Dziambor obiecuje, że Konfederacja nie zawiedzie

OPINIA: P. Artur Dziambor, kandydat Konfederacji w okręgu gdyńsko-słupskim, wyraził swoje zadowolenie z wyników wyborów – podaje Onet.

 

– Jestem zachwycony i przekonany, że Konfederacja wprowadzi wielkie zmiany w systemie, przede wszystkim podatkowym, ale również w szkolnictwie, którym należy zająć się natychmiast. Dziękuję wszystkim Polakom, którzy nam zaufali. Obiecuję, że nie zawiedziemy – powiedział p. Dziambor. – Konfederacja jest siłą wolnorynkową i tym różni się od wszystkich pozostałych komitetów. Jesteśmy otwarci na współpracę w kwestiach, które nas interesują, ale patrzymy na sprawy merytorycznie. Nie idziemy do Sejmu po stanowiska, tylko po obniżki i likwidacje podatków, zwiększanie swobód obywatelskich, zmniejszanie siły systemu nad obywatelem – przekonywał polityk Konfederacji.

 

Zobacz także: Tylko Konfederacja może zatrzymać szaleństwo PiS

 

Źródło: onet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

32
Dodaj komentarz

avatar
12 Tematy komentarzy
20 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
13 Autorzy komentarzy
aschleonmapi13CyprianPisiawa-Błońska Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
asch
Użytkownik
asch

Konfederacja jak każda partia w opozycji przez kolejne 4 laty może co najwyżej przekonywać do swoich racji i poglądów. O jakimkolwiek wpływie na podatki czy wolnorynkowość praktycznie nie ma mowy. Więc po co te szumne wypowiedzi, które dają pretekst dla nierozumnych przeciwników do dokonywania pseudo rozliczeń za 4 lata kadencji? Proste, jako Konfedarat w sejmie może Pan wygłaszać mowy o sprywatyziwaniu szkół i programie przejsciowym związanym z bonami edukacyjnymi. Tylko widoczny wzrost poparcia takich pomysłów, może skusić PiS do ich poparcia i wdrożenia, co niestety w socjalistycznej Polsce jest mało realne.

mapi13
Gość
mapi13

Co ze Skok Wołomin?!?!?!?!?!

leon
Gość
leon

Pytaj tych co mieli z nim coś wspólnego.

cutpurse
Gość
cutpurse

Trzeba było nie zgłaszać gotowości do koalicji z postsanacją. Mogliśmy stracić głosy ich rzecz.

cutpurse
Gość
cutpurse

Przynajmnie senatu IV Kaczpospolita ludowa nie zdołała przejąć. Ale w moim okręgu nawet nie było kandydata z Konfederacji. Zabrakło chętnych, czy realnych szans?

Pisiawa-Błońska
Gość
Pisiawa-Błońska

Do Senatu są JOW-y, więc Konfederacja nie ma szans.

Siusiawa-Błońska
Gość
Siusiawa-Błońska

Wprowadźcie karę śmierci za morderstwa – w tym za aborcję.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Na rozładowanie emocji, krótka zagadka: Mamy tabelę z wynikami wyborów. Co zrobić, by Końfederacja była na czele?

manu
Użytkownik
manu

Wydrukować naklejki i przykleić na czoło.

sariusz
Użytkownik
sariusz

Dla ciebie za trudne. Zresztą dla wszystkich, więc podam odpowiedź:
By Końfederacja była na czele należy odwrócić tabelę.

manu
Użytkownik
manu

Rozpacz przez ciebie przemawia.

leon
Gość
leon

Zawiodłeś swojego oficera prowadzącego. Już niczym nie odzyskasz jego zaufania. Gdybyś miał honor zastosowałbyś się do kodeksu honorowego Boziewicza. Niestety zdolność honorowa nie przysługuje takim pacanom jak ty. Więc i to odpada.

