Empik blokuje sprzedaż “Gazety Polskiej”

INFO: Sieć Empik poinformowała, że nie będzie sprzedawać najbliższego numeru tygodnika “Gazeta Polska” – donosi dorzeczy.pl.

 

Do najbliższego numeru “Gazety Polskiej” mają być dołączone naklejki z napisem “Strefa wolna od LGBT”. Jak tłumaczy sieć Empik, “nie ma u nas miejsca na jawną dyskryminację i na treści łamiące prawo. Empik jest strefą pełną tolerancji, każdy jest u nas mile widziany wszystkich traktujemy z szacunkiem”.

– Nasza akcja była wymierzona w cenzurę i prześladowania ludzi mających inne poglądy niż ideologia LGBT – powiedział dla portalu Niezalezna.pl p. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny “Gazety Polskiej”.

 

Zobacz także: Bosak skrytykował pomysł z naklejkami

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

12
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
6 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
8 Autorzy komentarzy
sinceritassariuszZenon PatelniaMareczeqLeszy Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zenon Patelnia
Gość
Zenon Patelnia

Kusi mnie, by sprzedawać naklejki “strefa wolna od katolików”. Ciekawe co by z tego wyszło? Czy miejsca, które sprzedają Gazetę Polską, równie chętnie by takie naklejki wystawiły (ok, też w jakiejś gazecie).

sariusz
Użytkownik
sariusz

Może w parafiach spróbować.

Mareczeq
Gość
Mareczeq

Czy tęczowy towarzysz Bodnar, zwany dla niepoznaki Rzecznikiem Praw Obywatelskich, również w tym wypadku będzie skarżył przedsiębiorcę stosującego dyskryminację? A może on, inny kodziarz lub jemu podobny lewacki aktywista upomni się o przestrzeganie konstytucyjnych zapisów bezwzględnie zakazujących cenzury prewencyjnej? Pytania rzecz jasna retoryczne.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Pytanie (rzecz jasna retoryczne), czy odróżniasz cenzurę od decyzji prywatnego przedsiębiorcy?

1084
Użytkownik
1084

““nie ma u nas miejsca na jawną dyskryminację i na treści łamiące prawo. Empik jest strefą pełną tolerancji, każdy jest u nas mile widziany wszystkich traktujemy z szacunkiem”.

Czyli kłamią, bo gdyby traktowali wszystkich z szacunkiem, to Gazetę Polską też. Gdyby byli tolerancyjni, to tolerowali by brak tolerancji dla środowiska LGBT.

Czyli Empik jest nietolerancyjny i kłamie.

dead_kaczynskis
Gość
dead_kaczynskis

a gdy sklepikarz nie chce sprzedawać chleba z piekarni X, to cokolwiek blokuje??? czy ten portal jest juz komunistyczny?!

sariusz
Użytkownik
sariusz

Prywatna firma wymyśliła sobie jakiś produkt – w tym wypadku gazeta z nalepką – już pisałem w innym miejscu, że ma do tego prawo. A inna prywatna firma zdecydowała, że nie chce tego dystrybuować – też ma do tego prawo.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

To, czy Empik ma do tego prawo, to już w korwinizmie sprawa wysoce kontrowersyjna. Podstaw Facebook zamiast Empik i korwinizmy zamiast naklejki – a okaże się, że nie wolno.

Leszy
Gość
Leszy

Kłamstwo!

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Proszę prześledzić stronę JKM, emocje przeciwników wolnego rynku pod płaszczykiem “wolności słowa” są aż nadto widoczne.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Empik niczego nie “blokuje”, tylko nie sprzedaje – normalne prawo rynkowego podmiotu gospodarczego.

faaf
Użytkownik
faaf

jeżeli zlożysz zamówienie na kupno pewnej gazety to nie zostanie zrealizowane slaby sklep po prostu