fbpx

Gadowski ostrzegł przed presją środowisk żydowskich

INFO: P. Witold Gadowski, dziennikarz śledczy,  w swoim “komentarzu tygodnia” ostrzegł przed presją środowisk żydowskich, które domagają się, aby Polska wypłaciła im “haracz”. 

 

Zdaniem p. Gadowskiego coraz mocniej zaciska się “pętla presji” na Polsce.

– Jeżeli z małej Szwajcarii udało się wycisnąć miliard, to ile chcą wycisnąć z Polski? – pyta p. Gadowski w nagraniu.

Dziennikarz podkreślił, że nie zadowalają go uspokajające gesty rządzących, którzy jego zdaniem nie są wiarygodni w tej sprawie.

– Do czego to wszystko zmierza? A chociażby ku temu, co dzieje się w Krakowie, gdzie zabytkowy klasztor Koletek i teren, na którym był chrześcijański cmentarz został zabudowany przez żydowskich deweloperów pomimo sprzeciwu konserwatora zabytków (…). Na cmentarzu chrześcijańskim buduje się zyskowne apartamenty i hotel, jakby nie zważając na nasze wewnętrzne prawodawstwo, tak jakby żydowscy deweloperzy mogli więcej. Bo w istocie mogą więcej – mówił publicysta.

Zdaniem p. Gadowskiego, obecnie nie czyni się nic ani na arenie międzynarodowej, ani w działaniach zakulisowych, aby zabezpieczyć Polskę przed tymi zagrożeniami.

 

Zobacz także: PiS uniemożliwia debatę ws. 447!

 

Źródło: youtube.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
pislamistaMaPi Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Bardzo dobra wiadomość: https: //www.tvp.info/42706332/pozew-przeciwko-engelking-i-grabowskiemu-zarzut-publikacja-zmyslonych-informacji

MaPi
Gość
MaPi

Ale co gadowski parchu, Polska niema nic lepszego niż pis? Znaczy się popis. Świadomie możemy być pewni o wynik 20% Konfederacji. Chyba, że zrobią największy wałek jak tuż po 89′ gdy Tymiński z poparciem ~80% przegrał wybory ze spalonym od dawna Bolkiem.