Cyprian
Gość
Cyprian

Czerwone odbyty prognozowały 3%

Cyprian
Gość
Cyprian

To dla rozładowania bólu du..y.

manu
Użytkownik
manu

sariusz i jego giermek będą teraz zapierdalać na trzy zmiany. Nie spisali się.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Panie Dziambor, trzymamy za słowo! Zobaczymy za 4 lata, jakie wprowadziliście zmiany w podatkach i szkolnictwie. CZAS START.

Cyprian
Gość
Cyprian

Uwaga: sincericutas dostał zaliczkę od Dukaczewskiego na 4 letnie trollowanie.

korwinista
Użytkownik
korwinista

Dla idiotów nawet sukces to porażka.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Dla Polaków sukces idiotów to porażka.

Cyprian
Gość
Cyprian

Dukaczewski to Polak ?

leon
Gość
leon

Dla Polaków sukces, idiotów to porażka.

sariusz
Użytkownik
sariusz

“Jestem zachwycony i przekonany, że Konfederacja wprowadzi wielkie zmiany w systemie, przede wszystkim podatkowym, ale również w szkolnictwie,” Ponieważ, jak widzę, ten Dziambor, jak i inne kuce, nie potrafią zinterpretować wyników wyborów to muszę im pomóc: Końfederacja wybory przegrała zajmując ostatnie miejsce. Co więcej, wygląda, że PiS będzie miał większość, więc nie spełni się marzenie Korwina, że zostanie zaproszony do koalicji z PiS-em. Tym samym Końfederacja będzie miała dokładnie takie same znaczenie polityczne, jak przed wyborami, tzn. żadne. No i nie “wprowadzi wielkich zmian w systemie podatkowym ani w szkolnictwie”, bo jak?. Czy to jest zrozumiałe, czy mam to wytłumaczyć… Czytaj więcej »

szczecho
Gość
szczecho

ale wysryw

1084
Użytkownik
1084

Przecież nie chodzi o to, żeby cokolwiek się zmieniło. Po pierwsze, mądrzy i tak mają to gdzieś, bo się ustawią w każdym ustroju. Po drugie, ludzie są idiotami. Wiedzą to twórcy seriali, reklam, żywności itp.
Wiedzą i politycy.

Nie chodzi zatem aby coś się zmieniło, bo jak nam się nie podoba, to się wyjeżdża gdzie indziej i po temacie. Chodzi o co innego. O to, aby można było oglądać przemówienia Korwina w TV, bo to jest przezabawne. Wszelkie dyskusje, spory itp. cały ten kabaret jest przed nami. I tak naprawdę chociażby dla tego warto było głosować na Konfederację.

sariusz
Użytkownik
sariusz

A to koniecznie trzeba było go było aż wybierać do Sejmu, żeby go kamerować? Można by przecież go zamknąć w ogródku i robić transmisję internetową, tak jak np. tu: https://zoo.sandiegozoo.org/cams/ape-cam

leon
Gość
leon

Może ty pomyślisz nad transmisjami. Na prawdę byłoby weselej 😉

leon
Gość
leon

To kiedy wyjeżdżasz?

Cyprian
Gość
Cyprian

Konfederacja w sejmie – ale klęska. Żal du..ę ściska, nie ma premii od Dukaczewskiego. Na nic wielomiesięczne wypociny. Frustracja i brak kasiory.

Cyprian
Gość
Cyprian

Miało być 3%

leon
Gość
leon

Wytłumacz. Wytłumacz ale nie bij. My ciemny lud nie rozumieć takich światłości. My som ciemniejsi od wyborców PiS. A jeszcze ciemniejsi od wyborców KO i SLD. Oświć nas jaśnie panie. Nasze nędzne umysły nie potrafiom ogarnąć co się dzieje. My nawet pisać nie umiem. My skreślać wszystkie nazwiska jak wasza światłość kazała. A oni i tak weszli. My nie rozumieć. Wybacz nam wasza światłość. Nie mordujcie nas. my się przydać jeszcze.

Chrystus krulem Polski
Gość
Chrystus krulem Polski

Grzegorz Brown w Sejmie !