Godek pozwana za słowa o gejach

INFO: Jak donosi wp.pl, Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył pozew przeciwko działaczce Konfederacji, p. Kai Godek.

 

Chodzi o słowa p. Godek, która powiedziała w telewizji, że “geje chcą adoptować dzieci, by je molestować i gwałcić”. Antyrasiści uważają, że p. Godek systemowo znieważa osoby LGBT, starając się doprowadzić do ich stygmatyzacji i prześladowania.

 

Zobacz także: Godek: Geje chcą adoptować dzieci, żeby je gwałcić i molestować

 

Źródło: wp.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

36
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
32 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
9 Autorzy komentarzy
leda16sinceritasmkmkmkDyrektor PsychiatrykaCyprian Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
krakus
Użytkownik
krakus

Dlaczego osoby LBT się podłączają? Przecież o nich nic nie było.
Jest jakiś paragraf na “systemowe znieważanie”?

mkmkmk
Gość
mkmkmk

Pani Kaja Godek jest bardzo ładną kobietą i do tego mądrą, takie zestawienie jest rzadko spotykane wśród kobiet. Pani Kaja w swojej wypowiedzi o zboczeńcach, – że pederastia jest wstępem do pedofilii, i że geje chcą adoptować dzieci aby je molestować posłużyła się logiką, z którą się całkowicie zgadzam Proszę przeanalizować przykład: – dwaj chłopcy są sobą zainteresowani robią różne zboczone rzeczy i załóżmy że pierwszy ma dzisiaj 17 lat 11 miesięcy i 1 dzień życia za sobą, drugi ma dzisiaj 18 lat 1 miesiąc i 10 dni. Dzisiaj ten pierwszy jakby się jakiś sąd uparł może być traktowany jako… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Z jednym mogę się zgodzić: pani Godek jest tak samo mądra, jak ładna.

mir
Użytkownik
mir

Dokładnie 🙂

Cyprian
Gość
Cyprian

Jeżeli jest ksenofobia, klaustrofobia itp. to powinna też być pedałofobia – lęk przed napastowaniem odbytu.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

powinna za to solidne beknąć, finansowo.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

Przecież RP to wolny kraj i chyba obowiązuje wolność poglądów, przekonań i wypowiedzi to za co ma “beknąć” na tym forum obowiązuje odejście od prymitywizmu i buractwa – a takie przebija z pana wypowiedzi

Wojciech
Gość
Wojciech

Wiesz skoro baba już dorwała się do mikrofonu to mogła coś mądrzejszego na ten powiedzieć. Oddanie do adopcji dzieci parom jednopłciowym nieodwracalnie zniszczy psychikę tych dzieci i to nie tylko przez częstsze niż w normalnych rodzinach przypadki molestowania, ale przede wszystkim przez brak wzorca kobiety i mężczyzny oraz relacji między nimi, które są istotne w wychowywaniu dzieci. Jeżeli osoby które wychowują dzieci żyją w jakiejś chorej relacji n.p.homoseksualnej, to wychowywane przez takie pary dzieci mają w wieku dorosłym defekty psychiczne. No i co oczywiste będą o wiele częściej chorować na homoseksualizm niż dzieci z normalnych rodzin.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

Nie żadna “baba” tylko Pani na tym forum obowiązuje odejście od prymitywizmu i buractwa czego Tobie i sobie życzę

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Znacznie gorzej na psychice odcina się brak rodziny np. w przypadkach wychowania w sierocińcu, niż kochająca i dbająca o dziecko homoseksualna rodzina zastępcza.

mir
Użytkownik
mir

Dokładnie tak jest. Znowu się z Tobą zgadzam. Aż dziwne. 10/10. Precyzyjniej byłoby napisać “homoseksualna para”, zostawiając słowo “rodzina” dla par hetero. Ale to szczegół mało istotny.

Cyprian
Gość
Cyprian

Ten szczegół jest zasadniczy a nie mało istotny. Czerwone odbyty celowo dążą do rozbicia rodziny po to by manipulować ludźmi. Kiedyś manipulowali klasą robotniczo chłopską, teraz pedałami i innymi zbokami.

