Godek opuszcza Konfederację

INFO: P. Kaja Godek poinformowała, że opuściła szeregi Konfederacji – donosi portal tysol.pl.

 

P. Godek tłumaczyła, że temat, który był w kręgu jej szczególnych zainteresowań, czyli aborcja, nie pasował do obecnej strategii Konfederacji.

– Dzisiaj miałam spotkania z kilkoma panami z Konfederacji, skończyło się tak, że panowie wstali i wyszli. Środowisko naszej fundacji zostało postawione przed ultimatum, albo się zgadzamy na określone warunki, albo koniec współpracy. Apelowałam do rozsądku panów, ale to się nie wydarzyło. To nie ma natury konfliktu personalnego, tylko jest to usuwanie określonego postulatu z partii. Postulatu, który miał tam być silnie obecny, wypchnięcia prolajferów ze środowiska Konfederacji – powiedziała p. Godek.

 

Zobacz także: Kukiz chce, by Konfederacja schowała Kaję Godek

 

Źródło: tysol.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

15
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
9 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
10 Autorzy komentarzy
leda16kar_macqwertyPiotrfaaf Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

No i co Kuce? Dalej wierzycie w brednie Krula o “jednoczeniu Prawicy”??? Widać że były szanse na dobry wynik- więc agent JKM robi co może aby Prawica nie weszła do Sejmu. A durne kuce nadal wierzą w swojego Krula….. MNie oczy na agenturalność JKM otworzyły lata spędzone w UPR i w KNP. Wierzcie lub nie, ale JKM to agent służb który od lat ma dwa zadania- kanalizowanie młodych i niezadowolonych wyborców i pilnowanie aby Prawica nie weszła do Sejmu!!!

qwerty
Gość
qwerty

Jak widać JKM jednoczy Prawicę przez rozbijanie:)

leda16
Gość
leda16

Możesz mieć rację, ale oczywiście, że nikt Ci wierzyć nie zamierza, O dowody prosimy. Bez tego szkalowanie Korwina jest zwykłą. zawistną nikczemnością.

serafin
Gość
serafin

I dlatego na Konfederację nie zagłosuję. Szkoda czasu na popieranie 1,2 % max.

faaf
Użytkownik
faaf

no i dowidzenia

Jakub Malicki
Editor

Moim zdaniem szkoda, że p.Godek rezygnuje ze współpracy.

kar_mac
Gość
kar_mac

Obecność p. Godek dodatkowo uwiarygodniała poglądy Konfederatów (zwłaszcza nomokratów JKM – sprzeciw wobec legalizacji zabójstwa).
Dawała też powód do zastanowienia wyborcom: dlaczego w Konfederacji, a nie “pobożnym” i pryncypialnym PiS-ie?

kar_mac
Gość
Damazus
Gość
Damazus

Ja tam płakać nie będę.

leda16
Gość
leda16

Bardzo dobrze. Może jednak zagłosujemy na Konfederację.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Warto zagłosować na Konfederację. Jak przekroczą próg, to będą mieli prawie tyle samo posłów, co obecnie, więc będzie w Polsce prawie tak samo dobrze, jak teraz jest.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Chociaż tyle, że nie zmieściła się w nazwie, przynajmniej nie trzeba zmieniać, jak po Liroyu.

Zakaz Współżycia Wyeliminuje Aborcje! ;-)
Gość
Zakaz Współżycia Wyeliminuje Aborcje! ;-)

Czyli poleciał p. Jakubiak, p. Liroy-Marzec, teraz p. Godek. Bardzo dobrze, Konfederacja oczyszcza się z osób wybitnie do niej nie pasujących. Bogu dzięki p. Kukiz również poszedł sobie inną drogą. Ostatnio opluwał p. Korwin-Mikkego, na pewno zrobiłby dużo złego uczestnicząc w tworzeniu postulatów Konfederacji, jak i dla jej odbioru w społeczeństwie.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Ale co jest niepasującego do konserwatywnej Konfederacji w pani Kai Godek, która po prostu chce by zadbano o godność każdego człowieka? Ja rozumiem, iż niekiedy to jest koszt dla społeczeństwa, ale skoro protestujemy przeciw porównywaniu nas do hitlerowskiego Aktion T4, to musimy się godzić na utrzymywanie takich osób, przede wszystkim z powodu naszej świadomości jako ludzi.

leda16
Gość
leda16

Pan nic nie rozumiesz. Takie “osoby” umierają wkrótce po porodzie niszcząc psychikę matki na długie lata. A p.Gondek niech sobie schowa swoje głupkowate chciejstwo tam, gdzie słońce nie dochodzi. Dobrze, że już nie będzie nim szkodzić kobietom.