fbpx

Dziennikarz wRealu24: Mogą mnie zamordować. Nie poddam się

INFO: Dziennikarze telewizji wRealu24 kolejny raz narzekali na cenzurę na YouTube.

 

Portal YouTube po raz kolejny zablokował kanał “wRealu24”. Jego dziennikarze nie kryli rozgoryczenia. Jeden z nich – p. Piotr Szlachtowicz – powiedział, że jest gotowy na wszystko, nawet na swoją śmierć.

– Pogodziłem się z tym, że mogę wylądować w więzieniu. Ale ja się nie poddam. Nie ma takiej opcji. Ja uważam, że to jest walka o Polskę. Ja się nie poddam, mogą mnie nawet zamordować. Nie boję się, będę walczył do końca – zadeklarował p. Szlachtowicz.

 

Zobacz także: Uczelnia odwołała spotkanie z Sośnierzem

 

Źródło: youtube.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

13
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
7 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
8 Autorzy komentarzy
sariuszKotLilianaJaro46Artur Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jaro46
Gość
Jaro46

zaczyna się od cenzury, później czekają nas obozy, wiezienia, a potem walka z “terroryzmem” do tego zmierza ten jawnie antypolski rząd, ciekawe kiedynam będą kazać umierać za “wyzwolenie” obwodu kalinigradzkiego. act 447just, ustawa 1066 nadal funkcjonuje, dlaczego? polacy piwili się budzą z tego marazmu, czas publucznie mówić merytorycznie o wyjsciu polski z ue, poku jest czs. pis wykonuje rozkazy drugą kadencję, a skutki ich zdradzieckich poczynań będą odczuwać polacy przez pokolenia, obalić PiS. ciekawi mnie co zrobią z nami jakby powstało coś na wzór AK. walka z terroryzmem?

John
Gość
John

Dlaczego ten bojownik “o polskość” robi to na amerykańskim portalu? Yoytube jest prywatny i ma prawo robic co chce ze swoimi klientami! NAWET ICH WYWALIC ZA DRZWI. To jest kapitalizm, katolickie lewaki:) Zalozcie swoje kato-polo-tube i tam dzialajcie, cymbaly.
Wiwat USA i wolny rynek, brawo:)

Artur
Gość
Artur

To jest pajacu głupi cenzura! Ut godził się że w Polsce jej nie ma a łamie tw zasad y tak samo jak zasady kapitalizmu gdzie zysk decyduje nie łamie się zasad gry w jej trakcie albo YT powinien być w Polsce zakazane i

Liliana
Gość
Liliana

USA sprzedaje usługi na YT, więc ma korzyści, nie jest do kontroli ideologicznej, bo nie ogłosiło, że jest nowym NKWD-bis. A Ty nie rzucaj się mądralo jak wesz na grzebienie. 🤭

Kot
Gość
Kot

You tube w tym przypadku działa na polskim terenie i powinien się dostosować do jego prawa!!!

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. w tym Systemie i Ustroju, demosracji nie ma ani praw, ani zasad! dlatego trzeba uważać…

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. tak, a przy okazji, nasz nauczyciel fizyki w II LO, Wierzbicki, zawsze powtarzał na lekcji (a większość to były oczywiście kiedyś girlsy): “Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny!”, a “Skłodowska – Curie lubiła bawić się jądrami”… takie to były dobre i ciekawe, pouczające czasy dawnej edukacji, nie to co teraz, nauczycielki/gimbazy i ich różowe telefony etc…

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

nie, to byłoby zbyt proste; będzie bardziej wyrafinowanie – opodatkują, nazwą antysemitami i w końcu, aby dobić, naślą pederastów/pedofilów albo tvn/polsat czy inną GW! Bracie uważaj!

sariusz
Użytkownik
sariusz

To w końcu tego męczennika zamordowali, wsadzili do więzienia, czy po prostu powiedzieli, że naruszył regulamin prywatnego portalu społecznościowego?
Swoją drogą to te naziole najpierw organizują manifestacje pod hasłem “USA imperium zła” a potem chcą, żeby Amerykanie rozpowszechniali im filmy. Niech je rozpowszechniają gdzieś w “Imperium dobra” – w Rosji albo w Chinach.

Cyprian
Gość
Cyprian

Łamią prawo i dobre obyczaje, nie mówiąc o chamstwie. Jeżeli używają polskiego języka to muszą dostosować się do polskich norm medialno-społecznościowych. Nie będzie amerykański żyd pluł nam w twarz. Jak tobie ktoś pluje możesz mówić że deszcz pada.

John
Gość
John

Jakie prawo, jakie obyczaje?? Gdy wlasciciel restauracji wyrzuca goscia ze swojego lokalu, bo ten się za bardzo nachlał, to co łamie?!
A nawet gdy wyrzuca go za np. brzydki wyglad, to jest prawo wlasciciela firmy, a klient niech, w ramach retorsji, wiecej tam nie zachodzi. A nie placze, za go wyrzucili. To zalosne, takie polskie.
Polaki- narodek ciot.

Liliana
Gość
Liliana

PAYPAL zaczął blokować konta, gdy nie pasuje mu to co publikują wydawnictwa, a jego rola nie polega na cenzurze. Polacy mogą korzystać z chińskich firm finansowych, które nie interesują się ideologią klienta. Chińskie firmy finansowe są dostępne i czas opuszczać żydowskie firmy finansowe.

sariusz
Użytkownik
sariusz

No to korzystaj. W czym problem?