Dyrektor Psychiatryka
Użytkownik
Dyrektor Psychiatryka

Ty się zawsze zgadzasz ze swoim chłopakiem… nawet w kwestii kto passive a kto active 🙂

leda16
Gość
leda16

A skąd wiesz, czy gorzej? Masz jakieś obiektywne, naukowe dane na ten temat? Zresztą jesteś w tych paralelach wyjątkowo nieuczciwy przeciwstawiając dwie formy patologii wychowawczej. Kochająca i dbająca o dziecko heteroseksualna rodzina zastępcza jest na pewno (choćby z uwagi na to, co wyżej napisał “Wojciech”) najlepszą opcją. Kandydatów na rodziców zastępczych na szczęście w Polsce nie brakuje, więc nie ma potrzeby szukać ich wśród ludzi, dla których seks a nie normy moralne i rodzinne są najwyższymi wartościami. Dodatkowym argumentem, którego słuszność już dawno wykazała nauka, iż wśród homoseksualistów jest b. dużo ludzi osobowościowo zaburzonych a przeciętny czas trwania tych związków… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Cieszę się, że pytasz o dane, bo ja również poproszę o “obiektywne, naukowe” dane o tym, że dziecko wychowywane przez parę homoseksualną będzie mało z tego powodu jakikolwiek problem. Swoje stwierdzenia o tym, że brak rodziny jest gorszy od homoseksualnych opiekunów opieram na psychologii rozwoju, a w szczególności fakcie, że podstawową potrzebą dziecka jest potrzeba bezpieczeństwa. I to bezpieczeństwo zapewnia dom i znajdujący się w nim opiekunowie – obojętne, czy będzie to para heteroseksualna, czy będzie to matka z babcią, dziadkowie, wujkowie, czy rodziny zastępcze – to ma znaczenie dalece drugorzędne. Dla dziecka w ogóle nie jest istotne, czy rodzice… Czytaj więcej »

leda16
Gość
leda16

Nie masz żadnych argumentów poza swoim “widzimisię” więc przerzucasz piłkę na moje boisko. Taniutki chwyt. Nie wiesz też, jakimi wartościami kieruje się rodzina, skoro jej funkcjonowanie sprowadzasz do “wsadzania mamusi” czy “wsadzania tatusiowi” i wywodzisz z tego warunek wystarczający do wychowania dziecka. Nie jest bynajmniej obojętne kto i jak kieruje procesem socjalizacji, uczy ról związanych z płcią i rozwija w dziecku uczucia wyższe. Dwóch facetów nastawionych przede wszystkim na “wsadzanie mężowi”, choćby z powodu odmiennej od kobiecej psychiki, nigdy nie zastąpi dziewczynce matki ani nie nauczy jak być dobrą żoną i matką. Wychowają źle zsocjalizowanego, nieprzystosowanego do życia psychicznego popaprańca,… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Poproszę o obiektywne, naukowe dane potwierdzające Twoje widzimisię o wychowywaniu przez pary homoseksualne.

leda16
Gość
leda16

Moja wypowiedź właśnie na nich była oparta a wykładów z psychologii rozwojowej nie będę robić komuś, kto uczucia wyższe w rodzinie sprowadza do wsadzania penisa mamusi czy tatusiowi.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Niestety nie zrozumiałaś tego, o czym piszę – napisałem przecież, że rodzina zapewnia dziecku o wiele ważniejsze potrzeby, a seks między rodzicami jest dla niego nieistotny – piszesz w zasadzie to samo, tylko chyba z zacietrzewienia tego nie dostrzegasz.
Czy możesz wskazać jakieś konkretne publikacje, bo ja np. polecam zapoznanie się z meta-analizą Cornell University, w której zebrano wyniki 79-ciu naukowych badań, i w 75-ciu nie stwierdzono żadnych problemów u dzieci wychowywanych przez pary homoseksualne.

