fbpx

Gdyby syn Winnickiego był homosiem…

OPINIA: Poseł-elekt WCz. Robert Winnicki z Konfederacji, został zapytany, co by zrobił, gdyby jego synowie byli homosiami – podaje dorzeczy.pl.

 

– Wszystko jest możliwe, każdy jest panem swojego losu. Starałbym się im pomóc. Starałbym się ich wychować tak, żeby nawet jakby mieli jakieś złe skłonności, a ja uważam, że są to złe skłonności, żeby z nimi walczyli – ocenił polityk. – Człowiek, który potrafi zapanować nad złymi skłonnościami, to jest prawdziwie wolny człowiek – zauważył p. Winnicki.

P. Winnicki zapewnił, że nie wyrzekłby się swoich dzieci.

– Starałbym się im pomóc. Będą dorosłymi wolnymi ludźmi, biorą odpowiedzialność za swoje czyny. Nie można nikogo uszczęśliwiać na siłę – dodał.

 

Zobacz także: Gdyby dziecko Korwina było homosiem…

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

13
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
8 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
10 Autorzy komentarzy
WojciechYonPaweł K.sinceritasJackHolborn Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. młody tow. Winnicki jak z “Alternatyw”?! cha cha dałeś tu ciała tą wypowiedzią; JKM wyp…. go z Konfederacji, za dużo w nim demokratyzmu psia mać cha cha

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Za publiczną pederastię, sianie zgorszenia i propagandę homo/pederastii więzienie/lincz/kamieniołomy! JKM dawaj ustawę; z góry dziękuję!

Yon
Gość
Yon

Jak można propagować pederastię? Znaczy, że niby ktoś mnie zauroczy mizianiem z drugim mężczyzną i całowaniem z języczkiem? To tak, jakby propagować posiadanie trzech nerek. PiSu ludzie zaczynają mieć dość, a ta cała Konfederacja tak szybko skończy, jak zaczęła.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

cha cha oj kiepsko, wymiękasz, to lepiej ich nie miej, więc pytaj waść swego dawnego pryncypała R. Giertycha!

Yon
Gość
Yon

Prawiczki żyją mentalnie w ciemnogrodzie. Jak kiedyś nauka nie była rozwinięta i byle męski troglodyta mógł zmuszać fizycznie kobiety do wielu rzeczy, tak oni wciąż myślą, że to jest ok i kobieta ma być poddaną mężczyzny. Jak kiedyś nie było nauki i homoseksualistów (zresztą do tej pory w niektórych krajach) traktowano jak diabelskie nasienie i kamienowano, tak oni do tej pory wmawialiby niewykształconym ludziom, że homoseksualizm to jest choroba. Już widać w społeczeństwie, że ogarnia wiele idiotyzmów wmawianych powszechnie przez grube setki lat przez przez KK. Kiedyś to były oficjalne wytyczne, teraz to są ewidentne bzdury, które zostały zdemaskowane przez… Czytaj więcej »

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Ewidentne bzdury to Ty piszesz. Manipulujesz porównując sytuację Marii Skłodowskiej z ludźmi faktycznie zaburzonymi psychoseksualnie, którzy w dodatku są podkręcani do tego, aby być dumnymi ze swojego kalectwa (!), tym samym wyrządzasz szkodę samej noblistce i reszcie kobiet. Podobnie lat temu kilka manipulowano próbując brać na litość ludzi “udręczonych” pedałów i lesby, w jednym zdaniu wymieniając ich z niepełnosprawnymi. Wniosek dla leminga? Jeśli ktoś jest nieczuły dla fanaberii agresywnych zboczeńców, tym samym jest bez serca dla kalek.

John
Gość
John

Jezeli kto urodzi się np. bez zdolnosci do nauk ścisłych, jest tzw.kompletną nogą z matmy, to nie są żadne złe skłonności, tylko brak zdolności. Tak sam geje nie mają zdolności do kobiet. Taki poseł Bosak na przykład, jest instruktorem windsurfingu;)

jarko
Użytkownik
jarko

Widziałeś jakąś paradę głąbów z matematyki?

Hans Asperger
Gość
Hans Asperger

Nie, ale widziałem paradę autystów, którzy obnoszą się ze swoją nieelastycznością, która uniemożliwia przekwalifikowanie zawodowe. Obnoszą się z tym, że nie chcą mieć dzieci, albo że mają słabą koordynację ruchową. Zobaczcie, jak się obnoszą i każą ludziom nazywać to “neurodiversity”

https://www.google.pl/search?q=neurodiversity&prmd=niv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi-1MeArdvlAhXGb1AKHeqTADkQ_AUoAnoECA8QAg&biw=601&bih=914&dpr=1.33#imgrc=FSOSAVWPtnFl3M%3A

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

W poniedziałek będzie wielka parada głąbów z dysfunkcją myślenia, zawierzających ojczyznę kawałkowi sznurka z paciorkami.

Wojciech
Gość
Wojciech

Codziennie mijam takich idących do szkoły.

Cyprian
Gość
Cyprian

Czy można urodzić się ze zdolnością do penetracji kiszki stolcowej ?

Ziuk
Gość
Ziuk

@Cyprian
Do kiszki? Bez problemu. Gorzej, czy kiszka wytrzyma. Zresztą, tu nie chodzi tylko o bzykanko, bo poza tym geje potrafią się w sobie zakochać.

@John
Gdyby mężczyźni z natury byli wyłącznie ścisłowcami a kobiety humanistkami, to faktycznie facet-humanista byłby dewiantem.