fbpx

Gadowski za koalicją PiS-Konfederacja

OPINIA: Powinno dojść do koalicji PiS z Konfederacją – powiedział w rozmowie z wrealu24.pl red. Witold Gadowski, znany dziennikarz śledczy i publicysta.

 

– Najlepszym rozwiązaniem jest koalicja propolska, czyli koalicja PiS-u z Konfederacją. Wtedy ten aspekt dobrze rozumianego egoizmu narodowego będzie wzmocniony. Ja jestem z gruntu chrześcijańskim demokratą i zawsze byłem człowiekiem umiarkowanym – mówił p. Gadowski.

Przyznał, że był zwolennikiem PiS-u, ale widzi, że partia ta robi go w konia. Dlatego z dużymi nadziejami przygląda się Konfederacji. Zaznaczył jednak, że nigdy nie był narodowcem. Miłuje za to wolność i dlatego – jego zdaniem – taka koalicja byłaby wspaniała.

 

Źródło: youtube.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
korwinistaantaresNonickdead_kaczynskis Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
korwinista
Użytkownik
korwinista

Wiedziałem że gorzelnik ale on chyba jeszcze coś bierze.

antares
Gość
antares

Każdy po swojemu z rozumu schodzi. Gadowski wybrał drogę najkrótszą jak z sosny na Sokolicy do Dunajca. Pieczeń wołowa z sosem z pisiackiego gówna.

Nonick
Gość
Nonick

Panie gadowski, bez głupot, Konfederacja ma być antidotum na pis a nie gwarancją że będzie dalej rządzić. Po takim poście p. gadowskiego sinceritas już szczytuje… Teraz, dla odmiany, będzie na forach pisowskich pisał jak to 70% pisowców zagłosowało na Korwina.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

a czy dziennikarz śledczy Gadowski już wyśledził dowody na “zamach” smoleński? bo z wielkim przekonaniem ten cymbał sie o tym “zamachu” wypowiada 🙂