leda16
Gość
leda16

Tak, rodzina, ale dwaj geje lub dwie lesbijki rodziną nie są. Tym bardziej związek o trwałości nie przekraczającej 3 lat żadnych potrzeb dziecku nie zapewni! I nie seks miałam na myśli, (co wyraźnie zaznaczyłam wcześniej, tylko nabywanie w procesie wychowawczym umiejętności pełnienia ról społecznych związanych z płcią, czyli matko, ojca, męża i żony. Kpisz czy o drogę pytasz? To, o czym piszesz to przyjęty a priori konsensus, a nie żadne badania! Badania naukowe to stawianie hipotez i potwierdzanie ich drogą powtarzalnego eksperymentu ze ściśle wyselekcjonowanymi zmiennymi w jednorodnej kulturowo dużej populacji eksperymentalnej i kontrolnej. Już z samej definicji procedury naukowej… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Szybko czytasz, skoro w takim tempie udało Ci się przeanalizować prawie 80 niezależnych badań i stwierdzić, że są bezwartościowe. Z wszechwiedzącą alfą i omegą próżno wchodzić w dyskusje.

leda16
Gość
leda16

Podejrzewam, że Ty nawet jednego nie przeczytałeś, skoro nic na ten temat nie potrafisz napisać poza ściągą z internetu o treści : “nie stwierdzono żadnych problemów u dzieci wychowywanych przez pary homoseksualne”. Chyba nie rozumiesz, co znaczy konsensus oraz tego, że wyników uzyskanych nie wiadomo jakimi metodami , w jednej populacji, nie wolno przenosić na inną.

Dyrektor Psychiatryka
Użytkownik
Dyrektor Psychiatryka

sedes zawsze tak robi 🙂 jak nie ma argumentów zaczyna gadać jak potłuczony i dyskusje z tym przegrywem nie mają sensu. Pamiętam jak bronił mordercy dziewczynki i nie był w stanie pojąć o co chodzi z zabezpieczeniem dowodów.

leda16
Gość
leda16

Wczoraj z Księżyca spadłeś, czyżbyś nie zauważył, że już od dawna nie? Art. 54 Konstytucji RP jest notorycznie łamany poprzez szalejącą w internecie cenzurę. Fb. szurnięto 5 mln. euro grzywny za jakąś tam wypowiedź uczestnika, której w porę nie wykasowała, GP wycofano cały nakład z powodu plakietki “strefa wolna od LGBT, IKEA wyrzuciła z pracy Polaka za odmowę promocji zaburzeń seksualnych a Onet od ok. pół roku zlikwidował możliwość komentarzy pod artykułami. To zaledwie garść przykładów. Trzeba bardzo uważać, co się pisze i mówi publicznie. p. Gądek pewnie stać na płacenie grzywny za wolność poglądów, ale większości rencistów, emerytów i… Czytaj więcej »

mkmkmk
Gość
mkmkmk

Z tego co mi opowiadasz to strach się bać, jedyna rada to trzeba zacząć tworzyć partyzantkę antycenzorską i strefy wolne od lgbt, dzięki za przypomnienie – że faktycznie w RP jest łamany art. 54KRP. Mimo wszystko jestem pozytywnie nastawiony do ludzi nawet tych ultralgbtq i hwg co jeszcze i jak bardzo mają poprzestawiane klepki w przestrzeni między uszami (osobniki lgbt nie mają mózgu tylko substancję mózgopodobną coś o stopniu skomplikowania jak u orangutanów – dowiedziono to w ostatnich badaniach), i dlatego nie sądzę aby infantylna propaganda lbgtq i hwcj była zagrożeniem dla poglądów wolnorynkowców i technokratów pzdr dla leda16

leda16
Gość
leda16

Taką sferą wolną od LGBT jest na pewno mój dom i moja rodzina o czym z dumą donoszę. A gdyby jakiś gej przystawiał się do mojego młodszego syna (starszy już żonaty) to bym kopniakami od niego ścigała bez cienia akceptacji i tolerancji. Niestety w internecie grasuje mnóstwo kapusiów a prokuratury są tym donosicielom przychylne. Dochodzi nawet do czegoś takiego: https://krytykapolityczna.pl/kraj/rodzice-osob-lgbt-domagaja-sie-dymisji-arcybiskupa/

mkmkmk
Gość
mkmkmk

tak trzymać również mój dom i okolica w promieniu około 5km jest taką strefą, ja mam 1 dziecko i w przypadku zainteresowania się nim jakiegoś/jakiejś dewianta/dewiantki z lansowanej na siłę grupy lgbtq i hwcj zrobiłbym to samo co leda 16. Moje dziecko na szczęście jak słyszy/widzi informacje o osobnikach lgbt to ma odruchy wymiotne. Doczekaliśmy czasów, w których normalni, zajmujący się swoją rodziną ludzie zaczynają się obawiać różnych lgbt i innych orangutanów, pawianów słowem próżniaków, co w życiu prochu nie wymyślili a nawet jakby im się to udało to nie będą wiedzieć po co nb. uwaga na wp.pl tam szaleje… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Ciekawe, czy byłbyś równie dumny, gdyby ktoś miał odruchy wymiotne na widok Twojej córki?

