projektu Roberta Gwiazdowskiego. Zapraszamy do wspierania nas w celu wprowadzenia ideowych, rozsądnych ludzi na forum Europarlamentu! PS. Nasze listy zarejestrowane w komplecie! – napisał p. Bosak.

 

Źródło: wp.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Nonick Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nonick
Gość
Nonick

Szkoda. Może na parlamentarne się załapie, choć p. Gwiazdowski pewnie się zniechęci…