leda16
Gość
leda16

Podejrzewam, że tyle by Go to obchodziło co zeszłoroczny śnieg.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

moje wspaniałe dziecko ma odruchy wymiotne gdy widzi: narkomanów, pijaków, obiboków, wytatuowanych cwaniaczków, i ostatnio tych wychodzących z kanałów i innych nor ludziopodobnych przedstawicieli lgbtq i hwcj – zaprogramowałem u dziecka takie odruchy jako swego rodzaju zabezpieczenie aby na starość nie zgłupiała i się do nich nie zapisała, natomiast moje dziecko akceptuje i szanuje: złomiarzy, bezdomnych, żebraków – ludzi, którzy są samodzielni i sobie radzą mimo, że tak im się życie potoczyło – nauczyłem dziecko, że takim trzeba pomagać i to nieraz robi sama pzdr dla leda 16 – Pani która podziela mój punkt widzenia

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

To znakomicie, mam nadzieję, że będziesz dumny z córki, gdy będzie gardzić ludźmi jeszcze bardziej, niż kochający tato.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

to znaczy, że moje dziecko będzie zmuszone w niedługim czasie do działań niezgodnych z przekonaniami? a mianowicie:
czy w/g poprawności obyczajowej moje dziecko – narkomana, pijaka, pedofila/pederastę ( np. osobników pokroju Mariusza Trynkiewicza ), czy też dewiantów lgbtq i hwcj – to musi: tolerować?, akceptować?, szanować?, zachwycać się nimi ? ( niepotrzebne skreślić), – czy też może okazywać takim ludziopodobnym osobnikom właśnie pogardę? – pytanie dla mnie retoryczne pzdr

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

No przecież mówię, że córka nie musi nikogo tolerować, najlepiej żeby niektórych nie nazywała nawet ludźmi, tylko ludziopodobnymi. Dobrze jest uczyć dzieci pogardy i nienawiści np. z takiego powodu, że ktoś uprawia seks w jakiś sposób.

leda16
Gość
leda16

Niestety, o ile wejdą w życie odpowiednie przepisy, to nie może pod groźbą restrykcji karnych okazywać im pogardy. Mój dziadek został w latach 50-tych wyrzucony z roboty za wyśmianie robola, który z takim drugim przyszedł do niego do domu agitować za zapisaniem się do PZPR. Panowie – powiedział ze śmiechem – jacy z panów dla mnie towarzysze, ja jestem szlachcic herbowy, inżynier maszyn górniczych, żaden ze mnie robotnik, a panowie tylko kilofem potraficie wywijać. Wilczy bilet dostał a potem musiał z kwiatami do Bieruta jechać i o pracę prosić. Historia kołem się toczy.

leda16
Gość
leda16

Zapominasz o jednym: szacunek należy się tylko ludziom, którzy na niego zasługują. Nie należy się on przestępcom, socjopatom czyli bezrobotnym leniom, oszustom, symulantom rentowym, zdrajcom i moralnym zwyrodnialcom. Co do LGBT, mogę im tylko współczuć, że nie chcą się leczyć. Uważam też, że sposób uprawiania seksu to za mało, żeby na ludzki szacunek zasłużyć. Co innego wybitny kompozytor – gej. Tego mogę szanować i podziwiać za twórczość zawodową a nie za kopulację doodbytniczą.
Ps. dziękuję mkmkmk za pozdrowienia.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

nie obchodzi mnie i mojego dziecka jakie ma ktoś odruchy – na tym polega wolność w RP czego Tobie i sobie życzę mimo wszystko pzdr dla sinceritas ( )